Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības ar vakuuma palīdzību.

Baibish

Labrīt dāmas.

Man bij' kopumā diezgan smagas dzemdības. Mazulis nenāca laukā. Lai es nemocītos un lai arī mani nespīd zinātu no ārsta puses izmantoja vakuumu. Mazajam protams ir iegūti zilumi galviņai kas esot normāli, to protams saprotu. Bet uztraucos par to vai ar laiku nebūs kādas problēmas ar veselību, piemēram ar galviņas noturēšanu, sprandu un tā tālāk?padalīties lūdzu ar savu pieredzi.

Celestiall

Arī izmantoja vakuumu. Meitai nu jau trīs gadi, viss kārtībā. Nākamajā vai aiznākamajā dienā pēc dzemdībām taisīja usg galvai, viss bija ok. Kontroles usg ap 6 mēn, man liekas.

Izturību jums un sveicu ar mazuļa piedzimšanu! Galvenais, nešaustīt sevi par to. Man bija diezgan grūti tikt pāri pašpārmetumiem. Galvenais, lai visi sveiki un veseli!

Tas atkarīgs vsi galvaskausā mazajam arī ir asinsizpludumi. Bērniņam noteikti veiks dažādas pārbaudes.

vakuumu neizmantoja bet knaibles gan. sākotnēji izskatījās diezgan slikti, bet uz 3 mēnešu vecumu ne miņas vairs nebija no rētām. tagad 8 mēneši, normāls, vesels bērns.

Pirms 3 gadiem dzemdībās izmantoja vakuumu ( 2 reizes), jo ar 1. nesanāca. Arī ļoti pārdzīvoju, veica NSG galvai, pēc izrakstīšanas neirologa konsultācija. Meitiņa attīstījas kā pēc grāmatas, tāpēc atkārtotas konsultācijas nevajadzēja. Viss ir labi, veseles bērns.

Man arī bija dzemdības ar vakumu. Viss veiksmīgi, nekādu problēmu , skolā teicamniece.

Sissi3

Meitai teju desmit gadi.Dzima ar vakuuma palīdzību.Viens puniņš bija.Neviens neko nekontrolēja,nekādu komplikāciju nebija.Paziņām bērns dzima trīs dienas vēlāk.Arī vakuums.Divi lieli puni.Ļoti gudrs puisis.Radu bērns ar stangu palīdzību.Bija neglīts zilums pāri vaigam.Nekādu seku.

http://lbyf.lilypie.com/lKeCp2.png

http://lagf.lilypie.com/0MmUp1.png

Es tāpat visai pasaulei esmu kā skabarga pakaļā.Dodiet man vairāk brīva laika pārdomām,un es kļūšu vēl lielāka skabarga...

ICH BIN BEKLOPPT UND IMMER GUT GELAUNT...

sigro

Man meita dzima ar vakumu,tagad 16 gadi,viss ok,nekadi sarežģījumi nekad nav bijuši,mācībās ideāli

sjuuu123

Vakuuma dzemdibas tak gandriz jau standartins. Mana meita pirms 3 gadiem dzima ar vakuuma palīdzību. Bija puns. Pec paris nedelam pazuda. Nekādas papildus parbaudes saja zina neveica. Gājām pirmos mēnesus uz fizioterapijam jo bija sarauts kakla muskultis. Attīstas pat labak ka pec grāmatas visas jomas.

Mums arī bija vakuums. Tagad meitai ir trīs mēneši. Galviņu sāka pati turēt ļoti ātri, mēnesītis vēl nebija. Viss ir ok, ārsti apmierināti un meitiņa omulīga. Domāju, ka klausiet ārstiem un baudiet bērniņa augšanu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397391