Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tām/tiem, kuri šķiras.

maiba333

Burunduks30
Raibi-ruutaini...

Paarkaapu lepnumam un jau pirms sveetkiem pati uzrunaaju to dikti aizvainoto buutni. Nju tipa- es piedodu Tev, piedod Tu man, ir taču svētku laiks utt, utjp. Mir, družba, festivaļ.

Nācās pamatiigi noklausīties, ka es tagad esmu pie visa vainiiga, jo vinjsh ir bijis atgriezies, bet es visu sabojaaju, jo paartraucu attieciibas. Juutoties aizvainots un aizdziits- taapeec nekomuniceejot ne ar mani, ne ar beerniem. Beigaas jau vienojaamies, ka komunikaaciju ar beerniem vinjsh tomeer atjaunos.

BET- pirms pašiem Ziemiishiem exsis pazinjoja, ka grib svineet shos sveetkus, kaa katru gadu- muusu ģimenē, ar visām tradīcijām, gatavošanos utt. Es atteicu, jo emocionāli nespeju kko tādu pieņemt un paciest. Piedaavaaju, lai vinjsh ar beerniem pasvin pie sevis vai pie omas vai kaut vai mežā pie ugunskura. Šie varianti tika noraidiiti ar tekstu- ja es nevaru dabuut taadus Ziemiishus kaa gribu, tad turpinu juus visus ignoreet un nekomuniceeju......

Likaas, taa arii paliks.

Bet parcik, pie omes (vinja mammas)- taa pat bija plaanots doties un arii pasvineet sveetkus, lai vinja nav viena Ziemiishos- tad aizsuutiiju officiaalu ieluugumu- kur un cikos jaabuut, lai tad izlemj pats. Izleema tomeer ierasties. Paseedeejaam gana pieklaajiigi un cieshami.

Kara cirvis patreiz ir aprakts, ar beerniem atkal komunicee un štuko- kur vinjus aizvest patuseet. Paši savaa starpaa nekomuniceejam, bet man to arii nevajag.

Manaas maajaas arii ar beerniem jauki paseedeejaam, kolosaala egle, pašu cepti piiraagi un piparkuukas, ēdienu kalns un daavanas... Sveetki mums bija!

Patricia L

maiba333
Tad Tu tagad vairs nepārdzīvo, ka izšķīrāties? Pilnīgi mainījusies esi salīdzinot ar pirmo postu. Vai tiešām tā apziņa, ka Tevi joprojām grib un Tu "pameti" dziedē? Pirmajos postos jāmeklē psihologs, lai samierinātos un aizmirstu, tagad pretīgs. Šito es nesaprotu. Kretīns ir kretīns, bet, vai var jūtas tā vienā brīdī izbeigties?

Patricia L
Hmmm... ja mani jaunaakie posti rada iespaidu, ka exsis man ir kljuvis pretiigs, tad esmu kljuudaini izteikusi savu domu.

Juutas nevar taa vienkaarshi pazust, tur gan jau gadiem jaapaiet. Un manii joprojaam ir daudz skumju un trauksmainu domu....Taču saak veidoties taada kaa samierinaashanaas un situaacijas pienjemshanas sajuuta.

Vinja peedeejie izgaajieni, kad aizvainojuma deelj manipuleeja ar mani un beerniem,,, gan lika man šokā noelsties.

Tas, ka "pasuutiiju", pimkaart balstaas uz speeciigiem argumentiem, kaapeec to dariiju. Katraa gadiijumaa- ne lai ieriebtu. Sajuutas ieksheejaas tas pamainiija gan, ja godiigi... taada kaa sevis atgūšana, kaa kas? Nezinu.

Patricia L

Starp citu, manas draudzenes vīrs (laikam stāstīju kaut kur, ka pameta) arī atlīda uz vēdera un viņa pieņēma atpakaļ, jo mīlēja un mīl. Pagaidām nenožēlo. Tiešā nozīmē putekļus no viņas un bērniem nopūš, apber ar uzmanību, mīļumu, naudu, ceļojumiem, dāvanām. Nožēlo, sapratis, ka kļūdījies. Viņa un es ticu, ka mainījies. Bet viņai, protams, kā arī jums glaimo, ka atlīda pats. Bet šķiršanās fāzē, arī matus neplēsa un psihologus nemeklēja.

Patricia L
Maneejais naaca atpakalj tiiri beernu deelj, ne manis... Un aiz manas muguras uztureeja attieciibas ar to otru sievieti. Lai cik arii stipri es vinju miileeju, shaadam dziives modelim neesmu gatava, taadeelj arii pieliku punktu.

Papildināts 26.12.2019 20:44:

Un jau naakamajaa dienaa abi miilnieki bija atkal kopaa.

Patricia L

maiba333
Nu, jā, situācija cita, jo draudzenes vīrs nāca viņas dēļ. Es tikai par to, ka nevajag vienmēr klausīt klasiskajam nekad nepiedod, nekad nepieņem atpakaļ utml. Jāskatās pēc situācijas.

Gribētos zināt kā tagad iet piekrāptajām meitenēm!? Vai emocijas, jūtas,sajūtas ir norimušās, vai norimušās ir pavisam, un cik ilgs laiks pagājis kopš pirmreizēji uzzinājāt par krāpnieka gājieniem? Ceru, ka kāda atbildēs no pieredzes.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397263