Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uz ASV

Beshamels

Pievienošos ar saviem jautājumiem.

Plānots lidojums marta vidū uz 2 nedēļām, ielidojam/izlidojam no LA.

Pagaidām plāns:

1.diena (ielidojam pusdienlaikā) LA apskate, Beverlihilsa, Holivuda

2.diena Disneyland vai Universal studio (lidojam kopā ar meitu tīni)

3.diena Sekvoju parks un ceļš uz Las Vegasu (Vai martā šis vispār ir izbraucams? Nav viss sniegā ledū? Varbūt labāk mainīt uz Joshua tree park?)

4.diena Las Vegas (Hovera dambis, strūklakas, Strip)

5.diena Lielais kanjons, nakšņojam netālu no Antelope kanjona

6.diena Antelope kanjons, Horseshoe bend, Lake Powell. Vai te var paspēt arī Monument walley? Nakšņojam netālu no Zion,

7.diena Zion, Bryce (par šiem vēl šaubos, vai būs iespējams izbraukt?) nakšņošana Las Vegas.

8.-9. diena Las Vegas

12.diena Death Valley

13.diena LA

14.diena lidojums uz LV

Pa vidam ir 2 dienas rezervei. Kā izskatās plāns?

Vai ir ko ieteikt vēl pa ceļam? Kaut kas saistībā ar indiāņu rezervātu? Mazās vesternu pilsētiņas pa ceļam no LA un Las Vegas?

Kādas ir takas nac.parkos, var ar parastām botām vai labāk trekking apavus?

Par daudz saspiests. Tagad nekomentēšu, bet domāju arī Tu esi sajaukusi jūdzes ar kilometriem. Es, personīgi, spētu tādu galopu izbraukt. Bet es neesmu normāla.
Attiecībā uz parkiem-gan Disnejlendai, gan Universāl parkam vajag katram pa dienai. Vismaz. Vienā dienā Bevelrli Hilsu, Holivudu un Downtown nevar pagūt. Ja nu tikai pa mašīnas logu vienu no trim.
Un tā tālāk. Ļoti daudz neiespējamo nianšu. Vismaz viesnīcas iepriekš nerezervē.
Sekvojas izbraucam tagad-janvarī. Ja grasies braukt-sāc mācīties bremzēt ar automātisko kārbu. Vismaz iemācies atrast pazeminātos ātrumus. Ar bremžu pedāli nenobrauksi. Uz riska robežas

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

ic
3.diena Sekvoju parks un ceļš uz Las Vegasu (Vai martā šis vispār ir izbraucams? Nav viss sniegā ledū? Varbūt labāk mainīt uz Joshua tree park?)

No LA caur Sekvojam uz Las Vegasu viena diena? Baigais likums. Lidz nac. parkam vien kadas 4 stundas ir ko braukt. Mainitu uz Joshua Tree, kas ir tikai paris stundu attaluma. Sniegs var but, bet ja bus baiga stihija, tad gan jau parks bus slegts. Nedomaju, ka sniegs marta bus problema.

6.diena Antelope kanjons, Horseshoe bend, Lake Powell. Vai te var paspēt arī Monument walley? Nakšņojam netālu no Zion,

Par Monument Valley aizmirstu.

8.-9. diena Las Vegas

Ko jus 2 dienas tur darisiet? Pa virsu vel 4. dienai? Labak tas 2 dienas "atdotu" kadam no parkiem. Varbut izskatisiet 13. diena lidot no Lasvegas uz LAX? Lidojumi ir leti. Ietaupisiet laiku.

Alternativs marsruts

1.diena LA apskate

2.diena Disneyland vai Universal studio

3.diena LA –Sekvoja

4.-5.diena – Sekvoja – Naves ieleja

6.-8..diena – Naves ieleja – Zion, Bryce

9.diena – Zion – Antelope

10.diena - Grand Canyon

11-12..diena – Las Vegasa

13.diena – agrs lidojums no Las Vegas uz LAX

14.diena – Uz LV

Pat no mana alterntiva marsruta es mestu nost Sekvoju. Generalis Shermans ir iespaidigs, bet tu esi uznemusies parak daudz. Ja uz Sekvoju baigi gribas, tad atkal Bryce uz Ziona "krit lauka".

Uz LasVegasu braucu ciemos pie māsas, tā kā tur būs ko darīt uz vietas daudz.

Cucamonga
Galops nebaida, pa eiropu braucam katru vasaru. Bet mazliet satraucos par sniegu/ledu. Ķēdes laikam obligāti jāvadā līdzi?

No atrakciju parkiem būs 1 gab, vēl nav izlemts kurš.

Nu ja pie masas, tad savadak. Bet kapec 1+2 dienas, 3 dienu pec kartas vieta?

Piekritu Cucamongai; ka gribat parak daudz 2 nedelu laika. Iesaku nomest vai Sekvoju un Naves ieleju vai ari Bryce un Zion. Savadak jums ir tikai skriesana. Attalumi ir parak lieli.

Sniega kedes neviena klasiska autoires kompanija nedos. Un nebus ari tads sniegs marta, lai uztrauktos.

ic
Sniega ķēdes, pie nepieciešamības, var arī noieret pie katra parka (janvarī braucu--apskatīju-ir arī tāds bizness). Bet visdrīzāk jau sniega nebūs.
Tev maršruts tāds, ka tur būs tikai galops. Tai paša Sekvojas parkā-lai uzbrauktu vien, vajag vismaz 2h. Nu uz parkiem es laika nežēloju, stājamies, baudījām, pastaigājamies. Tikpat nobraukt (pa to pašu ceļu, starp citu), jo ceļš uz King Kanjonu būs visticamāk vēl slēgts.
Naves ielejai vari droši ierēķināt 5h. Ja vēlies visu redzēt. Protams. Var arī tikai izbraukt.

Papildināts 04.02.2020 09:20:

Un es tomēr Tev atgādināšu -pabrauc ar automātisko kārbu arī Latvijā (ja tādas Tev nav personīgi), un apskaties, kur atrodas manuālais režīms-kā zemināsi ātrumus braucot no SjerraNevadas kalniem.
Esmu ļoti laba braucēja. , arī kalnos. Bet automatiskā kārba mani iedzina gandrīz stuporā. Pagāja min 10, kamēr es atradu tos manuālos ātrumus. Braucot no Sekvojām būs uzraksts-izmantot 2 ātrumu. Faktiski tajā ātrumā arī 50% laika bija nābbrauc. Viegli saprast-kolīdz dzeltenais ātruma ierobežojums, liec otrajā, ja baltais-var iztikt ar trešo

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

ic, tavs plāns ir pārāk traks priekš 2 nedēļām. Esmu bijusi visos tavos pieminētajos parkos, bet vairāku braucienu ietvaros. Vienreiz 2 ar pusi nedēļās aizbraucām tādu pašu apli kā tu gribi (izņemot Sekvojas un Joshua) un pavadījām LA dienu, LV iebraucām pusdienlaikā un pavadījām tur tikai nakti un tad jau likās, ka viss ir lielā skriešanā. Ja tu plāno LA pavadīt vairākas dienas un vēl 3 dienas LV, tad šis plāns ir pārāk ambiciozs.

Ja jāizvēlas starp Joshua, Sekvojām un Nāves ieleju (ja grib kaut ko skatīt pa ceļam uz LV), tad es izvēlētos Nāves ieleju. Tur vienā parkā var tikt pie tuksneša, sāls, krāsainiem kalniem un vēl apskatīt vietas, kur Zvaigžņu kari filmēti.

Sekvojas man likās nekādas- parasti koki. Ir lielāki kā pie mums, bet ne ar ko nepārsteidza. Noteikti ne tik ļoti, lai es brauktu veselu līkumu uz turieni savā ierobežotajā laikā.

Antelopes kanjonā rēķinies ar to, ka tur var tikt tikai ar gidiem konkrētos laikos, ekskursijas iepriekš jārezervē. Visticamāk tu ņemsi lētākās biļetes, kas ir no rīta vai pēcpusdienā, jo ap plkst 12:00 un vēl pāris laikos ir fotogrāfiju tūru stundas, kad krīt vislabākā gaisma un tās ir salīdzinoši dārgas. Man liekas, ka 60$ bija parastajos laikos un 200$ bija foto tūres.

Papildināts 04.02.2020 12:06:

Ja maksimāli vairāk gribētu iespēt tajās divās nedēļās, tad dienā, kad ielido (spītējot jet lag un nogurumam) LA ieteiktu ņemt auto un doties jau prom, un palikt tuvāk kādam tavam izvēlētajam parkam. LA izklaides un apskati es atstātu uz pēdējām dienām, lai drošāk, ka nebūs nekādi čē-pē un nenokavēsi atpakaļlidojumus.

Mans plāns būtu šāds:

1.diena- pēcpusdienā ielido LA, paņem auto un dodās tuvāk Nāves ielejai, paliek pie Nāves ielejas.

2.diena- Dodās uz Nāves ieleju, izbraukā to parku (kāpas, sāls, krāsainie kalni utt.), ceļš uz LV. Ja ir ekstra daudz laika, var izmest līkumu pa Red rock canyon sceninc loop, pirms LV.

3-4.diena- ciemošanās pie māsas LV. Faktiski te es lieku divas dienas tikai tāpēc, ka tev tur ir māsa. Ja neesi party animal, tad stripam pietiek ar vienu nakti un nākamajā dienā var doties tālāk.

5.diena- ceļš uz Grand Canyon. Pa ceļam Hoover dambis (tam nav jāatvēl speciāls brauciens). Izdomā uz kuru Grand Canyon pusi gribi braukt ( ir north rim, south rim u.c pieturvietas, ja interesē tas GC Skywalk, tas ir pāris stundu braucienā no GC South rim, bet tuvāk LV). No LV uz Grand Canyon South rim ir 4, 5 stundu brauciens. Uz Antelopes kanjonu šajā vakarā neaizbrauksiet, jo tas ir vēl 2h brauciens. 7 stundas ceļā vienā dienā- ir par daudz, ja grib apskates objektus ielikt pa vidu, ieskaitot pašu Lielo kanjonu. Es teiktu, ka nakts jāpaliek kaut kur pie Kanjona.

6.diena- var braukt 2h uz Antelope Canyon, apmesties pilsētiņā Page. Antelope ekskursijas ir 10min braucienā no turienes un Horseshoe ir turpat blakus- 5min braucienā. Dienu veltīt šīm divām atrakcijām.

7.diena- Bryce vai Zion- abi parki nav vienā dienā savienojami tur ir daudz ko darīt, ja patīk iet pārgājienos. No Page uz Bryce ir 2.5h brauciens. Palikt var kaut kur pie parka.

8.diena- Brauciens uz Zion no Bruce. Diena Zion parkā, palikšana pie Zion. (Ja grib var pabraukt tuvāk LV).

9.diena - brauciens uz LV, tās ir 3h. Iesaku piestāt Valley of Fire pa ceļam uz LV. Iegooglē no šī parka "Fire wave, pastel canyon, mouse tank road". Pa nakti paliktu LV tikai tāpēc, ka ir iespēja palikt pie māsas un ja vēl paliek laiks izskrietu cauri LV outletiem.

10.diena- ja gribās var izmest līkumu uz Joshu Tree park (3,5h brauciens) un parlikt kaut kur netālu.

11.diena- došanās uz LA, LA apskate un tās apkārtne.

12.diena- LA un tās apkārtne.

13.diena- Diena atrakciju parkā.

14.diena- lidojums.

Pēdējās izmaiņas: Krishala, 04.02.2020 12:07.
Papildināts 04.02.2020 12:08:

Bryce martā sniegs stabili būs. Un North rim Grand Canyon arī būs ciet dēļ sniegiem. Mēs bijām maijā Bryce un tad bija vēss un takas bija slēgtas dēļ sniega. Tajā pašā laikā North rim arī bija ciet. Jo dziļāk kontinentā brauc, jo būs vēsāks.

Bryce biju tagad-janvarī, sniegs bija, bet takas bija atvērtas. Ja tagad nebūs sasnidzis-tad uz martu vispār būs fantastisks pastaigu laiks.

Paldies par komentāriem un ieteikumiem!

Mazliet pārplānoju.

1.diena - ielidojam LA ap 12:00, ņemam mašīnu lidostā un braucam uzreiz uz Joshua Tree parku, pa ceļam kāds Wallmart snakiem un ūdenim. Ceļā ap 200 km.

2.diena - no rīta Joshu Tree dažas h, pēcpusdienā braucam uz LasVegas. Ceļā 300 km.

3.diena - Las Vegas, pa dienu Hūvera dambis, Red Rock.

4.diena - no rīta uz Grand Canion, atkarīgs cik agri izbraucam vai nu rajonā ap Sky Walk vai uzreiz braucam līdz South rim. Attiecīgi ceļā 2,5 vai 4,5h, 2-3h pastaiga un braucam uz pilsētu Page (no South rim 160 km).

5.diena - no rīta Antelope kanjons, pavisam tuvu uz Horseshoe Bend un braucam Zion virzienā, pa ceļam apskatam Lake Powell. Page - Zion 170 km. Nakšņojam netālu no Zion.

6.diena - Zion un vakarā skatāmies, braucam uz Bryce (tad 7.diena šeit) vai atpakaļ uz Las Vegas.

8. vai 7.-8.diena Las Vegas.

9.diena braucam uz Nāves ieleju (240km = 2,5h vienā virzienā), vakarā atpakaļ uz LasVegas.

10.diena Las Vegas

11.diena Extra diena, te var kaut ko pabīdīt, ja viss saplānotais izdevies, tad braucam LA virzienā un pabraucam gar okeānu San Francisko virzienā. Būtu forši ieraudzīt pludmalē jūras lauvas.

12. diena No rīta braucam uz Los Angelosu - izbraucam caur BeverlyHills, zvaigžņu aleju, uzbraucam pie observatorijas.

13.diena Universal studio atrakciju parks

14.diena vakarā ap 19:00 izlidojam uz LV.

Kā izskatās? Ko vēl vajadzētu pielabot?

Vai varat ieteikt, kur nakšņot pie Joshua Tree, Page un Zion? Piecas zvaigznes nav aktuālas. Varbūt ir ieteikumi arī LA?

Neko daudz neteikšu. Tikai to, ka visam, kas aiz Las Vegas, esi optimiste. No LV līdz SouthRim ir 450km, nekādas 4,5h nesanāk. Vienā diena Sky Walk un southRim nesanāk. Nu sanāk. Ja nestaigās gar to Kanjonu un nebrauks pa pieturas punktiem.
Antilpoi jārezervē. Esi to izdarījusi?

Papildināts 11.02.2020 08:39:

Mans ieteikums paliek spēkā. Neņem iepriekš viesnīcas. Pieturies pie plāna, tad skaties būkingā vai citā vietnē, kas meklē apkaime viesnīcas, sev nakstmītni.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397355