Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Turcija 2020!!!!! Atsauksmes, komentāri:)

Landra

Šogad jau 3x skolēnu rudens brīvlaikā braukšu uz Turciju, pirmās divas reizes laika apstākļi bija ideāli +20-30C dienā, naktī ~15-18C! Cerams šogad būs tāpat! Katru reizi nedēļas ietvaros 1 diena bija nedaudz nomākusies un lietus pasmidzināja, un vēja virziens bija tāds, ka lieli viļņi jūrā, ka glābēji nelaida peldēties, bet tikai bradāt gar pašu krastu.

Komentārs tiek sagatavots elektroniski un tas ir derīgs bez paraksta.

Mazinja

Varbūt kāds ir dzīvojies šajā viesnīcā- SEA PLANET RESORT & SPA 5* un ir atsauksmes? Priecātos, ja padalītos. Kas patika, kas nepatika? Brauktu vēl? kāds ēdiens utt.

The purpose of our lives is to be happy.

Aigun
Mēs arī dosimies uz Akka Antedon skolēnu brīvlaikā - mums gan tā būs pirmā reize Turcijā, lai gan ceļots ir diezgan daudz. Vai jūs jau dodaties tieši uz šo viesnīcu trešo reizi?!

Crystal ķēdē šogad esot atvērta jauna viesnīca CRYSTAL FAMILY WORLD OF COLOURS RESORT&SPA.

Vai ir dzirdēts kaut kas? Vai viņa atrodas vienā teritorijā/ blakus CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA?

jo te izskatās kaut kas līdzīgs kā Lonicera konceptam, kad vienā blokā ir 5* un otram blokam ir 4*, bet teritorija abiem ir kopīga.

Laurukss260

Debesumanna
Mēs uz nākamo gadu paņēmām Starlight resort Spa 5* , viņiem ar kopīga teritorija ar blakus esošo Sunrise resort spa. Kopīgā teritorija 320 000 km2 . Es jau domāju, ka Lonicerai milzīga teritorija, šāi viesnīcai uz pusi vēl lielāka . Lielas būs oki.

Katru rītu sākas mīlestības pilna diena   .

Laurukss260
oho, kas pa milzīgu teritoriju, Jums nebūs garlaicīgi viennozīmīgi

uz kuriem datumiem pirkāt?

smaidu

Mēs bijām pagājušajā gadā skolēnu brīvlaikā un šogad atkal brauksim! Braucam uz 10 dienām, tāpēc jau 16.10. izlidojam ( sanāk 3 dienas ātrāk no skolēnu brīvlaika). Pagājušajā gadā gan jūrā peldējāmies, gan baseinos! Bet jūra likās pat siltāka, nekā baseini! Vakaros prasījās uzvilkt jaciņu! Bet viss kopumā ļoti patika un tāpēc šogad atkal brauksim - tieši ar tādu domu, lai pagarinātu vasaru!

Šogad brauksim uz Laru - vistuvākais lidostas kūrorts! Laikam jābrauc tikai 15 min! Pagājušo gadu bijām Belekā, kas arī salīdzinoši tuvu!

Aigun

aabolrausis
jap, mēs jau trešo gadu skolēnu rudens brīvlaiku pavadīsim Akkā..

mana 3.klasniece saskumusi, ka vairs tur nestrādā viņas mīļā animatore Anna no Ukrainas - ))

Nav nekā tāda, ko cilvēka sirds nespētu saprast, ir tikai lietas, ko cilvēka prāts atsakās pieņemt..

Laurukss260

Debesumanna
Sanāca nopirkt uz jūlija beigām, jo kopā ar mums lidojošie atpūtnieki nevar savādāk tikt. Būs karsti !

Katru rītu sākas mīlestības pilna diena   .

Landra

Mums sogad gruti iet ar kopsauceja atrasanu pa so nedelu cenas smuki jau kapusas. Bet esam liela kompanija, katram kaut kadas savas prasibas un velmes. Es esmu noskatijusi Belekaa Sherwoodu un pie taa laikam arii paliksu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396891