Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Siguldas slimnīca!

Karlinaangel

Cucamonga

Karlinaangel
Eņģeļus atstājam tiem, kas jau miruši un ir laimīgi tai saulē.


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская


Cucamonga
Jūs esat normāla?!

Es nezinu, vai Jums ir gājis dzīvē grūti, vai vēl joprojām iet grūti, vai tomēr darba specifika jūs tik ļoti ir ietekmējusi, bet tas nav normāli, šīs negatīvās emocijas, kuras jūs nepārtraukti izliekat citu cilvēku rakstos! Es saprotu jums ir savs īpašais viedoklis, bet pirms tam nebūtu prātīgi apdomāt ko un kam jūs sakāt šīs lietas?

Ja jums ir grūti nošķirt darbu no ikdienas dzīves, lūdzu meklējiet palīdzību, ejat ārstēties! Man nav jālasa savā rakstā, ka man jālūdz Dievs, lai mans bērns būtu vesels, ka manas dzemdības varētu nebūt tik skaistas, vai, ka eņģeļi jāatstāj mirušajiem!

Noprotu, ka šaipus saulei jūs neesat laimīga, vismaz pēc jūsu pēdējā komentāra! Bet tač nebojājat citiem prieku, citiem vēlmes un pozitīvo noskaņojumu!

Wanderlust_

Karlinaangel
Es slēdzu līgumu ar vecmāti no Stārķa ligzdas (Ivetu Bērziņu), kas pārbaudes veic Rīgā, bet brauc uz Siguldus slimnīcu un pieņem dzemdības tur. varbūt Jums der arī šāds variants,ka slēdzat līgumu ar vecmāti no Rīgas? Tas tā, viela pārdomām

tik cik saskāros ar vecmātēm stacionārā, visas bija laipnas. Lai atrastu savu “īsto”, tomēr jātiekas klātienē, lai saprastu vai esat uz viena viļņa. Man pāris paziņas slēgušas līgumus ar vecmāti Intru no Siguldas slimnīcas- uzvārdu neatceros, bet slimnīcas mājas lapā ir info.

par pārējo šeit apspriesto, slēgt/neslēgt līgumu ir brīva griba un ja sieviete jūt, ka jutīsies droši, ka sākoties dzemdību procesam būs kam zvanīt un zinās,ka viņu sagaidīs zināms cilvēks, tad kādēļ gan to nedarīt? protams,ka tas negarantē vieglas dzemdības, bet drošības sajūta un spēja atslābināties oksitocīnam patīk labāk kā neziņa un bailes tas, protams, mans subjektīvais viedoklis.

Karlinaangel. Es pirms braucu laukā no Rīgas, lai apskatītu Siguldas dzemdību nodaļu, piezvanīju un vecmāte tik feini atbildēja:" Nu, šobrīd esam brīvi, bet, kas būs, kad atbrauksiet, nezinu" ar domu, ka bērni visādos laikos atskrien Ļoti laipni visu izrādīja.

Ņēmu līgumvecmāti no Stārķa ligzdas (Iveta Bērziņa). Tikai labākie vārdi, gan pirms dzemdībām whatsapp atbildēja, gan perfekti novadīja dzemdības un arī pēc tam vēl apvaicājās, vai viss kārtībā un deva padomus par barošanu un citiem jautājumiem.


Cucamonga
Jūs šeit cālī esat iemantojusi savu vietu pat, jūs zin un ir šeit ar jums saskārušās manuprāt pilnīgi visas mammas un topošās mammas! Bet lielākā daļa gan diemžēl jūs atpazīst ar negatīvu piesitienu! Visas Jūs noniecināt, nekas Jums neliekas normāli, viss ir vienmēr slikti, ja nav ko negatīvu pateikt, tad pacentīsieties kaut Par pareizrakstību vai gramatiku piesieties!

Nu neesam mēs visas vienādas, nu neesam azbesta vecenes, neesam stagnātu sievietes!

Nesaprotu kāpēc sievietes, kas vēlas dzemdēt mājdzemdībās, kuras vēlas slēgt līgumus ar vecmātēm ir tik ļoti jāpaliek ar visiem briesmu stāstiem! Visu laiku jāatgādina par nāvi, par smagām veselību problēmām bērniem utt? Kāpēc tas viss ir tā jādara?

Ir 21.gs, viss ir attīstījies, dzīve piedāvā vairāk iespējas, kāpēc gan mēs savas un bērna labsajūtas dēļ nevaram izmantot šīs ekstras?

Vai es būšu sliktāka mamma, ka būšu noslēgusi līgumu ar jauku vecmāti, jo es to vēlos un es zinu, kas man ir vajadzīgs?? Vai tāpēc , ka būšu noslēgusi līgumu ar vecmāti, manas dzemdības būs sliktas un bērns būs slims???!!!

Jūs esat pilnīgi nenormāla, žults pilna medpersona!!!

Wanderlust_

Aizmirsu piebilst- kad vēlējos apskatīt slimnīcu , tad zvanīju uz dzemedību nodaļu, bet tajā dienā bija viss pilns un ieteica vērsties pēc pāris dienām atkārtoti. Tad arī zvanīju pēc pāris dienām un ar mierīgu sirdi,ka nevienam netraucēsim, braucām apskatīt nodaļu utt.

Lai Jums mierpilns gaidīšanas laiks un skaista satikšanās ar mazuli!

Papildināts 28.09.2019 16:36:

Araminta
Cik mums līdzīgas pieredzes Iveta tiešām ir savā īstajā vietā!

Araminta
Super! Protams to jau nevar ieplānot kad nu kurais bērniņš gribēs ierasties, tāpēc tas viss ir ļoti saprotams!

Paldies!

Papildināts 28.09.2019 16:43:

Wanderlust_
Mīļš paldies!

Vēl pat dzīvē neredzot šo Siguldas slimnīcas nodaļu un neiepazīstot personālu jūtu tās vietas patīkamo un mierpilno atmosfēru!

Papildināts 28.09.2019 16:50:

Wanderlust_
Esmu no Limbažu puses!

Protams tas ir neapšaubāmi, ka vispirms ir jāsatiekas, jāaprunājas un tad tikai iespējams saprast, vai šī būs īstā vecmāte! Es pilnīgi noteikti zinu kas man ir vajadzīgs, es zinu, ka man ir vajadzīga šī persona, jo es noteikti jutīšos daudzreiz drošāk un mierīgāk, jo procesā būs cilvēks ko iepriekš iepazīstu, līdz ar to ir vieglāka komunikācija, ir radusies jau uzticība! Tāpēc šādu opciju vēlos un arī izmantošu, protams tas nenozīmē ka dzmdības būs kā 7 debesīs, jo mēs neviena nekad nezinam kā tas viss izvērtīsies, bet tā sajūta jau vien, ka centies sevis un bēbīša labā, lai tā diena būtu mierpilnāka un patīkamāka!!

Cucamonga

Karlinaangel
Es tevi mēģināju likt apskatīties citādi uz visu šo neparedzamo un sarezgito procesu. Tu saskati žulti un neapmierinātību ar dzīvi. Nu skaidrs. Man jau no tā ne silts, ne auksts.


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Kas ir paskatīties citādi? Ka bērni piedzims slimi? Ka dzemdības nav skaistas? Protams mēs visi to apzināmies, ka tā dzīvē notiek diemžēl! Bet šī tēma netika atvērta, lai atkal ar šīm negatīvajām lietām Jūs būtu man virsū!!

Mēs nekad nezinām par neko kā viss izvērtīsies, bet mēs domājam pozitīvas lietas un cenšamies piepildīt visu ko esam vēlējušās un sapņojušas!

Tad jau kāzas ar nevar elegantas rīkot, jo Tu taču nezini kā viss būs, varbūt notiks kaut kas slikts, kāds saslims vai nomirs! Apmēram tā tas izklausās!

Jo mēs vairāk dzīvosim ar negatīvo domu, skatoties uz visu slikto, bēdīgo un neveiksmīgo, tad tieši tāda dzīve arī būs!! Tāds nav mans mērķis un tāda es neesmu, lai arī kādas būs manas dzemdības, es būšu vismaz centusies tās padarīt skaistas, ērtas, drošas un patīkamas gan man, gan bērniņam, gan vīram!

Dzīve reizēm ir skarba, bet tā nekad neuzliek to, ar ko cilvēks netiktu galā!


Cucamonga

Karlinaangel
Rekomendēju pievērsties nevis manis uzrunāšanai un kritizēšanai , tik vien kā izlasīt vari-ja ir vēlēšanās, bet vairāk sev un savai holeriskajai dabai.

Pat ja es neesmu normāla, man ir visas priekšrocības, kādu Tev nav. Dzemdības nav ne skaistas, ne romantiskas. No vecmātes skatu punkta, tas ir pornografiskas, dzemdības ir fizioloģisks process, kuru nevajag idealizēt...lai nesasistos pēcāk


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397373