Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uz ASV

Beshamels

Ingunite
Drīkst uzzināt, kà VAR pieràdīt savas ciešàs un nesaraujamàs saites ar dzimteni?

Papildināts 28.10.2019 23:47:

Jà, un kàds varètu būt skaidri un acimredzami tuuristisks celjoshanas meerkjis ?

VecaVavere
Klasiskaa atbilde uz imigraacijas dienesta uzdoto jautaajumu par saiteem ar dzimteni parasti iekljauj dzimtenee palikusho nek. iipashumu, darbu, gjimeni, bez kuras nekaadi nevar dziivot, studijas, mashiinu. Klasiskais pieraadiijums par tuuristiskiem meerkjiem ir viesniicu rezervaacijas papiiri un celjojuma marshruts. Var, protams atbildes varieet un improvizeet

Tas ir kā? Šitā stāstot pierāda savas nepārraujamās saites ar dzimteni? Ok! You made my day! Viss.

VecaVavere
Izskataas, ka dazhaadiem cilveekiem ir atshiriiga pieredze. Varu daliities tikai ar saveejo.

Atgriezhoties pie teemas jautaajuma. Ja tuurists pie imigraacijas dienesta letes speej sniegt vienkaarshas atbildes uz vienkaarshiem jautajumiem par celjojuma meerkji un ilgumu, apmeshanaas vietu utml, tad taalaaka pratinaashana vai sarezhgjiijumi ir mazticami, un viss process paies minuutes laikaa.

Nekas dizhi atshiriigs no sheit aprakstiitaa https://www.estavisaus.org/news/us-immigration-control droshi vien nebuus. Varbuut ir veerts papraktizeeties .

Pēdējās izmaiņas: Ingunite, 29.10.2019 03:37.

Ainava
Es it visam piekritu, ko saka klients un pacients. Un šo savu filozofiju par esi uz jebkuru cilvēku. Esmu apkalpojošais personāls

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Es it visam piekritu, ko saka klients un pacients. Un šo savu filozofiju par esi uz jebkuru cilvēku. Esmu apkalpojošais personāls

Tu lieki enerģiju un dvēseles spēkus netērē (vienīgi nav skaidrs, kādēļ Tev ir vēlme to uzsvērt, bet tas tā - tīri aiz ziņkārības vaicāju). No Tevis daudzi varētu pamācīties šādā ziņā. Dzīve kļūtu viekāršāka.

Ainava
Paldies.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Mūsu pratināšana bija kad kā aizdomīgo pasažieri sistēma izmeta bērnu, visdrīzāk jo viņam nebija reģistrēta bagāža. Pratināšana un atkārtota mantu pārbaude (ti - krāmē ārā visu līdz pēdējam no somas) notika vienā telpā, tad otrā jau pie citiem pārbaudītajiem notika izjautāšana. Mēs viegli tikām cauri, jo viņi saprata, ka tur it kļūda. Bet tas notika tepat Eiropā pirms lidošanas uz ASV.

protams, ielidojot ASV bija standarta jautajumi, pirkstu nospiedumu ņemšana utt., to jautā visiem.

Laine

Cucamonga
Britu imigrācijas darbiniecei tā priekšrocība, ka viņa iespieda zīmogu un aizmirsa un pēc gadiem netērē enerģiju izteiksmīgu apzīmētāju meklēšanā un šī gadījuma apspriešanā internetā.

Ingunite

Labs avots un ieteikums.

Laine
Konkrēta darbiniece nekādus zīmogus nespieda. Mana ID karte viņu neinteresēja (tur arī zīmogus uzspiež?).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397355