Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uz ASV

Beshamels

Charly
Nu ja. Kas vainas būt mierīgam un smaidīgam. Nervozos tas padara vēl psihiskākus. Es laipni paskaidroju divās valodās, ka viņu nesaprotu. Viņa turpināja kaut ko runāt. Nu ij stāvēju un smaidīju.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Mana mamma, anglu valodas praktisks nerunaataajs, pie iebraukshanas ASV piekopa citaadu taktiku. Atbildeeja uz jautaajumiem galiigi shkiibi. Tiesa, smaidot un patiikami. Nujorkas lidostaa tika izcili aatri cauri, jo iereednis saprata, ar ko dariishana un fiksi ielika vajadziigo shtempeli, lai saudzeetu savus nervus

Ingunite
Amerikānis bija ļoti nosvērts un pretimnākošs. Viņš man drīzāk skaidroja un es centos saprast. Britu dāma no sakta gala bij nervoza ar pasaules nabas izjūtu dvēselē. Tad nu arī ieņemu smaidīgo pozu. Atturīga un divas reizes atkārtoju-"entšuldigen, leider ingliš niht feršten" un "izvinite , po anglijski ne ponimaju". Laikam jau neko būtiski negribēja. Citādi pasauktu kādu, kuru es saprastu.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Man ar ir iespaids, ka vinji ir visai profesionaali un liidzsvaroti. Vairaak flegmatiski nekaa nervozi. Bet nekad neesmu ar vinjiem saduurusies nepatiikamaas vai aarkaartas situaacijaas, taa ka man ierobezhota pieredze.

Oi, amerikānis man iespieda zīmogu ar tālāku datumu kā uz atpakaļbiļetes. Smaidīdams teica- tas rezervei.

Lucrece
Tā jau dara vienmēr.

Papildināts 28.10.2019 13:55:

Vismaz man radās tāds iespaids.

Nu man, kopš Tramps valda, vnm precīzi datums kā uz biļetes.

Nakamreiz nevis vervele vacu/krievu valoda, varbut uzraksti kaut vai uz lapinas, I am sorry, I don't speak English. I do however speak German, Italian and Russian if you have any questions. Thank you. Kadam TSA agentam var ari tava attieksme nepatikt vai tikt parprasta par nevelesanos atbildet, un varesi pa taisno braukt atpakal.

Manai mammai 66. Angliski nerunaja. Pedejos 10 gados celojot, ir vajadzigas frazes apguvusi. Mak palidzibu paprasit, virzienu, pasutit edienu. Uz robezas ari varetu so to atbildet, ja prasitu. Katra zina stulbi nesmaida un nemauc ungariski.

SunBear
Es nekad nevervelēju, bet runāju. Man skaidra dikcija. Attiecībā uz to, kas man būtu jādara-zini kā ir, manis pēc mani var arī nesaprast. Mani situācija apmierināja. Jāsaspringst tam, kam kaut ko vajag no manis.

Papildināts 28.10.2019 18:44:

Uz pārbaudi mani paņēma lidojot mājup. Kāda mana attieksme-es allaž esmu smaidīga, mierīga un neesmu skandaliste. Par ko gan mani deportēt? Par to, ka nerunāju angļu valodā? Nu puse pasaules nerunā angļu valodā, un?

Cucamonga
Nu tam TSA agentam no tevis isti neko nevajag. Tu gribi iebraukt valsti. Pati labi zini, ka iespeja, ka tur kads runas vaciski ir tuvu pie nulles.

Iemacities frazi angliski, ka neruna, nav apgrutinosi. Kaut vai uz lapinas saraksti atbildes uz 3 galvenajiem jautajumiem, kur brauc, cik ilgi paliksi, pie ka paliksi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397355