Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Coral minerāli.

sanciitis

Sveiki, vai esat kāds lietojis šos coral produktus? Un kādas atsauksmes, it īpaši pie VD un citām ar nerviem saistītām problēmām.


Fantasia

Dzēru koraļļu ūdeni neko baigo nejutu,nagi sāka lūzt. Iepriekš bija stipri,nekad tā nebija.

Gemma

Radinieks izgāza kaudzi naudas, labu laiku mēģināja iesaistīt arī visus citus, tagad pats nesaprot, kas par apmātību bija uznākusi.

Jēga nekāda.

Te ir par to, cik viņu apgalvojumi nezinātniski. īsumā tabulas labajā pusē.

http://www.chem1.com/CQ/coralscams.html

Ir 2 patiesības:

1. Koraļļu produkcija ir nevakadzīgi dārga un tas ir tiesa.

2.Tas ko saka šie ,,zinātnieki" šājā raksta ir galējas muļķibas. Absolūtas.

P.S. Es nelietoju un neiesaku coral clab produkciju bet klausīt šiem ,, zinātniekiem" - nu tas ir laikam vismuļķīgāk.. Vajag saprat kas ir kas un tad darīt- lēti un ar efektu.

Papildināts 07.10.2019 18:51:

Un vēl- lietot šai vajadzībai kalcija sāļus-karbonātus nav tas pareizākais.UK latviešu sievietes baigi ir iesaistíjušås gan šo produktus, gan visådu citu firmu izstrådåjumu un lídzekłu izplatíšanå. Baigi jau uzståjígi tas notiek, kå arí tur tie ípašå labuma ieguvumi un efekti uzskaitíti tik milzígi, ka årsti laikam vispãr sakjertu galvu par to mułkjíbu apgalvojumiem. Trakums.

Ārsti lai saķer galvu par savām muļķībām, ar to pietiks. bet klausīt tiem kas uz to uztaisa biznesu arī nevajadzētu, tur nav ne laba cena ne labs efekts.. bet teorija ir apmēram pareiza, tomēr prasa nelielas korekcijas...Katrā ziņa- iesaku parakt tajā virzienā....

Un jā, par to efektu- ir jārīkojas pareizi, tad ir efekts... un superīgākais.

Jā, un- ja par autores jautājumu, tad šī teorija kas ir pamatā šo produktu lietošanai, ir pareiza un dod super efektu arī pie VD un citām nervu problēmām , bet to visu var darīt daudz lētāk un vēl pareizāk. Bet virziens ir pareizais.

Pēdējās izmaiņas: ihais, 07.10.2019 19:09.


ihais
bet to visu var darīt daudz lētāk un vēl pareizāk

Labdien! Varbūt Jūs Ihais varat ieteikt ko un kā darīt. Piemēram, organisma vispārēja attīrīšanai (aknas, kuņģis, limfa, nieres utt).

Paldies!

Sveiki!

Varbūt ka Tu var izlasīt te:

http://vesels.latvianforum.net/f5-veseliba

tas būtu 3. tēma no augšas, bet vispār var palasīt visu. Tad varam vēl parunāt. Jā, un jodu tajā metodē var nomainīt ar ūdeņraža pārskābi vai jonizēto ūdeni ar paaugstintu pH, tāds ūdens satur vairāk skābekļa un iznīcina lielu daļu patogēnās floras un parazītu.

Papildināts 08.10.2019 09:56:

Būtībā korāļu kalcijs ( kalcija karbonāts) tiek nomainīts ar sodu- nātrija bikarbonātu) Tas darbojas daudz labāk un neizraisa citu mikroelementu deficītu.


ihais
Paldies. Izlasīju. Asinspiediens ir zems kopš sevi atceros. Par kāliju un PH līmeni organismā nezinu vai normā. Jāveic asinsanalīzes?

Papildināts 08.10.2019 10:12:

http://www.aqualar.lv/?page=home

veselus 6 mēnešus dzēru šādu ūdeni.

Papildināts 08.10.2019 10:16:

Problēma man tāda, kano pagājušā gada decembra man ik pa laikam sāp un iekaist kakls, kurš pāriet klepū. Ārsts protams rausta plecus, esot saaukstēšanās un jāstiprinot imunitāti. Visumā vienmēr esmu bijusi vesela, bet tagad kā riņķa dancis.


pH nemēra asinīs jo tur tas ir vienmēr normā, vai arī cilvēks mirst, svarīgs ir pH limfā, to var merīt ar lakmusa indikatoru siekalās. Par kālija līmeni var neiespringt, tas nosacījums ir no maksimalās piesardzības viedokļa bet reti kad ir tik būtisks, ja asinsspiediens ir zems tad papildus natrijs ko dos soda, nekaitēs.. tomēr varētu iesākumā lietot neliels devas, teiksim pus tējkaroti, un pavērot kas notiek ar spiedienu.

Tam ūdenim varētu pārbaudīt kvlitāti, bet mn ir izdomas ka dabā ar pH 9 tas tā nevarētu būt. Ir speciāli ūdens jonizatori, var nopirkt, vai var lietot ūdeņraža pārskābi, sākot ar 1 pilienu dienā un katru dienu plus 1 pilienu.

Papildināts 08.10.2019 10:25:

kano pagājušā gada decembra man ik pa laikam sāp un iekaist kakls, kurš pāriet klepū. Ārsts protams rausta plecus,

Ārsti tak nesaprot kas notiek. Organisms cenšas attīrīties. Varētu palīdzēt vnk tējas un uzlējumi bet daudz un ilgi, tāpat dārzeņu sulas.

Papildināts 08.10.2019 10:26:

Sulas, tējas un uzlējumus dienā derētu 2-3 litri, tad efekts ir ļoti labs.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397603