Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tām/tiem, kuri šķiras.

maiba333

Labdien!

Laikam jau atbalsta grupas tiek veidotas tad, kad pats esi nonācis situācija, kad nepieciešams atbalsts.

... Tātad jau mēnesi esmu pamestās sievas statusā. Vīrs aizgāja pie savas jaunības dienu loves (peec meenesi ilgas kraapshanas), pēc mūsu 23 gadus ilgušās laulības. Mums ir bērni- 3. 23, 16 un 14 gadus veci. Laulība gāja visādi, bet bijaam pietrinušies, pielāgojušies, bija mieriņš un daudz kopīgu tradīciju. Sexs labs, pat ljoti (iespeejams- par retu).

Parcik, man šis viss pilnīgi negaidīti- tad esmu joprojām šoka stāvoklī, spēcīgā trauksmē. Un cīnos ar nepārvaramu vēlmi visu atgriezt kā bija. Saprotu jau, ka tas ir lieki un pat... stulbi.

Atbalsta grupu veidoju, lai dzirdētu citu cilvēku pieredzi- kā tas viss bija, ir. Kā sākās, kā beidzās! Kā tikāt pāri grūtumiem? Paliks vieglaak? Varbūt man vienai tik ir grūti- visas citas smaidot palaida viirus prom....

Pieredzes staasti, padomi- bez noniecinaashanas, uzmundrinaajumi- ljoti gaidiiti un veelami.

Milda_BLJINOVA

Uzmundrināšu. Pēc tik ilgas, un kā Tu saki, labas laulības, veči parasti atgriežas pie sievas.

Iesaku paskatīties kaut kur internetā seriālu, krievu. Sievietes, Balzaka vecumā. Labs.

Milda_BLJINOVA
Paldies par atbildi!

Un it īpaši liels PALDIES par ieteikto seriaalu. Man tas noderees.

Jaa! jebkuri ieteikumi par pašizglītošanos sajā sakrā ir vēlami- grāmatas, fimas, semināri...

Esmu diezgan lielaa diskomfortaa- gatav dariit daudz, lai justos labaak.

Burunduks30

Man nebija tik garas laulības, kopā attiecības 10 gadus.

Izklausās, ka esi nolieguma fāzē, ja gribi visu atgriezt, kā bija. Tas jāizdzīvo.

Vai esat šķīrušies oficiāli? Iesaku to darīt, neko negaidot. Tas gan palīdzēs samierināties ar faktu, gan arī morāli liks saņemties un raudzīties nākotnē, nevis uz atpakaļ. Man bija ļoti svarīgi, lai nokārtojam visu oficiāli, neskatoties uz to, ka vēl pēc tam joprojām dzīvojām zem viena jumta.

Burunduks30
Laikam jau tas mēnesis, kā esmu viena.... ir ļoti maz, viss vēl svaigs un ļoti sāpīgs. Ļoti traucē trauksme. Biju pat pie psihiatra- izrakstīja kkādus medikamentus, mazas devas. Nezinu, moš iedarbisies. Sāku arī apmeklēt psihoterapetu.

Officiāli šķīrušies neesam. Vīrs saka, ka negrasās šķirties officiāli, ja es uzstāšot, tad tikai.

Burunduks30

maiba333
Negrasās?! A ko tad viņš grasās darīt? Es nesaprotu šo sēdēšanu uz 2 krēsliem, dubulto dzīvi, sauc to, kā gribi. Lupata.

Maisins

Es gan neesmu šķīrusies, bet uzskatu, ka jānokārto viss oficiāli. VIņš varbūt patur atkāpšanās ceļu? Tad jau ar to otru arī neko kārtīgu negatavojas dibināt.

maiba333
Kā es tevi saprotu! Mani pameta jūlijā, tieši, kad slimoju ar plaušu karsoni. Bijām kopā 19 gadus, un arī tas bija negaidīti. Ir 18 gadus vecs dēls( invalīds).

Uzmundrināšu. Pēc tik ilgas, un kā Tu saki, labas laulības, veči parasti atgriežas pie sievas.
Nu jā. Nepagāja ne mēnesis,kad esmu slepenas mīļākās statusā savam vīram ,un uzklausu bēdu stāstus par to, ka viņai ir netīri nagi un smirdīgi,sirmi mati. Un izrādās viņa neprot gatavot ēst, adīt zeķes un kārtīgi salocīt drēbes, un viņas māte viņu neieredzot un negrib vinus abus savā dzī voklī. Tā kā viņa strādā vietējā maximā par kasieri, tad es regulāri aizeju viņu pakaitināt un paskatīties uz briesmīgajiem matiem un nagiem. Sirds jau vēl sāp un raudiens nāk, bet es šo laiku izmantoju lai notievētu,ietu uz vingrošanu,baseinu,sakoptu sevi un saņemtu uzmanības apliecinājumus no vīriešiem ! Milzu ēdiena katli vairs nav jāgatavo un gultā ir lielākas kaislības ! Turies, būs labi !

Sveika, cāļa tauta! Biju darbiņā! Nakts maiņa! Tagad tik pie kompīša piesēdos.

Burunduks30
Nju ja, taa viņš par offic. šķiršanos izteicās, un es patreiz esmu tādā stulbā emocionālā stāvoklī, ka pati iniciatīvu vēl neesmu gatava uzņemties.

Maisins
Ar to otro officiāli attiecību statusu regjistereet arii netaisoties.

Stikabika

Njaa. Manā galvā patreiz pilniigs bardaks. Paldies par atbalstu! Vēl esmu uzsākusi strādāt sev pilnīgi jaunā jomā. Tas arī dod papildus stresus. Ir mirklji, kad liekas- nju, par daudz... neiztureeshu. Bet nav taada varianta.

Man tieveet jau vairs nav kur. 49 kg jau no šī visa. Sevis sakopšanai gn esmu nolēmusi pievērsties.

Ātri izšķirties neiznāks, ja vien nevienojaties par visu un tad pie notāra. Bet tāpat laiks paies. Bet kad viss beidzies - sajūta ir TIK laba, ka pat ja lūgtos atpakaļ negribētu... būs labi, degunu augšā!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397263