Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Aizspriedumi pret vegāniem

Kapeiciba

Kapeiciba

Vai kādam šeit tādi ir?

Radās vēlme noskaidrot, kas un kā.

Elza

Citēju savu bosu: "Man vegāni negaršo. Par daudz šķiedrvielu."

RunaaKaijas

KĀDAM vienmēr būs aizspriedumi par jebko.

Makarena

Žēl,ka manas māsas vīrs nav Cālī,jo viņàm ir konkrēti aizpriedumi par vegānismu un vispār vegāni,viņaprāt,dzīvojot tikai 10 gadus

Nekādu aizspriedumu! Lai katrs ēd, kas viņam labāk garšo un ko ticība atļauj, tikai lai vegāni nesāk norādīt, ko ēst MAN! Lai nebāž savu degumu manā šķīvī un nekrata man ar pirkstu!

Makarena

Manis pēc apkārtējie var ieziesties ar karbonādēm un aplieties ar gulašu,bet parasti lielākās kopā sanākšanās tieši man nākās atspēkot gaļinieku uzbraucienus

Citu šķīvjos un reliģijās nelienu. Kamēr man to neuzspiež un neapdraud manu un manu tuvāko dzīvību un ierobežoto brīvību- " Demokrātiju".

tagad aizspriedumi pret vegāniem ir minimāli - salīdzinot ar situāciju 10 gadus atpakaļ. daudzi vegāni ir pazīstami - drīzāk tas ir normāli. es gan esmu par veģetārismu, bet vīrs ik pa laikam ir absolūts vegāns.

Armadetta

Kapeiciba
Man meita vegāne kopš 12. gadu vecuma. Sākumā es diezgan skeptiski uz to raudzīhos, bet tagad esmu to pieņēmusi un sekoju,lai ar analīzēm viss ir kārtībā. Uzskatu,ka viņa ēd diezgan sabalansēti, papildus lieto B12 un D vitamīnu. Vienīgais,kas man nevisai patīk,tās ir cenas vegānu produktiem.

Makarena

Jā,vegānu speciālajiem produktiem ir augstas cenas,tādēļ vienīgais ko pērku pa retam ir rauga pārslas ar B vitamīnu,jo dārzeņu mērcēm piedod tādu feinu "sierīgumu"

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397303