Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Turcija 2020!!!!! Atsauksmes, komentāri:)

Landra

ziile123
ziemasmiegs
Paldies

ziile123
Uz Turciju neder sertifikāti ar QR kodu, tur vajag apstiprinātu angļu valodā no labaratorijas par vakcinēšanos vai arī U27 formu par izslimošanu angļu val. Pati braucu 20.06 un smalki esmu visā šajā iedziļinājusies. Tie sertifikāti kas ir no COVID19 lapas ar QR kodiem uz Turciju derēs no 1. jūlija. Pagaidām ir čakars.

Tai meitenei, kas te ieteica Baltas Sudraba polisi, paldies. Nopirku.

Papildināts 14.06.2021 15:29:

ateni
Tie turku apģērbu zīmoli laikam jāmeklē shopping centros nevis bazaaros vai ne?

LuckyMe
Kur var dabūt apstiprinātu sertifikātu par vakcinēšanos angļu valodā no labaratorijas?

Jau atradu, ka jāprasa ārstniecības iestādei, kurā veikta vakcinācija. Uzrakstīju VC4, 20 min. laikā atbildēja, ka jau ir sagatavots.

Pēdējās izmaiņas: Nelly, 14.06.2021 17:54.

Bet, ja ir šis apliecinājums, tad tests nav nepieciešams, lidojot uz Antāliju - to neprasīs Latvijā pirms iekāpšanas lidmašīnā?

Pēdējās izmaiņas: Nelly, 14.06.2021 18:01.

ateni

LuckyMe
Labvakar. Bazāros arī ir.

Uz kuru miestu Jūs braucat? Zinu, kur ir Alānijas pusē bazārā. Sidē ir. Belekā ir.

Manavgatā labs veikals ar fiksētajām cenām ir. Nav stunda jatērē, lai kaulētos par katru lupatas gabalu.

http://www.novamall.com.tr/ru_index.html

Te būs veikalu saraksts, ja kopš 2020. gada nekas nav mainījies.

https://turktrip.ru/side/manavgat/torgovyy-centr-novamoll

Bijām 2019 gadā. Dēlam Sport 2000 veikalā nopirku oriģinālās Nike botas. Kvalitāte super, dragā dien dienā līdz pat šodienai.

Philip Plein foršs apģērbs( vienīgais viņu fīča ir pogas vai kas cits ar skeleta galvu. Ne viasam apģērbam , bet ir). Dsquared2-super duper džinsi, nēsaju un priecājos.

Stefano - man patīk. Ne viss, bet esmu atradusi to,kas man patīk.

Nu daudz visa kā ir.

Tajā NovaMall T/C viss būs Turku brendu vai labs un kvalitatīvs pasaules zīmolu Turku pakaļdarinājums.

Nu re kā labi noderēja Balta Sudraba polise.

Lai neizgudrotu jaunu velosipēdu, es copy paste no vienas meitenes ar zīmoliem un web adresēm.

https://bosforazvaigzne.lv/2017/09/03/kur-iepirkties-turcija/

Pēdējās izmaiņas: ateni, 14.06.2021 22:00.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

ateni
Būsim Turklera Lonicera WORLD, kuri no Jūsu ieteiktajiem veikaliem tur būtu tuvumā, vai, uz kuru pilsētu mums braukt iepirkties?

amarillis

LuckyMe
Lasi ārlietu ministrijas mājas lapu-personai nav jāuzrāda negatīvs Covid 19 tests un nav jāievēro karantīna,ja var uzrādīt oficiālu apliecinājumu par pilnu vakcinācijas kursa pabeigšanu.Sertifikāts arī ir šāds apliecinājums,šaubos,ka ģimenes ārsti rakstīs kādas izziņas angļu valodā.

Papildināts 15.06.2021 18:19:

Un kāds sakars laboratorijai ar vakcinēšanos?

Thanks for sharing!!

_Aronia_

Sen neesmu bijusi Turcija. Ir buuts paaris reizes Rixos Tekirova. Kaads tur nav bijis peedeejos 3 gadus? Joprojaam ir labs liimenis?

Svētdien atgriezos no Turcijas, biju vienā no šeit nepieminētām 5* viesnīcām. Nekad nebiju bijusi Turcijā, nebija plānots lidot, bet pēdējā brīža ceļojumos nekas sakarīgs nebija, tad nu izlēmām Turciju. Man patika viss! Luksuss, kas tiešām atbilst 5* viesnīcai.

Viesnīca bija pilna, bet teritorija bija liela, tad vienmēr atradās vieta pie baseina un ēdamzālē. Krievi, ukraiņi bija daudz, bet nebija agresīvo, kas lien kasīties, bet visi ar ģimenēm un maziem bērniem. Viņi (krievi) brauc māsas ar vīriem un bērniem līdzi švāģeri un māte un tēvs, kopā kādi 7 - 10 cilvēki, tā arī sēž pie lieliem galdiem ēdamzālē un bļaustās pa baseinu. Bija vācieši diezgan padaudz, poļi un daudz turki.

Bērniem bija visādas aktivitātes un minidisko, pēdējā vakarā bija burvju mākslinieks, pieaugušajiem vakarā futbols uz lielā ēkrāna vai pludmales bārā dzīvā mūzika.

Dzērienu un ēdieni bija izcili. Personāls laipns. Nekur izbraucienos nedevāmies. Jūra bija silta, baseini silti, vienu dienu lija, vakaros man vajadzēja jaku.

Gisi.

Kādā viesnīcā bijāt?

Dāmas, ko sakāt par Transatlantic? Izskatās interesanti

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396891