Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Turcija 2020!!!!! Atsauksmes, komentāri:)

Landra

Laurukss260
Ā tad nē, domāju, ka var iet un izmantot visu Loniceras teritoriju. Kad mēs bijām Lonicerā , to jauno tikai cēla.
2022.gadā vēl varēja brīvi (ja pareizi atceros), bet jau no šī gada ir jāmaksā. It kā nav dārgi, bet nav ērti .. plus tomēr tur sanāk pāri ielai šļūkt

Mēs arī tagad visur ņemam ģimenes nr, jo viens dēls jau 15 gadīgs, otram 7, tad nu gribas mums atsevišķi.
Nu, jā - saprotu. Vienā istabā tomēr tā nebūtu labi.

Laurukss260

amarillis
Tas gan , piekrītu . Es arī nevaru aizbraukt ķeksīša pēc . Ja braucu, tad man vajag , ali ir viss pakārtots manām vēlmēm.

Katru rītu sākas mīlestības pilna diena   .

Delphin deluxe nopirku septembra beigās uz 2024. gada 14. maiju diviem pa 1520. Cena man likās ļoti Ok. Šobrīd jau ir stipri pakāpusies.

amarillis

OlivijaMi
Ļoti labi ,varēsi dalīties iespaidos.

Cena jā,ir 2tk diviem,un tā ir galējā cena,kuru esmu ar mieru maksāt par Turciju un gribu kvalitātu kaut kadu par to.

erna12345

Papillonu viennozīmīgi varu ieteikt. Bijām Belvil. Bet gribētos arī uz abām pārējām. Vispār neatradu, kur piesieties. Paradīze ģimenēm ar bērniem. Ēdiens lielisks, kokteiļi izcili, baseini silti oktobrī, vakara šovi profesionāli, kafija izcila, kūkas nereāli garšīgas, bērnu izklaides superīgas. A La carte arī bez iebildumiem. Noteikti iesaku!

amarillis

erna12345
Un cena 3tk uz diviem oktobrī

Plānoju ceļojumu uz martu, skolēnu brīvlaika laikā, un gribētos uz siltākām vietām. Vai ir vērts braukt uz Turcijas kūrortiem vai arī tur vēl būs par vēsu?

Martā Turcijā nav ko darīt (nez vai vispār martu piedāvā kāds?) Es pat teiktu, ka arī aprīlī un maija sākumā tur nav ko darīt, ja grib komfortabli jūru izbaudīt.

Zakis07

Blooma
Sveika! Martā sezona Turcijai vēl nav sākusies. Iesaku Ēģipti uz skolēnu brīvlaiku. Patreiz rit pilnā sparā rezervēšana marta brīvlaikam. Ja ceļojums vēl aktuāls, droši uzraksti man : 29915421 (whatsapp, telegram, zvani). Sagatavošu izdevīgāko piedāvājumu.

esmu ceļojumu aģents!

Skaistnatrite

Esmu iegādājusies braucienu augusta sākumā uz Akka Antendon viesnīcu. Varbūt, ka kāds var dalīties ar savu pieredzi un informāciju ko var apskatīt tuvumā. Brauksim divatā ar meitu pusaudzi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396891