Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uz ASV

Beshamels

Charly

SunBear
Nu tak tāda pati krievu duņka kā te puslatvija. Valoda no visām pusēm dzirdama, bet nē ja ņipoņemaķ po latviski. Ķipa mēģiņa kaut ko citiem pierāsīt, bet pierāda tikai to, ka pašai ir tika pusotra rieva.

Nu ja,Cucamonga šitā iznestos Asv kā pret Britu dāmu, ātri vien aizfīrētu prom bez kādiem paskaidrojumiem, bez iespējas jelkādreiz atgriezties Asv. Un viniem pat nebūtu jāpaskaidro par ko,i ne vaciski,ne franciski,ne kā savādāk, zīmogs pasē, otmetkas sistēmā un viss auf wiedersehen!

SunBear
Ja jau vajadzētu-atrastu kādu, kas mani saprastu. Un man vajadzēja izbraukt no Anglijas uz mājām.

Papildināts 28.10.2019 20:02:

VecaVavere
Domāju, ja palasītu iepriekš, tad izlasītu, ka amerikāņiem nekad nav bijušas pretenzijas pret mani angļu valodas nemācēšanu. Pretenzijas bija britu dāmai. Amerikāņiem, cepuri nost, tolerē un cenšas skaidrot, pat to, ko principā varētu nedarīt.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Nu tad Tev atliek vien cerēt,ka arī turpmāk nepatrāpīsies kāds principiāls,nervozs amerikānis ar pārākuma sajūtu dvēselē. Un viņam no Tevis neko nevajag,Tev vajag, ne viņam. iziet imigration.

VecaVavere
Nez vai. Bez tam amerikāņiem uz robežas nav raksturīgs nervozums. Un otrais-savos ceļojumos esmu sapratusi vienu-mierīgs un nosvērts tūrists , tāpēc vien , ka nemāk angļu, mandarīnu vai korejiešu valodas, nekad nekur netiks sūtīts. Tika rasta iespēja saprasties. Britu robežas gadījums bija interesants man, kā vērotājam. Dāma bija acīmredzami holeriska. Rāva vaļā manu somu, kaut ko radīja, purināja, atkal sašķobījās, skatījās uz mani-atkal kaut ko jautāja (kas to lai zin ko-neviens man neko nepaskaidroja tā lai es saprastu), viss tas teātris ilga līdz 30 min, kuras es biju vērotājs. Jāsaka, ka man bija interesanti.

Papildināts 28.10.2019 20:40:

Amerikāņiem vajag tūristus. Ja es izskatītos pēc tādas, kas pretendē palikt valstī-domāju viņiem būtu vienalga vai es runāju angļu vai spāņu mēlē. Nelaistu. Pret tūristiem ir laba attieksme.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

ja es izskatītos pēc tādas, kas pretendē palikt valstī Interesanti,kà tad izskatàs tie, kas pretendè palikt valstī,ko? kaut kà īpaši? ar uzrakstu uz pieres vai?

VecaVavere
Lūk tā ir viena no mīklām, kā Amerikas ierēdņi tādus "atkož" uz robežas. Un tādu ir diezgan. Arī organizētajās tūristu grupas.

Nu redz, Amerikas ierèdńiem ir jàpilda plàns - valstī neielaisto personu izskatà. Statistikai. Un kundzīte, kas visu laiku tizli smaida ierèdnim sejà un vèl uz jautàjumu atbild krievu mèlè un turpina tizli smaidīt, principiàli atsakoties izdvest kaut Sorry, dont understand ingliš, łoti labi var kalpot šai statistikai. Jo Asv ierèdnim Tev nav nemaz jàpaskaidro iemesls, kàpèc Tev ir atteikta iebraukšana valstī un nav iziets imigration. Tà ka ñemtu vèrà padomu par papīra gabalu kabatà.Viss.

VecaVavere
Es runāju ne tikai krievu valodā. Arī vācu un itāliešu. Amerikā smaidīgajai, un angļu valodā nerunājošais kundzītei, bija visi bonusi. Ierēdnis laipni smaidīja, un no sirds centās runāt un žestikulē tā, lai kundzīte visu saprotas kundzīte smaidīja un pat smējās, ierēdnis pat atsmaidīja... Bet ja nopietn-nevajag dezinformāciju. Bez iemesla (un valodas nezināšana NAV iemesls), nevienu nekur ārā neraidīs.

Arī nervozā britu kundzīte, ja vien varētu (drīkstētu), mani laikam uzspridzinatu. Bet tādas tiesības viņai nav dotas. Nācās vien atlaist tikpat gudrai cik mani savāca no drošības kontroles rindas.

Papildināts 28.10.2019 21:38:

P.S. Ņemot vērā manu ceļojumu biežumu un stāžu tūrisma, domāju es te jebkuram varētu dot padomus ko nest kabatā un ko nenest.

Bet es arī nopietni. Bez iemesla - tas Tev tà liksies. Kàdu iemeslu ierèdnis uzskatīs par vajadzīgu uzràdīt, to Tev nebūs lemts uzzinàt. Tà ka Amerikas imigration nebūtu īstà vieta,kur izpildīties un pàrbaudīt,cik ierèdnis nervizturīgs un principials.

Papildināts 28.10.2019 21:52:

Viss.Punkts.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397355