Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atsauksmes par šampūnziepēm

Mango19

Mango19

Dāmas, padalieties ar pieredzi par matu mazgāšanu ar šampūnziepēm.

Vēlētos izmēģināt, bet baida alkohols sastāvā, man jutīga galvas āda.


Nopeerc, pameegjini. Ja der kaadam citam, neviens nevar garanteet, ka der arii tev. Manam beernam niez galvas aada no jebkaada shampuuna, var mazgaat galvu tikai ar ziepeem. Ir apmierinaats, mati tiiri un veseliigi. (Nav jau arii ieprieksh sabojaati, kraasojot utml.)

Mango19
par kuraam iet runa?

https://www.facebook.com/commerce/products/2185716294851679/

shiim piemeeram nav alkahola


Laiks ir tas, ko nekad nedabūsi atpakaļ, tāpēc izvēlies uzmanīgi, kam to veltīt...

Iespējams ir VISS !!! Neiespējamais gluži vienkārši prasa vairāk laika....

Nebaidieties kādu zaudēt, jo zūd tikai tie, kas jums ir doti pieredzes gūšanai. Bet paliek tie, kurus jums ir lēmis liktenis.

RunaaKaijas

Tās ir daudz un dažādas. Varu komentēt tikai par tām, kuras esmu lietojusi. Ilgtermiņā kaitināja papildus skalošana, jo līdz galam tās tomēr laukā neskalojās un tas bija jūtams/redzams. Pārgāju tomēr atpakaļ uz šampūnu, kuru varu uzpildīt zero waste veikalā nepērkot jaunu iepakojumu katru reizi.


Mango19

sapnits7
Paldies par ieteikumu, šīs vajadzēs pamēģināt

Līdz šim netā metu acis uz Esteres ziepēm un Silmaču ziepēm, abām ir sastāvā alkohols. Es šampūnus lietoju, uzmanīgi pētot sastāvu, lai tas nebūtu.

Papildināts 05.10.2019 05:52:

RunaaKaijas
Kurā zīmola ziepes lietoji?

Papildināts 05.10.2019 05:54:

Verena
Man mati šobrīd arī ataudzēti savi dabiskie. Paldies par atsauksmi, pamēģināšu.

RunaaKaijas

Mango19
ethique

Man ļoti patīk Lush medus šampūns, kur arī nav alkohola. Man ir “sarežģītie mati”, kas nespēj paši ar sevi vienoties vai ir sausi vai taukaini, bet ar šito ir labi.

Bunga

Ļoti iesaku šīs: https://shampoo.lv/ Esmu absolūtā sajūsmā - gan par šampūnziepēm, gan kondicionieri. Mani mati, kas drīzāk uz taukaino pusi un parasti trešajā dienā pēc mazgāšanas vairs galīgi nav smuki, pēc mazgāšanas ar šīm (mēģinātas anīsa un ērkšķogu) ļoti labi izskatās četras dienas. Arī kondicionieris patīk, jo pavisam bez tā iztikt man nesanāk - sajūta, ka matu gali tomēr piņķējas vairāk.

Pirms šiem esmu mēģinājusi trīs citu ražotāju žampūnziepes - ne no LV - vienas bija ok, bet nepatika ne tuvu tik labi, kā šīs, divas pārējās - ne visai. Palikšu pie šīm.

Vienreiz izmēģināju, palika supersausa galvas āda. Mati bija ok. Tagad nevaru saņemties otrreiz, vrb tā bija tikai sagadīšanās, bet varbūt arī nē. Tā man viņas stāv.

Papildināts 06.10.2019 08:16:

Bunga

apskatîju tavu linku, tieši tās ir manējās.


LaureL

manām, cik zinu, nav nekāds alkohols sastāvā. man patīk Tavs Zero veikals Ērkšķogu. Mati smalki, taukaināki, bet arī balināti bijuši.

jā, tās ir šīs https://shampoo.lv/

un meitenes, kad runājat par šampūnziepēm - taču rakstiet, kuras tieši. ir n-tie varianti no tā paša shampoo.lv Ir barojošākas, ir taukainākiem matiem utt. arī matu tipu pierakstiet, protams

Papildināts 06.10.2019 14:40:

Mango19
kur šeit ir alkohols sastāvā? vai es nemanu? https://shampoo.lv/product/sampuns-ar-erkskogam/

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397741