Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Aizspriedumi pret vegāniem

Kapeiciba

Makarena

Bet tāpat lai to visu iegūtu ir izmantotas dzīvas radības

Alija

Makarena
Bet kā medus izņemšana no stropa sāpina bites?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Makarena
Tad jau zemkopja radīto arī nedrīkst izmantot, ar ko tad šis sliktāks par bitēm?

Makarena

Bites neražo medu cilvēkiem.Protams,lietojot bišu produktus tiešas ciešanas netiek nodarītas medus vācējām,bet strikti vegāno to nelieto

Papildināts 04.10.2019 13:41:

Zemkopis ir cilvēks kurš pretī saņem naudu par savu izaudzēto

Armadetta

Makarena
Meita teica,ja zinātu,ka bitēm netiek nodarīts pāri, kādu karoti arī ieēstu. Es biju iedomājusies,ka neēd, jo medus reāli ir bišu vēmekļi.

Makarena

Armadetta
Var internetā pameklēt kādu rakstu kur aprakstīts kā bites ražo medu un iedot meitiņai izlasīt,jo es arī ziemā lietoju šo saldumiņu ar dzērvenēm kad ir baciļu sezona .

laurat

Alija

es nerunāju par veģetāriešiem, kas šo vitamīnu var uzņemt ar piena produktiem, piemēram, un var iztikt bez gaļas. Bet vegāniem iesaka šo vitamīnu uzņemt ar uztura bagātinātājiem.

Vispār šis vitamīns varētu būt arī normā un daudziem vegāniem nemaz nav papildus jāuzņem. Tas ir atkarīgs no ēdienkartes, no tā vai dzīvo vai nedzīvo/ uzturās dabiskā vidē kā arī vai ir barots ar mātes pienu bērnībā. Piemēram, ēdot dabiski augušus dārzeņus, augļus arī var uzņemt B12. Gaļai pievieno sintētisko B12.

queque

Alija
Motivācija bieži vien ir nevajadzīga dzīvo radību ciešanu mazināšana, tas nav tikai par ēdienkarti. Piena ieguve ir ļoti nežēlīgs process, tāpat olu industrija. Medu daļa vegānu lieto uzturā.

Es neesmu ne vegāns, ne veģetārietis, taču gana bieži izvēlos vegānas opcijas gan pārtikā, gan citās saimniecības jomās, piemēram, dodot priekšroku cruelty free produktiem. Katram nenopirktam gaļas gabalam un piena litram ir svars, lai cik tas nebūtu neticami. Tāpat kā katram nopirktam augu piena produktam un lauku olai.

zobubirste

Agrak aizspriedumu nebija, bet kops tuva loka paritis aptraka ar sausmigo CO2 kaitejumu pasaulei, ko radot visi dzivnieki un ta vieta tiek pirkti visi vajpratiga sastava produkti, par tik pat vajpratigu naudu-paldies, esmu kluvusi loti aizspiedumaina un noraidosa.

P.s. lieki teikt, ka viniem braukt ar masinu vai lidmasinu neskaitas neveganiski.

Izskats mainās atkarībā no rakursa.

laurat

zobubirste
Bet šitais jau ir diezgan fanātiski......... Ne jau visi vegāni ir fanātiski. Un ne visi pērk pa vājprātīgo naudu tos produktus. Tak tagad ir visādi rudens augļi un dārzeņi , mierīgi var gatavot no tā un nemaz nemaksā vājprātīgo naudu. Patiesībā bieži pat daudz lētāk kā gaļa vai siers.

p.s. vienam cilvēkam braukt ar milzīgām mašīnām ir nesaprātīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397303