Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uz ASV

Beshamels

SunBear

239 biski pa dārgu ir, es skatījos tagad bija pa 190 uj uz Boston pat varēja aizlidot pa 70 paundiem vienā virzienā.

Es principā uz jebkuru vietu USA varu aizlidot, man vienalga kur. Ņujorka vairāk gribētos vasaras periodā. Tagad ir doma Pitsburga, Florida, Indiana, varbut Vegas Vai kas cits.

Papildināts 13.02.2020 21:59:

Cucamonga

Skatījos tad kad tu pateici, pēc 2h paskatījos nekas lētāk par 500 paundiem tajā saite nebija, toties Skyscanneri atradu uz pusi lētāk.

Es arī vairāk reizes dienā sēžu un skatos lētas biļetes uz štatiem..

Nezinu, kas ieverojams ir Pitsburga vai Indianas stata, bet varbut paskaties uz Nesvilas pusi? Vel ari Memfisa, Nuorleana. Noire auto un nobrauc starp tam pilsetam. Ja jnterese muzika, Elviss, ASV diienvidu kultura.

Nezinu, kad taisies braukt, bet NY visforsaka ir maija/junija, kad vel nav tik karsts, un septembri.

SunBear
Ņujorkā fantastiska ir novembrī/decembrī. Kad tur ir rudens. Nu bet es rudens mīļotaja un 14-16*C man ir optimālā temperatūra.

Papildināts 14.02.2020 01:03:

kristaps21
Es gan nesaprotu ko Vācijā var radīt britu mārciņās, bet uz šo brīdi no Oslo uz Ņujorku ir 210eur abos virzienos. Cik ilgi būs-kas to lai zin.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

SunBear

Pensilvanija pie amišiem, ir šīs tas interesants.

Indiana pats par sevi kaut kas jauns, kultūra. Doma jau arī ir ņemt auto un izbraukāt pēc iespējas vairāk, cik nu tas iespējams pa 11 dienām. Plāns ir tagad martā vai aprīlī un pēc tam kad jau biļetes ir lētas.

Papildināts 14.02.2020 05:58:

SunBear

Indianapolisa dzīvo vēstuļu draugs, pie kura gribētos aizbraukt ciemos.

Papildināts 14.02.2020 06:00:

Cucamonga

Līdz Oslo jau vēl ir jātiek, līdz turienei un atpakaļ es zaudēju 2 dienas, tāpēc prioritāte ir no Londonas, kur es neko nezaudēju. Mārciņas tāpēc, ka internets ir reģistrēts UK, tāpēc rāda. Un ja no Oslo, tad tas ir Norwegian, par kuru nav dzirdētas labas atsauksmes, par visu papildus ir jāmaksā, t.sk ēdināšanu. Pašlaik skatos, un ir labi piedāvājumi uz Tampu ar Virgin un American Airlines

Papildināts 14.02.2020 06:00:

Cucamonga

Aizmirsu pajautāt uz kuru pusi pati skaties biļetes?

kristaps21
Centrālajiem štatiem. Bet nu jau saprotu, ka turp būs jānonāk ar pārsēšanos un nebūs man lidojuma-turp-atpakaļ no vienas lidostas.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga, cik reizes gadā lido uz ASV? Nekad nav piesējušies, ka par biežu....vai ko tml?

Cucamonga
Ņujorkā fantastiska ir novembrī/decembrī.
Protams. Oktobris Centralparka ir loti skaists. Pilseta, uz kuru es brauktu atkal un atkal un atkal.

kristaps21

Ja uz Pitsburgas pusi, tad man liekas, ka tur ir daudz Pilsonu kara takas, pieminekli, vietas. It ipasi, ja pabrauc uz Virdzinijas pusi. Man virs to pusi ir izbraucis nu jau kadus 10 gadus atpakal. Vinam patik vesture.

Ja mekle lidojumus no Londonas, tad varbut deres ari Dublina? Liels plus ir tas, ka ASV muita/imigracija tiek izieta jau Dublina, lidz ar to, kad nolaidies, ej lauka jau ka domestic pasazieris bez jebkadam kontrolem.

Lucrece
Gadā vienu reizi. Nē. Nav piesējušies. Domāju viņiem tāpat skaidrs-mājās ģimene, bērni, darbs n-os gadus. Liela piesaiste Latvijai. Pie tam nekad neesmu pārkāpusi ESTA noteikumus.

2019.gada laikā pabiju štatos 4 reizes ar vienu un to pašu ESTA, ko saņēmu 2018.gada nogalē. 2018.gadā kopš ESTA saņemšanas biju 1 reizi. Un neviens nekad man neko nav īpaši piesējies. Tīri reorētiski vienā iebraukšanas reizē ar ESTA var uzturēties 3 mēnešus. Ja sāksi taisīt kaut kādas mahinācijas, tad var sanāk piesiešanās, piem 3 mēnešus nodzīvot pa ASV un tad uz dienu iebraukt Meksikā un atkal mēģināt 3 mēnešus . Galvenais ir savā mītnes valstī pavadīt ilgāk laika nekā ASV uz ESTAs.

Papildināts 16.02.2020 03:12:

Par Anteloped kanjonu runājot- tur bez tūrēm nevar tikt iekšā un nekāda iebraukšana ar savu auto nebūs. Tūre ir pirms tam jārezervē, mēs to darījām online. Maksāja aptuveni 60$ personai, tajā laikā, kas nav fotogrāfu laiks (kad esot labākie saules stari un krāsa). Ar savu auto tu nokļūsti līdz tūres sākšanās vietai, atstāj mašīnu parkingā un jūs visus sadala mazās grupiņās, katrai grupiņai savs gids, kas ar savu auto aizved līdz kanjonam un izrāda visu. Mums patrāpījās kaut kāda stingrā gide, kas neļāva no sevis ne soli spert prom un atļāva taisīt bildes tikai speciālās vietās kanjonā. Individuāli vispār neko nedabūjām uztaisīt. Vispār viss kanjons ir liela foto tūre, tev parāda kādus settingus salikt uz telefona, lai dabūtu to smuko krāsu, visus lenķus un rakursus, kā fočēt kanjona sienas utt.

ic

Nesaprotu, kapēc tu gribi skatīties Hoover Dam & Red Rock Canyon vienā dienā? Tās vietas ir pilnīgi pretējās Las Vegasas pusēs, turklāt rēķinies, ka satiskme pilsētās ir drausmīga, īpaši ja patrāpies peak hours. Hoover Dam ir pa ceļam uz Grand Canyon, neredzu jēgu tev braukt speciāli uz turieni. Tāpat ar Red Rock Canyon, to var apskatīt pa ceļam uz Nāves ieleju.

Ja tev ir time pressure, tad man liekas neloģiski braukt no Nāves ielejas atpakaļ uz LV un tad uz LA, var braukt taču uzreiz pēc Nāves ielejas uz LA pusi. Drīzāk ieliec extra dienu LV starp tava plāna 3 un 4 dienu un nebrauc atpakaļ uz LV pēc Nāves ielejas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397355