Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uz ASV

Beshamels

VecaVavere
Ja es nekad nebūtu lidojusi uz Ameriku un saskārusies ar turienes ierēdņiem, es tevi klausītos ar atplestu mutīti. Amerika ir mana vājība un mīlestība.
Valodas nezināšana nekad nav bijusi un nebūs iemesls cilvēku neielaist valstī. Lūdzu nedizinformē kādu, kurš tiešām dodas uz štatiem (vai citur) pirmo reizi un nerunā angļu valodā.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Ne jau valodas nezinàšana,joptvai,bet izturèšanàs un attieksme!!!

Papildināts 28.10.2019 22:08:

jāpiekrīt par to pusotru rievu

VecaVavere
Un ko tad Tu izsecināji no manas attieksmes? Britu dāma uz robežas-ka mani jāliek atpakaļ rindā.
Attiecībā uz manu pusotru rievu-nez vai mani tas kā spēs uztraukt vai ietekmēt manu dzīvi. Tātad to es vienkārši laižu garām.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Ja šī situàcija, ko aprakstīji ar Britu dàmu būtu Asv imigràcijas zonà, no savas mīlestības Amerikas varètu atvadīties. To es izsecinàju.

Cucamonga
Tad nu arī ieņemu smaidīgo pozu. Atturīga un divas reizes atkārtoju-"entšuldigen, leider ingliš niht feršten" un "izvinite , po anglijski ne ponimaju".
Tava vācu valoda gan tās pratēju nepārliecina

VecaVavere
Tu izdarīji nepareizus secinājumus. Es jau sākumā rakstīju-amerikāņiem ir diametrāli cita pieeja pret tūristiem un tolerance. Es it visur esmu vienāda-darbā Latvijā un uz uz robežas Anglijā, Itālijā, Ķīnā vai citur

Papildināts 28.10.2019 22:23:

Ainava
Arī neko nevaru tur padarīt. Ka reiz nepārliecina, tad nepārliecina. Pēc diviem gadiem Švābijā un darba slimnīcā, laikam savas pusotras rievas dēļ ne īpaši būšu apguvusi valodu.

Ir jau ir tā, ka amerikānim noteikts ielidotāju skaits ir "jāizbrāķē". Iemesli var būt gan redzami, gan nekādi. Nepatīk deguns un viss. Zinu dažus, kuriem nepaveicās.

Lucrece
Zini kā ir. Mana pases bilde bija deformēta. Neatbilda antropometriskie radītāji oriģinālam (attālums starp acu zīlītēm un vaigu kauliem)-jā, jā, to visu sapratu, kad ierēdnis man stāstīja ar žestiem un radīja ekrānu. Ar visu šo man noticēja, ka "purns " pasē ir mans. Tomēr viņiem tur atlase ir vairāk kā formāla piekasīšanās.

Man kà Asv vīzas turètàjai łoti interesanti, kàda ir Tava izpratne par diametrāli cita pieeja ? Kà izpaužas šī cita pieeja tūristiem un tolerance?

VecaVavere
Man tiešām nav ASV vīzas un zināšanu par to, ko tā sniedz, es reizi trīs gados aizpildu ESTA un reizi divos gados lidoju uz štatiem. Attieksme-ir toleranta un laipna. Daudz laipnāka un gaidošāka nekā jebkurā no 54 citam valstīm, kurās esmu pabijusi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397355