Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tām/tiem, kuri šķiras.

maiba333

Stikabika
Nepagāja ne mēnesis,kad esmu slepenas mīļākās statusā savam vīram
Tev pašai šis nav pretīgi? Tik pat labi jau tad lai viņš dzīvo pie Tevis un šļūc pa kreisi ar to otru. Vismaz būsi cienījama sieviete, kurai vīrs cūka.

Man šķiet, ka šādas attiecības tik tiešām ir slimas. Ja iet, tad pavisam. Ja ir vēlme tomēr atgriezties - arī pavisam. Bet šāda mētāšanās pa divām mājām ... apniks tā, pie kuras aizgāja, būs nākamā, jo Tu jau pieļauj tādu dzīvesveidu.

Man tad daudz lielāka cieņa ir pret sievām, kas it kā zin par vīrra sānsoļiem, bet izliekas nemanām tik ilgi, kamēr tas ir pieklājības robežās, t.i., vīrs nerēgojas uz katra stūra ar mīļāko un lielāko daļu brīvā laika tomēr pavada ar ģimeni.

viktorija09
Es neparko nepriecājos. Vairs nekaucu spilvenā, dzīvoju tālāk, vēroju un nogaidu kad vīram pāries aizraušanās ( vai arī nepāries).

Ja es būtu palikusi bez vīra materiālā un praktiskā atbalsta ar bērnu invalīdu, tad tiešām būtu sūdīgā situācijā.

pelēkais nezvērs

Ja es būtu palikusi bez vīra materiālā un praktiskā atbalsta ar bērnu invalīdu, tad tiešām būtu sūdīgā situācijā.

Tas jau nav pasaules gals, ja vīrs aiziet. Galu galā vīru pie sevis ar striķi nepiesiesi un nenoturēsi - ja būs gājējs, tad aizies.
Šajos laikos sieviete bez vīra spēj gan pati izdzīvot, gan bērnus uzaudzināt.
Kaut gan viena tak nolēca ar diviem bērniem no tilta upē, bet tur laikam šī neizturēja "lomkas" un sagāja sviestā.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

laila65
Tev pašai šis nav pretīgi?
Nē nav. Man nav ko kaunēties un justies vainīgai.

Es vienkārši gribu mīļo un tuvo cilvēku atpakaļ. Ja sanāks ,labi. Nesanāks, nu neko, došos jaunajā dzīvē.

Starp baltu un melnu ir taču pustoņi arī , kur nu vēl pārējās krāsas !

Ar šo arī es no savas puses diskusiju noslēdzu . Atā.

Stikabika
Izklausās, ka tev garlaicīgi nav. Bet Tu jau vari ar zinaamu irooniju uz šo visu paslatīties un tas ir labi.

Man tik labi veel nav.

Šodien atgriezos no nakts maiņas un vēl slima. Līdz ar to dzīve vispār rādās nekāda.

Papildināts 28.09.2019 11:47:

pelēkais nezvērs
Es vēlreiz tomēr gribu Tev pajautāt- Tu pats (jo profilaa noraadiits- viirietis) esi šķīries, pametis vai ticis pamests? Ja - jā! Tad pastāsti par savu pieredzi konkrētāk- kad, kaapeec un kaa ir tgd?

lielāka cieņa ir pret sievām, kas it kā zin par vīrra sānsoļiem, bet izliekas nemanām tik ilgi, kamēr tas ir pieklājības robežās

Pilnas slimnīcas ar tādām. Cieņas dēļ savu veselību sagrauj.

Kad es šķīros, man nenāca ne prātā mēģināt vēl mesties kopā ar savu bijušo vīru. Ja izšķirās, tad izšķirās. Mēs arī 20 gadus kopā bijām.

Sākumā bija prieks un atvieglojums. Vēlāk sāku pamanīt arī dažas nepatīkamas blaknes, bet tad tik atliek iedomāties kā būtu, ja viņš (un te var būt jebkas, kas kaitināja viņā) un viss. Nav vēlmes vēlreiz mēģināt.

pelēkais nezvērs

Tad pastāsti par savu pieredzi konkrētāk- kad, kaapeec un kaa ir tgd?

Kuš! Mana pirmā sieva, kas ganās "cālī", vēl var izlasīt un viņai droši vien par visu būs pavisam cita versija.

Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

pelēkais nezvērs
Nu,Tu žuļiks! Taatad nepadalīsies ar tik vērtīgo pieredzi gan...

Es jau arii pa laikam iedomaaju, ka manu diskusiju te var atmaskot... ne jau exsis, bet taa otraa... nezinu, var jau buut, ka- caali lieto.

Bet šī tēma pieļauju ir gana aktuāla un ... diemzjeel- buus aktuaala.

Papildināts 28.09.2019 20:02:

Nu piemeeram- vai shkjiroties saglabaajaat draudziigas attieciibas un kontaktus? Kafija, sarunas par dzīvi. Jeb tieshi otraadi- pilniiga novēršanās un ignoors?

pelēkais nezvērs

Nu,Tu žuļiks! Taatad nepadalīsies ar tik vērtīgo pieredzi gan...

Cik nu vērtīga, bet eksene vēl nekādi nevar man piedot bijušo.
Jā, esmu grēkojis. Ak, Izabella, cik skaista esi tu..

La Femme Fatale ..    

maiba333
Kādas "kafijas"? Neesi stulba. Labas, lietišķas attiecības kā ar jebkuru tuvu radinieku. Brāļa - māsas attiecības. Ja ir kopīgi bērni.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397263