Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uz ASV

Beshamels

Pfffff, Amerika atplestàm rokàm negaida nevienu! Ja nu vienīgi Tevi

VecaVavere
Paldies. Un tas mani priecē. Tieši tas. Sajūta, ka esmu gaidīta . Atgriezties atkal, lai atklatu ko jaunu.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Arī neko nevaru tur padarīt. Ka reiz nepārliecina, tad nepārliecina. Pēc diviem gadiem Švābijā un darba slimnīcā, laikam savas pusotras rievas dēļ ne īpaši būšu apguvusi valodu
Gramatika Tev smagi klibo. Mans tavs saprast laps

Ainava
Man jāpārdzīvo? Pacienti un ārsti mani saprata. Ex vīrs un viņa vecāki arī. Tātad gana labi. Neesmu īpaši vērsta uz izdabāšanu katram.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Akdies, kas par draamu.

Nu nav ASV imigraacijas paarbaude kautkaads bubulis, un valodas nezinaashana tieshaam nav iipass riska faktors. Aizdomiigo cilveeku kategorijaa, kurai imigraacijas iereednji automaatiski pieveersh lielaaku uzmaniibu, pa lielam iekriit jauni un nepreceeti, taadi, kuri nevar pieraadiit savas cieshaas un nesaraujamaas saites ar dzimteni, kuru celjoshanas meerkjis nav skaidri un acimredzami tuuristisks, kuriem nav pieraadaamu iztikas liidzeklju, utt utjpr. Noteikti ir arii citi faktori, bet tie uzreiz praataa neiekriit.

Ingunite
Nu tā viņš kaut kā arī ir. Citādi neviens nekur tālu netiktu.

Cucamonga
Man jāpārdzīvo? Pacienti un ārsti mani saprata. Ex vīrs un viņa vecāki arī. Tātad gana labi.
Tīri fakta konstatācija. Kā jau pati minēji, lai saprastos, valodas smalkumi ir lieki. Pietiek ar žestiem un smaidu.

Ainava

domajams, ja esi kaut reizi bijusi pacienta lomā slimnīcā, tad māsiņa, kura runā tikai žestu valodā (un nav kurlmēma), būtu zināms pārsteigums. Viens ir žesti uz robežas, ceļojot, otrs profesionālajā karjerā.

Ingunite
Kur kàds raxtíja, ka valodas nezinàšana ir riska faktors?m? taadi ,kuri nevar pieraadit savas cieshaas un nesaraujamaas saites ar dzimteni

Cucamonga
domajams, ja esi kaut reizi bijusi pacienta lomā slimnīcā, tad māsiņa, kura runā tikai žestu valodā (un nav kurlmēma), būtu zināms pārsteigums. Viens ir žesti uz robežas, ceļojot, otrs profesionālajā karjerā.
Tur gan Tev jāpiekrīt. Lai arī kļūdaina runa, gadās, ka to tomēr saprot. It īpaši, ja konteksts prognozējams.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397355