Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sākotnējā adopcijas pieteikuma piemērs

laappaa

Labdien,

varbūt kāds var padalīties ar adopcijas pieteikuma aptuveno tekstu - šeit vai uz epastu? (olga21@inbox.lv)

Cik garam tam jābūt, vai jābūt tikai šiem likuma norādītiem punktiem vai plašākai informācijai - "pieteikums, kurā norādīti adopcijas motīvi, adoptētāja reliģiskā pārliecība, etniskā piederība un saziņas valoda, vēlamais adoptējamo skaits, dzimums un vecums, citi būtiski apstākļi, kas var ietekmēt adoptējamā bērna dzīvi kopā ar attiecīgo personu" ?

Un vēl - vai kaut ko tajā var mainīt, piem., ja izejot obligātās apmācības, mainās domas par adoptējamo skaitu vai vecums - vai to varēs darīt?


Manika

laappaa
ja izejot obligātās apmācības, mainās domas par adoptējamo skaitu vai vecums - vai to varēs darīt?
Jā. Līdz BT sēdei, kurā lems par Jūs apstiprināšanu par adoptētājiem visu var mainīt. Arī vēlāk faktiski, jau stāvot rindā, var mainīt, tikai tas jau būs sarežģītāk(mēs mainījām).
Es ieteiktu tomēr sevi pārāk neierobežot, uzrakstīt “jebkura dzimuma”, un vecumu sākot no 0. Un iztēloties, kādā vecuma bērnu Jūs spējāt iedomāties atnākam, plus 1 gads. Jo ja, piem., Jūs varat paņemt bērnu līdz 7.g.v., tad 7 gadi un 5 dienas vairs nepiedāvās. Tāpat vēlāk vnk LM meitenēm pateiksiet, kādu vecumu un dzimumu gribat, un tādu arī piedāvās. Vēl var būt, ka braucot skatīties vienu bērnu, ieraudzīsiet SAVU, kurš neatbilst norādītiem krāteriem, tad atkal būs ķibele visu mainīt un grozīt...
Bērnu skaitu var rakstīt caur "vai". (2, vai 3, piem.)
Iesniegumu var rakstīt brīvā formā.


MeŽa PūCe.

laumaliksna@gmail.com man ari interesetu paraugs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397269