Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tām/tiem, kuri šķiras.

maiba333

Burunduks30

Stikabika
Labāk būt vienai, nekā dalīt vīrieti... Nesaprotu, kā tādu varēsi atplestām rokām sagaidīt atpakaļ?! Cilvēki var pieļaut kļūdas, bet nu šitā rīkoties kā šis vīrietis ir nevis kļūdīties, bet būt augstākajā mērā bezkaunīgam.

pelēkais nezvērs

Vīrs vismaz lūdz man piedošanu un laiku ,lai no viņas pa labam tiktu vaļā, jo izrādās viņa ietilpst vīra draugu paziņu lokā.

Nabadziņš, šitādu neveiksmi - savu draugu paziņai iekrist tieši kājstarpē un tik labi dziļi, ka nevar pa labam tikt vaļā.
Labi, ka ir tāda sieva, kurai var izlūgties piedošanu un laiku, lai tiktu no tās draņķa kājstarpes vaļā..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Burunduks30
Labāk būt vienai, nekā dalīt vīrieti...

Mīļākajām nav nekas pretī vīrieša dalīšanu. Ja vīrietis aiziet, bet saka, ka šķirties negrib, nepatīk tas, nepatīk šitas mīļākajā, tad tā ir nevis šķiršanās, bet laulības krīze.

Nepiekrītu pelēkais nezvērs visiem cilvēkiem ir 50% labais, 50% sliktais. Pie sievas albatrosiem vīrs pieradis, bet mīļākās- lec acīs.

Un galu galā, vai nesilda doma, ka mīļākā nervozē un pārdzīvo, kad vīrs pie sievas piestaigā Mīļāko tas liek prostitūtas lomā, kas palīdz laulātajiem novērtēt vienam otru un pārvarēt krīzi.

pelēkais nezvērs
Tas, ko staasti ir no Tavas pieredzes, vai vairaak- tavs lietu redzējums.

Bet ir tādi vīrieši, tas ir fakts.

Pieļauju, ka ir arī tādi, kas nesalīdzina sievietes ar drēbēm un iemācās baudīt dziivi un taas veertiibas- ari tradicionaalaa gjinenee.

Papildināts 27.09.2019 09:45:

Stikabika
Es tieshi otraadi- esmu iespeeju robezjaas nahrenizeejusi visu, kas vareetu atgaadinaat par viiru. Pat sekciju jaucu aaraa, metiishu prom. Pirkshu kkad citu.

Jaa man arii nedaudz kkas nerviem ir izrakstiits, lai taas domas nav tik uzmaaciigas.

Žēl, ka man vecaaku vairs nav, tie buutu liels atbalsts. Bet labi, ka ir draugi- kuriem nav vienalga.

Mans exsis laikam iekaartojies itin labi. Beibe atbrauc pie vinja paaris reizes nedeeljaa. Un shamam ar to pietiek. Atpakalj netaisaas. Ticu, ka tas uz labu...

Burunduks30

Iespējams, es visu redzu melns/balts, esmu "vecā kaluma" ētikas uzskatu ziņā, bet ja laulības krīzi risina ar mīļākās ieviešanu, tad lai iet ratā. Tāds vīrietis nebūtu manis vērts.

Burunduks30
Man uzskats visu muuzju ir bijis tieshi taads pats! Bet KUR pazudis shis uzskats, kad reaali ir jaaliek lietaa? Kur mans lepnums, pašcieņa? Šausmas kaa besii šis bezpalīdzīgais staavoklis.... Taa kaa taadam atkariigajam, kam lomkas saakushaas....

Taapeec jau izveidoju sho grupu- lai saprastu savu situaaciju un iepaiitu citu ļaužu pieredzes.

Šodien atkal darbinjsh. Atkal nakts mainja. Buushu atpakalj te, kaut kad 6 dien, kad atdziivoshos.

pelēkais nezvērs

Beibe atbrauc pie vinja paaris reizes nedeeljaa. Un shamam ar to pietiek. Atpakalj netaisaas. Ticu, ka tas uz labu...

Tas ir tikai uz labu.
Priekš kam tev ievazāt svešu mikrofloru no tās draņķes.. caur staiguli vīriņu..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

pelēkais nezvērs

Manii nav naida pret to sievieti un nav arii naida pret bijušo. Tāpēc sliktos vārdos viņus nesaucu.. .Starpcitu, vieglaak buutu, ja šis naids un niknums buutu.

Patreiz ļoti vēlos atgūt sevi un lai veidzās tās emocionaalaas lomkas. Fui!

Burunduks30
Intel

Tā čību nolikšana plauktā bija dienas jautrākais moments, pavadīts ar

maniem ironiskajiem komentāriem.

Labāk būt vienai, nekā dalīt vīrieti... Nesaprotu, kā tādu varēsi atplestām rokām sagaidīt atpakaļ?!
Vienai būt es vienmēr varu paspēt .Atpakaļ varēs tikt, ja spēs pieņemt mani mainījušos.

pelēkais nezvērs
Nabadziņš, šitādu neveiksmi - savu draugu paziņai iekrist tieši kājstarpē
Izskatās, ka medusmēnesis tur ir beidzies un nu jātaisās uz izejas pusi.

EnijaEnija
visiem cilvēkiem ir 50% labais, 50% sliktais. Pie sievas albatrosiem vīrs pieradis, bet mīļākās- lec acīs. Un galu galā, vai nesilda doma, ka mīļākā nervozē un pārdzīvo, kad vīrs pie sievas piestaigā Mīļāko tas liek prostitūtas lomā, kas palīdz laulātajiem novērtēt vienam otru un pārvarēt krīzi.
O jā ! Dzīvojam mazā Pierīgas pilsētiņā, katra pārvietošanās tiek ievērota un paziņota. Santabarbara turpinās.

Viņa nervozē un pieļauj arvien vairāk kļūdu. Tad paziņo, ka viņi precēšoties, tad pieprasa vīram nomainīt dzīvokļa atslēgu kamēr es darbā, lai es netieku mājā. Un vispār lai es aizvācoties no pilsētas prom !

viktorija09

Stikabika
Godīgi, par ko tu priecājies??? Tava situācija ir diezgan sūdīga...Tāda sajūta, ka tu līdz galam paša to nesaproti..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397263