Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

36.nedēļā ar dibenu uz leju. Kāda jūsu pieredze?

Lesnaja_feja

Kad Jums bērniņš ieņēma pareizo guļu? It kā 36.nedēļā jau sen vajadzēja gulēt ar galvu uz leju. Iespējams kāda tā arī dzemdēja? Vai jūs taisījāt kādus speciālus vingrinājumus? Vai gājāt pie kāda speciālista? Varbūt arī bērniņš pats iegulās pareizi pēdējā nedēļā?

Ilzzuks7

Man visi sagriezās īsi pirms dzemdībām. Neko īpašu nedariju.

evens79

sagriezās visi 3 īsi pirms dzemdībām paši

Man nesagriezās pareizi. Bija ķeizars. Daktere teica, ka ir kāds iemesls, ka bērniņš tā guļ, piem, nabassaite.

Man tā arī nesagriezās otrādi. USG parādīja, ka var mēģināt dabiski un mazais arī nāca pasaulē dabiskās dzemdībās tūpļa guļā.

Raugustina

Man ari nesagriezās pareizi. Vingroju un rāpoju pa māju, bet nekā.

Princesa

Speciālo nevingrojy, pats sagriezās 38 gr.ned

Silent

Mana meitiņa sēdēja puncī. Gan pavingroju, gan mēģināju ar viņu sarunāt, lai sagriežas, bet nē. Spītējās, kā jau auna zīmē dzimusī Nu neko darīt, bija ķeizargrieziens.

Papildināts 29.09.2019 20:10:

Neuztraucies par to Ļoti daudzām ir īsi pirms dzemdībām sagriezies un, ja nu nesagriežas, tad noskaņo sevi pozitīvi arī ja būs ķeizargrieziens vai dzemdības tūpļa guļā Tā es kliedēju savu uztraukumu. Plus vēl palasīju pozitīvas pieredzes par tūpļa guļas dzemdībām vai ķeizargriezienu.

DipDap

Man arī bebis tūpļa guļā jau no 20 nedēļām. Šobrīd 33/34 nedēļas. Gaidu otru puiku. Pagaidām ārsts nekādas versijas par dzemdībām neizsaka, bet es nekādā gadījumā neesmu gatava dzemdēt bērnu dabiskās dzemdībās, ja viņš turpinās sēdēt. Vel pietiekoši labi atceros savas pirmās dzemdības, cik ļoti sāpēja,kāda spriedze bija un pārgurums. Un,ja vēl uzliek papildus atbildību tas,ka bērns guļ nepareizi.. nē,paldies. Nav ne mazākā vēlēšanās traumēt bērnu,pašai sevi un pēc tam skraidīt pa med. iestādēm labot situāciju. Neviens neko no tā neiegūs.

Papildināts 29.09.2019 21:25:

Pirmais puika gulēja pareizi jau otrajā skrīningā un tas tā arī palika līdz pat beigām.

AppleGreen

Abās grūtniecībās man bērni "sēdēja" līdz pat beigām kā tādi ķeizariņi, attiecīgi arī tika ķeizaroti 38. nedēļā. Pirmajam nozīmēja operāciju, jo nebija zināms dzimums, otrajam – jo drīza grūtniecība pēc pirmā ķeizara un puikiņš. Es pati savulaik nācu pasaulē ar kājām pa priekšu, mans brālis tika izķeizarots, jo arī negulēja pareizi. Nav ne jausmas, ar ko šī "sēdēšana" saistīta, bet diez vai to var uzskatīt par iedzimtību

Jo vairāk dara, jo vairāk izdara

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397245