Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Siguldas slimnīca!

Karlinaangel

Sveikas, tākā gaidu pirmo bērniņu ir šādi tādi neskaidri jautājumi , varbūt pat nedaudz jocīgi!

Vecmātes!!

Godīgi, nezinu nevienu vecmāti tā tur, vēlētos dzirdēt jūsu atsauksmes par vecmātēm! Gribas vecmāti kura ir jauka, smaidīga un mīļa, bet tanī pat laikā tādu, kura sapurinās mani ar spēcīgāku vārdu, ja būs nepieciešams!

Slimnīcas apskate pirms dzemdībām!

Vēlamies ar vīru pirms dzemdībām slimnīcu apskatīt, kā arī vēlamies slēgt līgumu ar vecmāti! Tikai jautājums tāds, man jāzvana uz Siguldas dzemdību nodaļu un jāsaka, ka vēlos apskatīt nodaļu un satikties ar izvēlēto vecmāti lai noslēgtu līgumu? Vai tomēr man jāsazinās ar konkrēto vecmāti kuru būšu izvēlējusies?

Cucamonga

Uz visiem jautājumiem, labāk par Cāli, Tev spēs atbildēt Siguldas slimnīcā. Slimnīcas mājas lapā noteikti minēts ne viens vien tālruņa numurs.

Attieciba uz vecmātēm prasība spēj izraisīt tikai smaidu-nes vai tur strādā kāds nezvērs, pie tam ja nevienu tik un tā nepazīsti, tad jēga no līguma vispār nav.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Paldies par Tavu viedokli!

Cucamonga

Nav par ko.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Par vecmātēm runājot, nedomāju, ka tur strādā nezvēra vecmātes, vaicāju tikai pēc atsauksmēm, protams katrai savs, citai patīk asāka vecmāte kas neauklējas, citai patīk tāda, kura pieies ar uķi puķi, man patīk vecmāte, kas noteikti sagaidītu mani ar smaidu un būtu jauka, atbildētu uz maniem jautājumiem un sapurinātu, ja tas būtu nepieciešams! Šķietami tā nav Ķīnas ābece un neprasu jau sazin ko!

Par Līgumu runājot, nejau līgumu slēdz vnm ar domu, jo es to vecmāti pazīstu, kā gan man viņu pazīt, ja nav iepriekš saskarsme bijusi ar ko tādu! Līgums tiek slēgts, jo vēlos justies droši.. Vēlos būt pārliecināta, ka ja radīsies kādi jautājumi, man uz tiem atbildēs! Kā arī vēlos to apziņu, ka netikšu nevienā brīdī aizmirsta vai atstāta novārtā!! Pats galvenais, vecmāte ir kā uzticības persona un kur nu vēl pirmajās dzemdībās kad viss ir pirmo reizi, nekad neizjust un neizprasts notikums, ir svarīgi, vismaz man, ka ir cilvēks ar pieredzi un zinoš, kuram arī pirms dzemdībām pazvanīt un noskaidrot, ja kas liek savādi justies utt. Protams ne visiem tas ir svarīgi! Ir sievietes, kuras pašas ir ļoti zinošas un neuzskata par vajadzīgu to visu! Nevienam nav arī noslēpums, ka vairums vecmāšu ir pilnīgi savādākas kad viņas apzinās, ka par viņas darbu attiecīgi mēs samaksāsim! Nesaku, ka tā ir visur un tādas ir visas, bet ja es varu atļauties to, kāpēc gan man liegt iespēju tādu!

Karlinaangel
Tieši šodien biju Siguldā, bez kaut kādas iepriekšējās sazvanīšanās. Atnācu, teicu ka vēlos lai man parāda nodaļu. Pašas palātas diemžēl klātienē nesanāca ieraudzīt, jo visas bija aizņemtas. Bet parunāju ar tajā brīdī dežūrējošo vecmāti, apskatījos uz dzemdību un pirmsdzemdību istabām. Palika ļoti pozitīvs iespaids par atmosfēru.

Runājot pat vecmātēm, ir dzirdētas no paziņām labas atsauksmes par Inesi Kampusi un Intru Kļaviņu. Bet ir vēl atkarīgs no tā, kādas dzemdībās vēlies, parastās vai ūdenī.

Lesnaja_feja
Ā, vienmēr biju domājusi, ka iepriekš jāpiesaka, atceros gadus 4 atpakaļ, kad draudzenei uz Cēsīm braucu līdzi, tur gan bija ar pieteikumu, jo tad bija arī vēl viena ģimene, kas skatīja nodaļu līdz ar mums!

Jā par Inesi arī esmu dzirdējusi labas atsauksmes, kā arī pašā māmiņu klubā jau bija viņa!

Sākumā domāju par ūdens dzemdībām, bet tomēr laikam palikšu pie parastajām!

Karlinaangel
Jā, viņi pat savā mājas lapā raksta, ka jāpiesaka, bet realitātē sanāca ka bija ļoti pretimnākoši un neatteica. Bet jebkurā gadījumā, jārēķinās ka ja tajā brīdī kad atbrauksi, kāda dzemdes, tad diez vai sanāks kāda ekskursija, pat ka būsi iepriekš pieteikusi

Conejito

Uzzvanīt uz nodaļu iepriekš gan vajag. Kad mēs braucām, no rīta piezvanījām un mums pateica, cikos labāk braukt, lai ir kāds brīvs, kas var parādīt nodaļu un lai palātas ir brīvas. P~c pieredzes - braukt vajag pēc 16iem,jo tad ir beigusies izrakstīšanās un uzkopšana. Personāls brīvāks un palātas var apskatīt.

Forumā ir tēma "Dzemdības Siguldā". Tur ir izsmeļoša informācija no tām, kuras tur dzemdējušas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397373