Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Aizspriedumi pret vegāniem

Kapeiciba

Vegānu ēstuvēs, ēdieni man garšo. Netbalstu, ka bērnam liek, atļauj, būt vegānam. Pēc 18 lūdzu, katra paša izvēle.

lietotajsneeksiste

Par to nav īsti daudz, ko teikt. vegānisms, gluži tāpat kā veģetārisms, ir vienkārši bizness. Ja vien ārsti neiesaka veselības uzlabošanai, teiksim, dzīvnieku izcelsmes produktus nesaturošu diētu. Citādi - tikai bizness. Un ne par kādiem aizspriedumiem nevar būt runa Viss ir vienkāršāk par vienkāršu

Vislielākie aizspriedumi ir a priori pret mrlnādainu homoseksuālu vegānu; tads var bizenēt apkārt un ņēkot, cik šis disktiminēts, kādi ļaunajai sabiedrībai aizspriedumi etc.

-Tad jau zemkopja radīto arī nedrīkst izmantot, ar ko tad šis sliktāks par bitēm?

-Zemkopis ir cilvēks kurš pretī saņem naudu par savu izaudzēto

Paskatoties šādus video gan šķiet, ka govs, kurai ūdeni un barību pienes klāt, ir daaaudz labāk atalgots, nekā cilvēki Indijā, kuri strādā necilvēcīgos apstākļos un ražo riekstiņus, no kā taisīt vegāniskas un ētiskas mērcītes un pieniņus.

https://www.youtube.com/watch?v=WPlyIgIhMZo

Video par tipiskiem Indijas darba spēka apstākļiem. Emocionāli jūtīgiem cilvēkiem labāk neskatīties.

Papildināts 17.10.2019 18:21:

Atbildot uz galveno jautājumu - ne veģetārieši, ne vegāni netraucē, kamēr neņemas kaunināt mani par to, ko es ēdu.

Makarena

Cilvēkam ir izvēle strādāt tādu darbu,bet govij neviens nedod izvēli par mākslīgo apaugļošanu un teliņa atņemšanu,lai tik "radības kronim"būtu pieniņš cauru gadu

Jā izvēle - strādāt tādos apstākļos vai nomirt badā

Man arī ir pilnīgi vienalga ko katrs ēd. Tomēr mani tracina apgalvojumi, ja vegāni ir videi draudzīgāki. Te jau tika minēts par ekoloģisko kaitējumu dabai, transportējot šos visus superfūdus no visām pasaules malām. Tāpat nenormālās platībās tiek iznīcināti meži, lai iegūtu platības sojas un avakado audzēšanai. Par šiem mežu iemītniekiem, kuri iet bojā, vegāni arī aizdomājās?

Sarandiels

Vudro
Soja gan visvairāk tiek audzēta un izmantota tieši lopbarības ražošanā.

Ad noctem festinamus!

Par soju piekrītu, savukārt to nevar attiecināt uz avokado. Pieprasījums aug nenormālos ātrumos, turklāt šim augam ir nepieciešams daudz ūdens, kas savukārt tiek atnemts citiem. Ir daudz pieejamas informācijas kādas sekas rada masveida audzēšana.

Papildināts 19.10.2019 20:53:

Nesen skatījos raidījumu, kur viena gaļas neēdāja rādīja savas ēdienu receptes, ar patosu stāstīja kā viņa mīl un ciena dabu. Toties pasniedza ēdienus, kur pilnīgi visas sastāvdaļas bija no ārzemju produktiem. Par avokado daudzumu paklusēšu.

Nu bet tas tāpat kā iegājies vienādojums starp veselīgu un veğetāru/vegānisku uzturu. Reizumis domāju, ka laikam bērnībā kaut kāda nepareiza rēgojusies tā uztura piramīda. Man vienalga, kas ko savā šķīvī liek, bet šiem modes pīkstienu sekotājiem patīk viszinīgi norādīt par apēstiem līķiem, cik tur kaitīgu vielu iekšā, cik nederīgs organismam ir govs piens un gaļa, utt. Uztura speciālisti, ibio.

Терпение и труд-все перетрут.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397303