Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Coral minerāli.

sanciitis

ihais
Ja pareizi saprotu. Tad sāku lietot:

1) 1/2 tējkaroti sodu izšķīdinātu ūdenī,

2) 100 pilienus kopā ar 250mg izšķīdināta C vitamīna,

3) daudz dārzeņu sulas

Jautājums! Aptiekā nopērkams jods?


Jā, aptiekā nopērkamais, bet ne jau 100 pilienus uzreiz, jāsāk drošāk ar 5 pilieniem un jāpalielina ar katru dienu tā deva.

Visādi citādi- viss pareizi, un tas dod izcilu rezultātu!


Izlasīšu visu iedoto info. Interesanti un izskatā, ka jā kakla iekaisums būs saistīts ar organisma piesāņošanu.

Jā, nu un raksti ja kaut kas interesē.Labdien! Vai te kāds lieto Koraļļu kluba produktus un varētu padalīties ar atsauksmēm?

Sviestabeka

brinumsg
Izplatītāji pilnīgi noteikti padalīsies ar labām atsauksmēm. Tiklīdz viņi uzsāk izplatīt produktus, viņu dzīves līmenis būtiski uzlabojas. Sociālajos tīklos parādās ceļojumu foto, pie mājām jaunas mašīnas utt.

Ja nopietni - iesaku aprunāties ar ārstu, kādi uztura bagātinātāji Jums varētu būt nepieciešami un iegādājieties tos aptiekā par normālām cenām. Koraļļu kluba produkti nav kaitīgi, daudzi pat ir labi, bet ir nesamērīgi dārgi. Tie nav nekādi unikāli brīnumlīdzekļi. Tikai labs mārketings.


Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

brinumsg
https://fb.watch/j3ckzBz3KZ/

Varbūt der šo noskatīties. Kad vēl tur parādīja to nabaga bērniņu, kuru neviens neved pie normāla ārsta, bet noārstē mājās ar visādiem brīnjmpulveriem aptaurētās sekotājs.

Nudien vai kāds saprātīgi domājošs cilvēks var atbalstīt tik necilvēcisku vielu izplatīšanu. Tā ir tāda kā sekta, kas iet pret veselo saprātu un normālu mūsdienu medicīnu.

Diezgan populaari ir nozaakaat preventatiivaas veseliibas konceptus, kaa coral club, duolife, zinzino utt, jo tad buus jaatsakaas no chiiksteeshanas par veseliibas probleemaam kam ir vairaaki sekundaarie iemesli, riebjas darbs ko dari, uzmaniibas truukums, pashveerteejums utt

Resnā Žurka

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397603