Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tām/tiem, kuri šķiras.

maiba333

Intel
Nu jaa. Mums ir vairaaki kopiipashumi, par kuriem it kaa patreiz esam vienojushies mutiski.

Aaakk, dies' ! Cik patreiz liekas taalu un nereaala taa sajuuta, ka vareetu buut- TIK labi! Paldies par uzmundrinaajumu! Man tas tieshaam ir noderiigs!

Baac! ...bet kur lai baazj taas ATMINJAS par kopiigi pavadiitajiem piknikiem, izbraucieniem, laivošanām, copi un kempingiem.... Ziemassveetku un citu sveetku tradiicijas... Nju, kaa tam visam lai pieliek punktu?

Uzmundrināšu. Pēc tik ilgas, un kā Tu saki, labas laulības, veči parasti atgriežas pie sievas.

Es arī šo esmu ievērojusi. Nogaidi un nedari neko (skaties seriālus, izklaidē sevi. Pārliecināsies, ka nekā labāka par tevi nav un atgriezīsies.

EnijaEnija
Uz doto momentu man liekas, ka tas vieniigais speetu manu dziivi normalizeet, bet ja taa iedziljinaas un padomaa veesi loogjiski- tad nez vai tur vairs kas labs vispaar var sanaakt?

Un man jau liekas, ka vinjam ir labaak offic- jo viss taču savādāk.

Pēdējās izmaiņas: maiba333, 26.09.2019 20:51.

pelēkais nezvērs

Pārliecināsies, ka nekā labāka par tevi nav un atgriezīsies.

Kā tad..
Kā reiz teicis viens gudrs cilvēks: "Neviena sieviete nav tik laba, lai neatrastos cita - labāka".

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

pelēkais nezvērs
bezgaliigais staasts.... viena labaaka par otru, bet taa nu tas ir

pelēkais nezvērs

Jā, dzīve ir tikai viena.
Visu mūžu tak nestaigāsi vienās drēbēs. Dažs vīrietis savā mūžā nomaina pat vairākas sievas. Visam ir savs sākums, un visam ir savas beigas. Arī attiecībām.
Jaunībā vīrietis apprec vienu sievieti, pusmūžā dod priekšroku citai, bet vecumā izvēlas pavisam atšķirīgu no abām iepriekšējām.

Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

maiba333
Pirmo mēnesi man palīdzēja izdzīvot ģim.ārsta izrakstītais Hypnogen (garantēts miegs uz 6 stundām, bet nākošajā dienā nedrīkst vadīt mašīnu), kā arī naktī gulēju ar vīra drēbēm, kuras smaržoja pēc viņa.

Pats briesmīgākais ir brīdis pusmiegā pirms pamošanās, kad pamosties un saproti kas ir noticis, un prātā maļās un maļās viss šitais.

Liels atbalsts man bija un ir mana mamma.

Pirms mēneša tika atnestas atpakaļ čības,jo neesot ko vilkt ,kad nāk pie manīm . Dušā arī nāk uz šajām mājām un drēbes nes mazgāt šeit,jo tajās mājās pulveris esot smirdīgs. Pase un citi svarīgi dokumenti arī glabājas "mūsu" mājās.

Protams sirds sāp un gribu viņu atpakaļ,jo vēl aizvien ir tuvs un mīļš, bet es esmu mainījusies un nebūšu klusā, pelēkā pele. Ja vīrs nevarēs to pieņemt, tad neko.

Pašlaik man atliek pacietīgi nogaidīt un vērot ,kā tā draņķe nervozē, zaudē savaldīšanos un abiem krīt nost rozā brilles.

pelēkais nezvērs

tā draņķe

.. kas pie visa vainīga..

La Femme Fatale ..    

pelēkais nezvērs
Da labi,labi. Abi viņi man pāri nodarīja.

Vīrs vismaz lūdz man piedošanu un laiku ,lai no viņas pa labam tiktu vaļā, jo izrādās viņa ietilpst vīra draugu paziņu lokā.

Bet kāpēc tieši sevi mocīt ar domām, čībām un ko tik vēl ne?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397263