Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Aizspriedumi pret vegāniem

Kapeiciba

laurat
Piemēram, ēdot dabiski augušus dārzeņus, augļus arī var uzņemt B12. Gaļai pievieno sintētisko B12. Tiešām, tiešām? Palasi, ko paši vegāni raksta - https://vegan.lv/veseliba/b12-vitamins/

Bet par to, ka gaļai pievieno sintētisko B12 vitamīnu, vispār neizteikšos. Kur tādas muļķības stāsta?

Makarena

Rudens vegāniem ir brīnišķīgs laiks,jo ir ražas pārbagātība un var noēsties ripains par tiešām ekonomiskām naudiņām,protams,ja pērk mūsu pašu sezonālos produktus.Bet ja sāk šikot ar tā saucamajiem ārzemju superfūdiem,tad tiešām vegānisms ir sālīts dzīvesveids

Murrrkšķis

skaitās, ka gaļēdāji ir nedraudzīgi videi. ha! cik skatos apkārt, tad vegāni mēdz būt galīgais posts videi, jo viņi ļoti maz ēd vietējos produktus. jūsu CO2 pēdas nospieduma lielāko daļu sastāda pārtikas transporta izmaksas. ja katrs jūsu ēstais auglis ir ar lidmašīnu vests no ārzemēm (dažreiz par no Dienvidamerikas), tad daudz videi draudzīgāk ir darīt kā es - ēst mūsvalstī audzēto cūciņu no skārņa, klāt piekost pašaudzētu vai netālu audzētu burkānu. un ķirbi. tiem vegāniem receptēs ka tik kaut kādi nedzirdēti dārzeņi, augļi un sēklas, un aizjūru eļļas un kas tik vēl nē.

(gribu, lai jūs sakaujaties beidzot.)

Harmony

tiem vegāniem receptēs ka tik kaut kādi nedzirdēti dārzeņi, augļi un sēklas, un aizjūru eļļas un kas tik vēl nē.

Jā, man tāds pats novērojums. Reti kurš vegāns ēd parastu sautējumu no vietējiem dārzeņiem, toties regulāri pērk mistiskus produktus ar uzrakstu "vegan".

Pēdējā reizē, kad ēdu vegāna gatavotas pusdienas, abas ar meitu visu nākamo dienu vēmām. Ļoti skeptiski skatos uz vegāniem domātām receptēm un tas nemaz nav tādēļ, ka receptēs nav dzīvnieku izcelsmes produktu, bet gan tāpēc, ka viss sajaukts kopā jokainās kombinācijās.

Makarena

Vegānisma sākuma azarta periodā arī taisīju visādas super duper sarežğītas receptes ar eksotiskajiem produktiem,bet tas nebija priekš manām garšas kārpiņām un tagad ēdu tiešām ļoti vienkārši, un pats galvenais ka ļooooti garšo.Daži radinieki domā,ka es sevi apdalot un spīdzinot neēdot to pašu ko viņi,bet es neko neiebilstu,tik smaidot ēdu to no kā manas garšas kārpiņas gavilē,bet visēdāji saviebj sejas nepatikā.Viena radiniece nesen vispār izteica tādu "pērli",ka paliku ar atvērtu muti jo pateikts tas tika ar tādu dzelžainu pārliecību,ka iebilst nebija iespējams.Baltmaize ar margarīnu ir OBLIGĀTI jālieto katram cilvēkam ik dienu,jo tur ir NEAIZVIETOJAMI VITAMĪNI bez kuriem cilvēks nevar izdzīvot

Sarandiels

Izskatās, ka tādi asākie aizspriedumi ir tiem, kuriem ir reāli un gluži vai nedabiski nepaveicies ar paziņām - vegāniem vai kaut kādām ārkārtīgi dīvainām vegāniskajām receptēm, no kurām visu dienu jāvemj.

Man ir aizspriedumi tikai pret fanātiskiem personāžiem - vienalga, vai fanātiski vegāniskiem vai fanātiski visēdājiskiem. Kamēr neviens nebāžas manā šķīvī, laimīgi dzīvojos savā nodabā - un šādu pat risinājumu piedāvāju arī citiem.

Ad noctem festinamus!

Pa lielam viņi ir viegli ķerti, karojoši par savu kāpostu ticību. Nu un tad viegli novārgušā skatā un pelēku ādu bāžas visās baznīcās ar savu dziesmugrāmatu. Mani pēc lai laiza sāli no akmeņiem, msn vienalga. Bet lai nebāžas ar savu gudrību virsū.

Papildināts 11.10.2019 09:32:

Mēs mājās ēdam daudzus vegānu edienus (piem. Biezzupu ar kokosa pienu, dārzeņu sautējumus, tom-jum variacijas ar sēnēm, kartupeļu-cukini-tomatu sacepumus, utjp.); mums garšo, neviens nevemj (ka te postulē); BET ja par vienīgo ēdamo uzskata bolīvijas balandas virumu ar kautkada japānas mēsla piejsukumu (nu ziniet tos ārprātīgis ingredientus), tur jau var vemt no teceptes vien.

Harmony

Nu... man agrāk nebija nekādu aizpriedumu pret vegāniem, pieredze dara savu. Man garšo salāti, garšo sautējumi utt., bet ja normālam ēdienam pieliek klāt ginko pupas, diezdzētus griķus, visu pārlej ar riekstu mērci, pārkaisa ar specifiskām garšvielām un jokainu eļļu, tad jā, man kļūst nelabi. Lai kā vegāni jūsmotu, cik tas ir superīgi. Ja agrāk es vis kaut ko pagaršoju un izvērtēju, tad tagad nav vairs nekādas vēlmes. Ja vegāns būs pagatavojis picu ar vegānisku sieru(pēc sastāva pilnīgākā draņķība), tofu un riekstu mērcēm, tad piedodiet, es atteikšos. Vai kūku no blenderētiem indijas riekstiem un agaves sīrupa. Tad labāk graužu pliku burkānu no sava dārza. Es esmu vegānu facebook grupā - diemžēl lielais vairums recepšu/ieteikumu/produktu ir tieši tādā stilā, jā, varbūt tas rada maldīgu priekšstatu un visi nemaz tā neēd, bet tāds iespaids rodas.

queque

Harmony serpieri

Varētu padomāt, ka jūsu nosauktās specifiskās mērces vai sastāvdaļas būtu kāds vegānu monopols. Smalkākos restorānos arī gaļas ēdieni būs gan ar riekstu mērcēm, gan importa balandām, diedzētiem graudiem un japāņu mērcēm. Ja kāds pieradis pie vienkāršiem ēdieniem, tad ieraugot ko sev svešu un ne ēdamu, nevajag iedomāties, ka tas uzreiz ir kaut kāds vegānu nez kas.

Harmony

queque
tēma ir par aizspriedumiem, es stāstu savus iemeslus, kāpēc tādi veidojas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397303