Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uz ASV

Beshamels

kristaps21
Nerflight vienmēr ir letāks. Un pa taisno , skatoties, Alamo cenā nebūs nodokli un pilnās apdrošināšanas.
300eur būtu pieņemama cena no Rīgas. Es aizlidoju vēl lētāk. Londonai, Frankfurtei cena -Ok, ir 190-220eur abos virzienos. Mana Ok cena.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga

Nez, es uzskatu ka no Londonas 300 eiro, lai aizlidotu uz LA un atpakaļ ir sviestmaize, pie tam pa taisno.

kristaps21
Mums vienkarsi atšķiras pieredzes. Es uz to galu no Rīgas par 250eur lidoju (abos virzienos), atpakaļ +60eur nododamā bagāža. Šodien pētīju lidojumus no Frankfurtes uz LA. 190-210eur. Bet nav intereses. Vajag citu galamērķi.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga

Es skatījos lētākos mēnešus, no Londonas man sanāk izdevīgāk, jo līdz turienei darbs apmaksa nokļūšanu.

Vai tas 180 euro nebus cenu kluda? Vai baigaka akcija 1x gada uz nesezonu?

Manuprat 300 euro no Londonas ir OK. Ja vel pilna bagaza ieklauta, tad pavisam forsi.

SunBear
Nē. Normāla cena, kas periodiski parādās. Cenu kļūda bija 70eur no Frankfurtes uz Dallasu pāris gadus atpakaļ. Nopirku, to biļeti gan pēc pāris dienām anulēja. Nepaveicas.

Papildināts 13.02.2020 08:12:

kristaps21
Nu tad labi. Es, parasti, izvēlos lētākas biļetes. Bet ja Tev šī cena šķiet Ok, tad jau viss kārtībā.

Cucamonga

Es arī neatteiktos no lētāks biļetes, bet tādu vienkārši nav. Tās ir lētākas biļetes šogad pagaidām

kristaps21
Aizvakar no Frankfurtes uz maiju un oktobri bija par 190uz LA

Papildināts 13.02.2020 09:43:

Vienkārši periodiski jāpasēž meklētājos. Bet tas aktuāli tādiem kā man-kuri "medī" lētās aviobiļetes.

Man vajag uz Sietlu vai Portlendu, bet baigi gruti pa leto nomedit.

Papildināts 13.02.2020 12:04:

https://www.secretflying.com/posts/london-uk-to-new-york-usa-for-only-239-roundtrip/

Sis tev neder? Ieceko to lapu ik pa paris dienam, tur parasti ir labi atradumi letiem lidojumiem.

Papildināts 13.02.2020 12:15:

Sorry, tas ir uz NY. Paturi to lapu prata, kaut kas jau atradisies.

SunBear
Aha. Man vajag Dallasu vai Ok-kādu centrālo štatu. Vai ļoti lētu lidojumu (tas ir 180eur abos virzienos), lai var veikt iekšējo pārlidojumu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397355