Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uz ASV

Beshamels

Cucamonga
Nē, vienā dienā neplānoju SkyWalk un South rim. Tikai vienu. Pašu SkyWalk ari nē, tikai to vietu. Vienu vai otru atkarībā, cikos izdodas izbraukt. Ja ap 6 no rīta, tad uzreiz uz South Rim. Ja ap 9, tad SkyWakl kanjona gals, lai varam vairākas h pastaigāt un neuznāk tumsa. Jārēķinās, ka braucam ar 13gadnieci kopā, redzēsim kā būs ar laika maiņu. Nav ar šo pieredze.

Man tieši noder tādi ieteikumi, ka nevarēs 450km nobraukt 4,5h. Tas ceļš ir līkumains? Pa Vāciju, Austriju 400-500km braucam easy - diena akvaparkā vai pa kalniem un ap 17:00 izbraucam, bez problēmām. Kas USA jāņem vērā šajā ziņā? Varbūt esmu sadomājusies, ka tur ceļi vēl platāki, labāki?

Par Antelopes rezervēšanu paskatīšos. Paldies par info. Lasīju vairākās vietās, ka dārgākā tūre ir jārezervē, bet lētākajai nav rezervācijas.

Vācija uz autobāņa nav ātruma ierobežojumu. ASV ir. OK - plūsmā visi var nesties ari uz 75-80 jūdzēm stundā. Bet tas ir uz highway un interstate. Tev jāpapēta celi, pa kuriem tu brauksi. Un pie sarēķinātā allaž japierēķina klāt 1h (nogriezties, pačurāt, lēnāka plūsma...). Tad būs pareizs rezultāts.

Ja brauksi no LV uz leju, pa 40 ceļu, tas ir kādreizējais 66 Route, nav ātrgaitas ceļš, toties ir savdabīgas pilsētas - ok Klingmena ne tik 50-60 os gados iestrēgusi, bet Seligman gan ka laika zonu pārrāvusi... gribi negribi pieturēsi, paēdīsi, apskatīsies....

Īsak sakot - bez pieturām no LV līdz South Rim ir 5h. Es teiktu ta optimistiska progoze. Realitātē, es nakšņoju Williams, no turienes līdz GrandCanyon info centram stunda ar kaut ko.

Lasīju vairākās vietās, ka dārgākā tūre ir jārezervē, bet lētākajai nav rezervācijas.
Ziņkārības dzīta piebraucu pie tā kanjona stāvvietas un kases lodziņa. Pirmkārt - phe, tās smiltis, kuras pēc tam sabira mašīnā - viss nekopts, nesakārtots. Jau atbaidīja, otrais - cena - 80 USD no cilvēka. Piekāšu. Resni indiāņi tusnēja pa visu parkingu, gaidīja muļķus. Palika vissliktākais iespaids par redzēto.

Pēdējās izmaiņas: Cucamonga, 11.02.2020 12:16.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Paldies par Seligman! Ko tādu arī meklēju. Vai biji arī Oatman?

Antelopes kanjons un 80$ ir daudz. Man rāda cenu 43 ar visiem nodokļiem + 8 par iebraukšanu rezervātā.

Vai biji arī Oatman?
Jā. Un patika. Tālāk pa ceļu no Oatman uz Klingman .Tieši šādā virzienā. Starp citu - rekomendēju ņemt SUV auto. ASV ļoti daudz augsto apmaļu un neveiklu nobraucienu. Augstāks auto lieti noderēs

Papildināts 11.02.2020 15:13:

Man rāda cenu 43 ar visiem nodokļiem + 8 par iebraukšanu rezervātā.
Nestrīdēšos. Es tajā miskastē, pie lodziņa - tādu cenu neredzēju.

Papildināts 11.02.2020 15:21:

Papildināts 11.02.2020 15:22:

Papildināts 11.02.2020 15:40:

Nāves ieleja mani arī sajūsmināja. Ar pāris-4h būs par maz. Bet es jau arī nezinu tavas vajadzības. Te skats no Zabriskie Point... kamēr tur izlēkājos...

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Ja Google Maps saka, ka bus 4.5h brauksana, piemet klat vismaz vel vienu stundu.

Ir plāns doties uz štatiem pavasarī, ļoti lētas biļetes ir, vēlējos pajautāt kur labāk nomāt automašīnu ir, kur sanāks izdevīgāk?

kristaps21
Ņemu caur Netflights.com . Visi nodokli un apdrošināšanas iekļautas. Parasti sanāk Alamo.

Cucamonga

Biļetes es jau atradu, 300 eiro turp atpakaļ uz Los Angeles, no Londonas

kristaps21
Tad nav lēti (manā izpratne), bet ir pieņemami.

Cucamonga

Kāpēc no Londonas tas nav lēti?

Es skatījos mašīnu īri, un alamo sanāca par 200 eiro dārgāk, nekā ja skatās caur netflights.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397355