Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tām/tiem, kuri šķiras.

maiba333

maiba333
Bērni esot 23, 16 un 14 gadus veci. Lieli cilvēki.

Oktobris
Burunduks30

Jaa. Maneejiem jau- 23; 16; un 14. Lielais jau galiigi pieaudzis, tur ir liels naids attieciibaas ar teevu.

Nu jaunaakie, gan jau neizpratnee... bet kaa jau beerni- visu netver dramatiski.

maiba333
Laikam jau pėdėjăs laiks saplånot ar bėrniem ZS aktivitåte bez tėtuka! Un vispärígi ieskicėt bërniem tuvas nåkotnes scenäriju!

Vislabäkå taktika ar manipulatoru ir - dziłdomïga klusėšana , savu neatkarígo plånu izstrăde un "nelėkăšana pėc viňa stabules"!

pelēkais nezvērs

Vislabäkå taktika ar manipulatoru ir - dziłdomïga klusėšana..

.. ar vienlaicīgu deguna urbināšanu..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

mea
Es kluseeju jau vairaakas nedeelas, un 2 reiz jau bijushi meeginaajumi mani satricinaat, vienreiz meita kko teevam bij rakstiijusi, vinsh vinai atbildeejis Labi un sekoja mans vaards

Laiks ir tas, ko nekad nedabūsi atpakaļ, tāpēc izvēlies uzmanīgi, kam to veltīt...

Iespējams ir VISS !!! Neiespējamais gluži vienkārši prasa vairāk laika....

Nebaidieties kādu zaudēt, jo zūd tikai tie, kas jums ir doti pieredzes gūšanai. Bet paliek tie, kurus jums ir lēmis liktenis.

viktorija09

sapnits7 un maiba333 tak ir viena persona? Es pareizi sapratu?

viktorija09

Nē. Tu nesaprati pareizi. Es aizsāku šo tēmu, bet tajā protams drīkst izteikties visi un ikviens. Sapnīti nepazīatu.

viktorija09

maiba333
aaa, nu skaidrs Tad sapnītis sev mēģina pievērst uzmanību..

pelēkais nezvērs

Sapnītim jumts aizbraucis un viņš šajā tēmā izpauž savu sāpi.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Burunduks30

Kā svaigi šķirtajām pagājuši pirmie Ziemassvētki jaunajā statusā?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397263