Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Turcija 2020!!!!! Atsauksmes, komentāri:)

Landra

Žeoda
Lonicera priekš tās cenas toreiz un pirmās reizes Turcijā bija ļoti laba un, ja būtu dzīvojuši Lonicera resort ēkā, vispār būtu ideāli. Amaru pirkām 2022.gadā pašā pēdējā brīdī uz trim cilvēkiem par 975 eiro.. Braucām sabijušies, kas par tādu cenu būs, bet bija labii. Teritorija daudz mazāka nekā Lonicerā, bet šeit mums oatika serviss, apkalpošana.

Papildināts 28.10.2023 14:08:

Žeoda
Queens park Rai premium Tekirova šausmīgi vilinoši noreklamēja kā vienīgo vislabāko aģente un arī noticējām un paņēmām. Teikšu tā, ka nebija slikti, bet woow arī nē. Šajā pusē man daba patika. Dēls, kuram šobrīd 14 gadi, pauž viedokli, ka viņam no šīm trim vislabāk Patika Amara Family Resort.

Papildināts 28.10.2023 14:12:

Žeoda
Ja Jums jāsalīdzina Queens park ar Delphin Deluxe, kāda būtu izvēle? Vai ur būts Botanik Platinum?

Mums Turcijas atpūta ir iepatikusies, kas vēl būtu foršas viesnīcas pēc Delphin Deluxe par saprātīgu cenu? Padomā ir noķert pēdējo brīdi Amara premierpalace jādā reizē.

OlivijaMi
Delphin deluxe, jo labāks personāla serviss un mums piemērotāka mierīgāka atpūta klusajā baseinā. Botanic nav būts, bet viņiem ar Botanic Platinum teritorija kopēja.

Kemerā, jā, daba protams skaistāka.

Gribam izmēģināt kādu no Limak un Papilon tīkla viesnīcām. Interesantas šķiet arī Kamēlija un Turan prince.

Laurukss260

Žeoda
Par Loniceru tikai labākās atmiņas. Iesaku. Man personīgi gribētos vēl reizi tur pabūt, bet vīrs grib katru x citā kūrortā.

Nākošo gadu izskatām kamelyas kompleksu vai Pine beach resort Belekā. Visdrīzāk otrais variants, jo ļoti labas atsauksmes.

Katru rītu sākas mīlestības pilna diena   .

Par Loniceru - no šī gada Latvijā nopērkami numuriņi arī resort daļā. Mēs jau paguvām rezervēt 24.gada augustam Loniceru. Esam jau tur bijuši, ļoti laba cenas+piedāvājuma attiecība. Plus - lieliska pludmale - smilšu, lēzena ieieja.

kamelyas kompleksu
šitas mēs parēķinājām, ka mums uz 5 cilvēkiem (pie tam 4 skaitās kā pieaugušie) gandrīz 6 tk būtu. Tas tomēr par daudz.

Papildināts 07.11.2023 08:47:

Laurukss260
Botanikam paskaties youtubā videoapskatus. Man ne pārāk ieiešana jūrā patīk. Oļi, strauji dziļš. Bet kas nu kuram ir būtiski. Jau otro reizi ir manā saraksā šī viesnīca, bet tā arī neizvēlos pludmales dēļ.

Laurukss260

kikija123
Nē, nē, Botanik neizvēlēšos, jo tālu arī jābrauc. Mēs pirms kovida bijām Lonicerā, palikām resort , mums bija roh numurs uz 4 , pilnīgi pietika. Viss jauns tad bija, svaigs . Es pēc Ateni ieteikuma uz turieni toreiz nopirku.Gribētos palikt tai jaunajā lux , bet neredzu, ka tirgotu to viesnīcu Lonicerai.

Laurukss260
Tu domā Lonicera Premium? To piedāvāja. Bet man kkā likās par klusu un šauru. Viņa ir atsevišķi un kaut kur bija info, ka, ja gribas pa dienu iet uz Lonicera World/Resort daļu, tad esot no šī gada jāmaksā.

Papildināts 07.11.2023 09:49:

numurs uz 4 ,
Uz 4 personām (īpaši, ja vēl 2 ir bērni), ir ļoti labi piedāvājumi atrodami. Mums kopā 5, plus puikas jau skatās kā pieaugušie. Mums visur jāņem vai nu 2 numuri vai ģimenes numurs ar 2 istabām. Bet ir arī plusi šādam variantam - ērtāka dzīvošana.

Lai nu kā - mēs rezervējām Lonicera Resort. Būs labi.

Laurukss260

kikija123
Ā tad nē, domāju, ka var iet un izmantot visu Loniceras teritoriju. Kad mēs bijām Lonicerā , to jauno tikai cēla.

Noteikti Jums tur būs labi, Lonicerā savādāk nevar būt.

Mēs arī tagad visur ņemam ģimenes nr, jo viens dēls jau 15 gadīgs, otram 7, tad nu gribas mums atsevišķi.

amarillis

Laurukss260
Es nupat oktobrī biju Alva Donna,kurš tagad saucas Dobedan,dikti jau izslavēta,bet man tā ....bez emocijām ,atpūtāmies labi,paēduši,padzēruši,bet nu man atkal.par lielu,par skaļu par piepīpētu un viss krievu valodā.(Tas pats,ko teicu par Rixos sungate)

2024gada Turcijas izvēle kritusi uz Delphin palace,kurš ir Larā,10km no lidostas un ir dvīņu brālis Delphin Deluxam Alānijā.Metu aci uz Imperial,bet bija bail,ka atkal par lielu būs,tad nu paņēmu šo.

Laurukss260

amarillis
Nav baigā cena? Jāpačolē.

amarillis

Laurukss260
Ir cena,ir.Bet cena jau visam ir.Var,protams,aizbraukt pa 600 eur no personas,bet tad es labāk sēdu mājās,tur būs komfortablāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396891