Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Aizspriedumi pret vegāniem

Kapeiciba

Patricia L

Nekas nav pret veģetāriešiem un vegāniem. Bet,ja jau par to,kas varētu kaitināt:

Pārāk liela uzmanība tiek pievērsta ēdienam, uzkrītoša ēdiena,teiksim viesībās,banketos "izķidāšana", sava ēdiena ņemšana līdzi personīgi saskāros,ka manās mājās tiek norādīts,kā es uzdrīkstos piedāvāt mirušus zirņus un,kā man nav sojas piena. Es ar labiem nodomiem kaut ko speciāli sagādājusi. Uzmetu lūpu.

Man personīgi garšo gaļa un olas. Ļoti.Un ja tā vispārīgi,tad augi nē. Kā piedeva tikai. Mēdzu no veģetāriešu stenda kaut ko paņemt. Garšīgi.

Es savukārt izvairos no ādas apaviem un aksesuāriem, arī dabīgo vilnu adījumi man nav vajadzīgi,jo arī to iegūst industriāli kaitējot dzīvniekiem. Es par labturību. Un pagaidām mans uzskats,ka nogalināt ēšanai pieņemami, skaistumam nē. Bet tas pagaidām.

Papildināts 13.11.2020 20:30:

Un,jā,kā veģetārietis var nezināt,ar ko atšķiras tie želatīni?!!

Lilija

Patricia L
es, laikam, žirafe, man lēni pierāpo - kas ir miruši zirņi? un kuri ir tie želatīni, kas atšķiras?

par sava ēdiena ņemšanu līdzi nevajadzētu apvainoties - savu paiku ņemu līdzi, ja pēc pieredzes zinu, ka šajā mājā neko citu kā plikus kartupeļus un, labākajā gadījumā, gurķi man nepiedāvās - pārējais būs gaļa dažādās variācijās. un parasti manu paiku noēd pirmo, jo visi grib pagaršot un prasa recepti. kādi var būt iebildumi pret "groziņu", ja tā nav 1 porcija, bet tā, lai pietiktu vairāk cilvēkiem?

Papildināts 14.11.2020 01:06:

puuka22
lietot "vegāno" želatīnu
laikam domāts agars, kas ir izgatavots no aļģēm. želatīns tas gluži nav un lietošanas veids arī atšķirās. piemēram, marmelādi taisa ar agaru.

lai agars sastingtu, tas dažas minūtes kopā ar stindzināmo masu ir jāpavāra, vajag piešaut roku. ja stindzināmā masa ir skāba, jāliek agars vairāk, skāba vide samazina agara sastingšanas spēju.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Limassola

miruši zirņi

Patricia L

Tātad miruši zirņi ir zirņi,kuri vairs nespēj uzdīgt. Un tādus es atļāvos piedāvāt.

Vegānais "groziņš" ir forši. Labprāt pagaršoju, bet ir pieredzēts,ka sēž pie galda ar savu kastīti un tēju termosā, jo melnā tēja maisiņos (nosacīti) ir nāvējoša. Ar tādiem cilvēkiem satikties un iedzert kafiju,tēju kā jauks rituāls, atkrīt. Kā jau teicu viss grozās ap speciālo ēdienu. Bet tā nav vienmēr un visur,lai visus bāztu vienā maisā.

Jebkurš izvārīts dārzenis vairs nav spējīgs uzdīgt! Tad jau sanāk, ka neko termiski apstrādātu nevar. Kāda tēja? Līķu novārījums! Lai dzer sulu, tikko spiestu.

Rudā_
Drausmas, saspiest un sarīvēt dzīvu ābolu, lai izspiestu tā dzīvības sulu.

Sviestabeka

Starp citu, lai izaudzētu veģetāriešu un vegānu pārtiku, vienalga tiek iznīcināti dzīvnieki, jo tiek izveidotas lauksaimniecības platības produktu audzēšanai. Tāpēc tiek izcirsti meži, tai skaitā tropiskie lietusmeži, tiek nosusināti purvi, mainītas upju gultnes utt. Dzīvniekiem nav kur dzīvot, ko ēst, veselas sugas iet bojā. Izaudzētie produkti tiek transportēti no vienas valsts uz otru, no viena kontinenta uz otru. Ar kuģiem, kravas mašīnām un lidmašīnām. Rezultātā piesārņojas vide, iet bojā dzīvnieku sugas. Utt, utjp. Tiek izmantots lētais darba spēks un par nieka grašiem ekspluatēti mazi bērni. Jo tālāk domā, jo trakāk.

Es par to, ka, lai kā mēs arī dzīvotu, mēs esam tik daudzi, ka neizbēgami negatīvi ietekmējam dabas daudzveidību. Dzīve saskaņā ar dabu 7+ miljardiem cilvēku nav iespējama.

P.S. Man vienalga, ko kurš ēd. Galvenais, lai mani neaudzina un nemēģina pievērst savai ticībai.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Visiem vegāniem, kurus pazīstu, ir tieksme uz depresiju. Kāpēc tā, nezinu.

Undomiel

Volvic
Loģiski, ka depresija. Ja visu laiku ēd dzīvi spiestu augļu un dārzeņu sulas vai mirušu augu un dārzeņu līķus. Traģiski dzīvot ar tādu apziņu

Duujaa

Undomiel

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397303