Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Soma. Viegla. Avio.

Ievice

Ievice

Kādu somu izmantojat ceļojumos? Mana čemodāna pašmasa ir pie 2 kg, kas nav daudz, bet, ja ir svara ierobežojums, katrs grams no svara. Vajadzētu tilpumu kā mazajam čemodānam, svaru līdz 1 kg. Ko ieteiksiet?

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Vai nu laptopa mugursomu, vai parasto mugursomu. Viegli un ērti. Koferi (veco labo Statoil, brīnos, cik labi saglabājies) ņemu tikai tad, ja ceļojums ilgāks par nedêļu.

Ievice, saliekamo mugursomu.

Cucamonga

Ja koferi-tad skaties IT luggage. Man lielais koferis sver 1600g. Mazais būs vieglāks. Nevienā mugursomā tik daudz cik koferī, un tik parocīgi, nesaliksi. Ja ceļojums 2-4 dienas, tad ņemu parasto “pļurigo”, jebkuru formu ieņemošu plecu somu. Svarā pāris simts grami, forma-kādu vēlies.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Mans čumodāns ir 1700g, uz 4 riteņiem. Neko ērtāku nezinu, arī dažām dienām. Svars aptuvens, nav nekad svērta rokas bagāža, man nav gadījies. Visas plecu somas, mugursomas ir jānes, a šito ripini. Nu es te par lidošanu un pilsētas tūri runāju. Ja ir paredzēts pārgājiens kalnos, tad jau mugursoma un tikai.

Tagad modē nāk šādas somas lidojumiem. Cik patiesībā ērtas, nav ne jausmas.

Te ceļojuma rokas bagāža līdz 1 kg.

Bet ir arī koferi pieejami ap 1 kg svarā, redzēju Dominā, bet bodes nosaukumu neatceros.

Papildināts 23.09.2019 10:10:

Pati mēdzu daždienu ceļojumiem izmantot ļoti vieglu auduma mugursomu.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

nesen nopirku šādu https://www.americantourister.lv/lv/galvena/89456-945-litewing-upright-55cm--5414847784705.html#/403-color-formula_red

Ar 4 riteņiem sver 1,5 kg, ar 2 riteņiem 1,4...Ietilpīgs, man patīk.

natia

Tagad modē nāk šādas somas lidojumiem. Cik patiesībā ērtas, nav ne jausmas.

ir labas. Viegla, ietilpīga un lielāka par standarta mugursomu. Vīrs tikko tādu iegādājās sev.

red bull

natia
Pirkāt internetā?

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Ievice

Cabin zero arī pētīju. Tām nav riteņu, kas, protams, ar visu vilkšanas stieni savu kilogramu ietaupa. Bet vai kādam ražotājam ir t.s. plaušu somas, no plāna viegla materiāla (neilons vai tml.), bet nedaudz izturīgākas un glītākas no vaiga un formas?

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397143