Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viens konts, 2 kartes, 2 SmartID

BTango

BTango

Vai SEB bankā ir iespējams esošam kontam pievienot karti uz citas personas vārda?

Kā ar SmartID? Var būt 2 telefonos?

Leila.

BTango
Jā, ir iespējams uztaisīt karti citai personai. Par SmartID gan diez vai.

BTango

Leila.
SmartID pat būtu aktuālāks. Jocīgi, ja cilvēks uztic savus līdzekļus citam (karte), tas ir ok, bet pa ibanku šiverēt nevar

Leila.

BTango
Es, protams, 100% neapgalvoju, bet ļoti apšaubu, vai ir tāda opcija.

BTango

Leila.
Man šķiet, ka biju dzirdējusi, ka uz 2 telegoniem uzlikt nevar, jā

Stulbi.

Partinella

Par SEB nezinu, Citadelē var. Tur gan tas nesaucas SmartID, bet ideja tā pati. Viens konts, divas kartes, katrs ar savu telefonu var pieslēgties internetbankai un veikt maksājumus

Inndra

savulaik interesējos,vai uz viena telefona var but divu cilvēku smart id konti un man teica,ka nē. Bet divos telefonos viena konta smart id, es domāju,ka var būt. Ir taču situācijas,kad nomaina cilvēks telefonu, reģistrē smart id jaunajā telefonā un veco var arī neizdzēst.darbosies abi. Manuprāt.

adaata

Domāju, ka var - konta īpasnieks dod pieeju savam kontam internetbankā citai personai un tā ar savu smart id redz gan savu, gan "svešo" kontu.

Var būt 2 ierīcēs viena lietotāja smart id, man ir

BTango

adaata
Ar savu smartid redzēt abus kontus - tas lsikam darbojas, ja konti vienā bankā? Mums dažādas.

adaata

BTango

Zinu par swed, ka pieslēdz Tevi kā lietotāju citam kontam. Ej iekšā ar savu lietotāja numuru un uzvēlies, kuru kontu.

Par dažādām bankām - ar vienu un to pašu smart id lietoju divu banku internetbankas.

Ja citā bankā - Tev arī jābūt bankas klientam, bet jautājums, kādi ir obligātie nosacījumi. Tāpat uz banku jāiet kopā ar to, kuram konts pieder.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397543