#SlēptāTēma. ....meļiem īsas kājas. tb mazi kendami.

teemant

Slēdza teemant: "alles.".
teemant

Kulminācija bija, dzeja bija... kkā garlaicīgi viņi sāk palikt.

Pārmelojuši jēgu. un pārdzēruši.

Es pat nez, ko vēl tur var izspiest, ja nu tikai grūtniecību...

''I can't drown my demons, they know how to swim....''

Pēc algoritma tagad seko veselīgā dzīvesveida, pareizā uztura un sportisko nodarbību fāze, viss glīti atreferēts sociālajos saitos.

Undomiel

Nelda
Oi, nu tas jau viss jau ir bijis. 1 dienas garumā, 1 bilde un grimstam atkal saldā grēkā

Sta, viator!

Nevajag nekādas kristāla bumbas, lai rekonstruētu notikumu ķēdi. Klosterī dzert nedeva - abstinences sindroms - objektīva nepieciešamība stacionēt. Tāpēc mainīja "slēptuvi" un tāpēc arī slimnīcā ņēma pretī (jā, varēja arī neapjēgt, kur ievieto un kas notiek). Bet slimnīca nav cietums, drusku atkopās - un atgriezās pie atkarīgām attiecībām un atkarību izraisošām vielām. Traģiski.

Sieviešu alkoholisms ir sevišķi grūti ārstējams , pat ja pati ir motivēta un tuvākie atbalsta. Bet AK jau neatbalstīs, vēl ielies lai "nosvinētu".

Traģiski. Līdzjūtība ģimenei. Ir briesmīgi uz to noskatīties.

AK sākumā muldēja par 15 gadiem, kas viņam atlikuši, ko gribot pavadīt ar LS uzdzīvojit. Tad lūk, LS tādā režīmā 15 gadus diez vai izvilks.

Nav vērts darīt labi to, ko nav vērts darīt vispār.

Apbrīnojami, manuprāt, ir tas, ka viņi paši diezgan labi jūtas un izbauda šo trādirīdi.

Man vispār diezgan vienalga, izlasu virsrakstus un viss. Tikai man rodas jautājums kā sabiedrības loceklei, vai kāds no viņiem maksā kādus nodokļus par savu māksliniecisko darbību.Viņi regulāri izmanto medicīnas pakalpojumus, tiesībsargājošo iestāžu pakalpojumus, bērni iet skolās utt. Kaut kā neforši uzturēt no saviem nodokļiem šitādus jefiņus. Kivis saņem ķepā cash, ieliek Gucci, un tu tū. Un VIDam ne centiņa....Vienīgi akcīzīte no drinkiņiem valstij tiek

Sognare

teemant
Oj nē nepiesauc nelaimi , ja Skulme paliktu stāvoklī , negribas domāt pat ,kas ar to mazo būtu, zinot kā viņš izsakās par Skulmes radiem. Bet nu varbūt notiktu brīnums un abiem apskaidrība nāktu par savu dzīvi.

Tūlīt jau kārtējā kopā būšanas cik tur mēnešu jubileja klāt.

JayLee

A bet tā minesotas programma nav narikiem? Es atceros filmu GIA, tur Džiju Karandži ārstēja pēc šīs programmas, bet viņa bija kokaīna un heroīna narkomāne. Liene takš it kā tikai uz korķa uzkāpusi)

Sognare

LitaE
Gadu jubileja kautkad novembrī

lapssa

Minesota ir ar jebkuru atkarību. Varbūt nianses atšķiras.

Noklāj putna spārnus ar zeltu, un viņš nekad vairs nevarēs lidot.
Tagore

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18397757