Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Turcija 2020!!!!! Atsauksmes, komentāri:)

Landra

Laurukss260

Landra
Mēs ar 4 ģimenes braucam, grūti bija vienoties. Tad nu sanāca, ka vīra radi būs tai Sunrise viesnīcā, mēs Starlight , bet tā kā visi var izmantot abu viesnīcu pakalpojumus, tad miers mājās . Un cenas šogad tiešām kāpušas, ļoti, bet tā kā tas ir mūsu vienīgais ceļojums gadā , tad ...gribas jau kaut ko .

Katru rītu sākas mīlestības pilna diena   .

Mazinja

Sveiciens visiem! Varbūt kāds ir bijis šajā viesnīcā -White City Beach ir kādas atsauksmes?

The purpose of our lives is to be happy.

Spulgacite
liina

Mazinja
uz SEa planet and resort ans spa došos sestdien, tad varēšu sniegt atsauksmes.

Mazinja

Spulgacite
Šeit jau pētiju, domāju varbūt kādam šeit arī ir kādas atsauksmes, varbūt kāds ir bijis. Bet paldies.

Papildināts 24.09.2019 14:51:

liina
Ļoti labprāt pēc tam dzirdētu Jūsu viedokli par viesnīcu. Caur kuru aģenturu un pa kādam summām rezervējāt šo viesnīcu?

danucis

kolizejs
Biju oktobra pēdējā nedēļā līdz 4.1q. Un bija loti silti, ūdens jūrā 25 grādi .

Говорите за моей спиной?Значит я впереди!Обсуждаете мою жизнь?Значит она интереснее вашей!Пытаетесь найти недостатки?Значит завидуете,Продолжайте в том же духе

Mazinja

danucis
Kurā viesnīcā bijāt?

Tām,kas par oktobri jautāja,jau 19gada tēmā esmu rakstījusi,ka braucu katru gadu tieši oktobrī,un ne reizes neesmu vīlusies,jo te jau ir rudens,tumšs un auksts,bet tur-vasara.Pēc nedēļas dodos uz Raymar resort Sidē,un nakamam gadam norezervēts Rixos Sungate uz 12 naktīm.Un cenas ļoti sakāpusi kopš rezervēšanas brīža pāris mēnešus atpakaļ.

Papildināts 25.09.2019 22:04:

smaidu
Uz kuru viesnīcu brauksi?Es tajā rindā esmu vairākās bijusi,un tā ir forša vieta,tā ar ir,ka 15min autobusā.Un sauļojoties var redzēt ļotenes paceļamies no lidostas)))

smaidu

amarillis, paņēmām Delphin Palace Hotel! Man liekas, ka Tu tieši minēji 2019.gada Turcijas diskusijā, ka tur visas labas viesnīcas, kad prasīju atsauksmes!

danucis
Piekrītu, ka oktobra beigās ir daudz siltāks nekā Latvijā, bet salīdzinoši apstākļi septembrī un oktobrī- es izvēlos septembri. Oktobra pirmajā nedēļā vienreiz bijām- liels vējš, lieli viļņi. Protams, ka septembrī tas viss ir patīkamāk un mierīgāk.

amarillis
Rixos Tekirova nav būts?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396891