Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai pieejami dvīņu rati, ar sēdēšanu vienam aiz otra?

snukuriene

Sveicinātas! Cerības jau milzīgas nenoloju, bet, ja nu...

Mūsu ģimenei papildinājums. No jaunākā ģimenes pārstāvja troņa nost mestais, līdzšinējais jaunākais brālis arī vēl gana mazs - 2.5 gadi un, jā, jā, kā puisis makten aktīvs špicbuks. Ratos tādos garākos izbraucienos sēdēja labprāt un ar prieku baudīja vizināšanos kā lepnais pasažieris.

Ir mums makten ērti tandēmrati, kur sēž viens otram blakus. Tipveida dzīvoklī (rati 75 cm plati, dzīv.durvis par 1 cm šaurākas ) nelien, neizjaukti, arī starppilsētu autobusos zīlēšana - būs buss ar šaurajām vai platajām durvīm. Pa dubļainzāļainu lauku ceļu, piemēram, uz izglītības iestādi, jā, tur kariete lepni jož! Tomēr, sakarā ar migrēšanu brīvdienās uz lielpilsētu, ļoooti noderētu kādi - "fīčas" nav svarīgas, ka tik strādā - tandēmrati, kur viens aiz otra jaunieši sēž un vismaz vienu sēždaļu iespējams nolaist guļus. Kulbas klātesamība absolūti nav noteicošais faktors - man ir pārnēsājamā somiņ-kulba ar cietu pamatni no vienvietīgajiem ratiem, ko var tādā guļus laistā sēždaļā ievietot.

Labprāt arī kompensētu šķiršanos no ratiem ar kādu gardumu vai simbolisku norēķinu, bet, tā kā šī ir bezmaksas rubrika, nezinu, vai drīkstu ro šeit pieminēt?

ateni

snukuriene

Man nav ko piedāvāt, taču es vakar redzēju Graco Duo bērnu ratiņus. Šādus kā bildē.

Čalis teica ,ka cena ir 65€ ,bet varot 10 procenti atlaidi iedot.

Ja ir interese iedosu veikala koordinātes kur viņus vakar redzēju.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397039