Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Turcija 2020!!!!! Atsauksmes, komentāri:)

Landra

mikijs118

Skolēnu rudens brīvlaiks- 2 pieaugušie, 2 bērni (8 un 17 gadi), Vēlamies gan ko redzēt, gan atpūsties.

Sweet heart

Varbūt kāda var pakomentēt, patreiz skatos uz Delphin delux vai Botanic platinum. Kādi plusi, mīnusi, ieteikumi no jūsu pieredzes?

Laurukss260

Sweet heart
Kā reiz, skatos nākamajam gadam Botanic. Īsti nepatīk tomēr, ka tik tālu . Pagājušo gadu no Starlight , kas ir 75 km, braucām uz lidostu 2,5 h. Man laikam tas kā bubulis būs tagad .

Katru rītu sākas mīlestības pilna diena   .

Sweet heart

Laurukss260
Tomēr rezervēju Botanic platinum, patālu ir gan....pēc atsauksmēm un internetā redzētā, šķiet teritorija ir lielāka un zaļāka, kā arī dizains svaigāks par Delphin delux, kas atrodas blakus. Tādēļ izvēlējāmies šo.

Laurukss260

Sweet heart

Mans atklājums Port nature luxury resort&spa . Lasu atsauksmes un aizvien vairāk sliecos par šo . Varbūt kāda ir bijusi?

Katru rītu sākas mīlestības pilna diena   .

Sweet heart
Es arī šogad nevarēju izvēlēties starp Delphin deluxe un Botanik Platinum. Tomēr rezervēju Delphin deluxe. Esmu bijusi Lonicerā, Amara Family resort un šogad Queens park premium Tekirova. Divus gadus ņēmu pēdējā brīža piedāvājumus. Šogad paņēmu agro rezervāciju Delphinam, jo biju uzdomājusi šo viesnīcu un cena šai likās laba. Arī vēlētos dzirdēt atsauksmes par Delphin deluxe viesnīcu.

OlivijaMi
Delphin deluxe ir ļoti klasiska, nedaudz konservatīvi vecmodīga viesnīca. Bijām pavasarī, lielākā daļa publikas padzīvojuši vācieši. Ģimenēm ar bērniem ir atsevišķs korpuss, ir atjaunots akvaparks. Serviss labs, ir arī klusais baseins. Ēdiens labs, animācija ne īpaši. Pastaigas attālumā ļoti liels tirgus. Noteikti izmantojiet iespēju bezmaksas braucienam uz Alāniju un Sidi, ko var pieteikt recepcijā. Aizved un pēc noteiktām stundām savāc. Brīvais laiks, neuzbāžas ar saldumu u.tml. veikaliem.

amarillis

Svaiga atsauksme-naktī atgriezos no Alva donna world palace(kurš šobrīd maina nosaukumu un turpmāk sauksies Dobedan),atrodas Kirišā 6 km aiz Kemeras.Nu milzīgs,milzīgs tas pasākums,man jau Rixos sungate bija par lielu,šis vēl lielāks,tiesa gan šeit varēja atrast klusās zonas,stūrīšus,kur nolīst,ja visu to bumsī negribas.Par bērnu aktivitātēm nemāku teikt,bet kkas tur notika gan.Ēdiens,kā jau vienmēr daudz par daudz,visa ēdināšana ārā notiek,ir iekšas zāle,bet tur tik bērnu galds un saldumi.Jūriņa loeliska-silta silta un zila,dēļ tās allažiņ oktobrī turp braucu.Nākamam.gadam jāskatās kkas Adults only un mazāks,bet baigi jāsaprot,lai ir mazāks un kvalitatītīvs.Kemerā tās mazās viesnīcas izskatās baisas,fuuu

Žeoda
Paldies par atbildi. Vai tas tirgus ir katru dienu vai atsevišķās dienās? Nedaudz satraucos par to vecmodīgumu.

OlivijaMi

Tirgus ir visu laiku, tur ir arī neliels Migros veikals.

Piektdienās brauc tirgus tieši pretī viesnīcai.

Soho bazar neiesaku, lai gan izkārtnes ZARA u.c.

Kopumā mums Delphin deluxe likās okei, viss apmierinājs, bet nekas wow.

P.s. Queens park Tekirova man šķita ļoti netīra. Bet bijām pagājušajā sezonā.

Papildināts 23.10.2023 20:23:

OlivijaMi
Labprāt dzirdētu atsauksmes par Amaru un Loniceru

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396891