Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Aizspriedumi pret vegāniem

Kapeiciba

Lilija

Volvic
kur jūs visi raujat tos garīgi nestabilos vegānus?! man pazīstamie ir dzīvespriecīgi, normāli cilvēki - ij vegāni, ij veģetārieši.

un es varu nosaukt uz sitienu vairākus visēdājus, kuri tiešām nopietni sirgst ar depresiju.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Paldies par ieteikumiem par želatīna aizvietošanu ar agaru! Agrāk nav bijusi vajadzība. Pati neesmu veģetāriete. Un mājas veģetārieši līdz šim neiebilda pret parasto. Šī ir pirmā reize, kad meita lūdz izmantot vegànisku versiju, jo, uzskata, ka tā pasargā zvērus no nokaußanas. Un tieši tāpēc man radās jautājums par želatīna ieguvi. Tā tīri teorētiski (jo es jau izlèmu, ka mēģināšu to agaru, kaut izklausās sarežģīta būßana). Ja želatīnam dzīvniekus speciāli nekauj, bet izmanto pāpalikumus (ādu, kaulus, skrimšĺus), tad tas tà kà uz dabai draudzīgo variantu pat velk.

Undomiel

puuka22
Nu bet loģiski, ka to lopiņu nenokauj, lai no tikai dažiem kauliem izgatavotu želatīnu, bet pārējo izmantojamo izmestu mēslainē. Protams, ka izmanto visu, ko var- gaļu, ādu, kaulus.

Reizēm brīnos, kā pie mūsdienu informācijas pieejamības un ieguves iespējām var iestāstīt aplamības?

Lilija

puuka22
tad tas tà kà uz dabai draudzīgo variantu pat velk.
šim gan nepiekrītu. tad jau var teikt tā - jēra ādu izmanot kakrakulkažokam, līdz ar to ēdot jēra gaļu es daru labu darbu - neļauju aiziet zudumā gaļai. vardarbība ir un paliek vardarbība.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

adaata

Lilija
Nejauc vardarbību ar dabai draudzīgu produktu.

Avokado nav vardarbīgs, bet ir dabai ļoti nedraudzīgs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397303