Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kur turēt velo

Musi

Dzīvoklis pilsētā, bez pagraba, bez šķūnīša pieliekāmā vai tml. telpām. Kāpņu telpā nevar.

Kur velosipēdam būtu "velselīgāk" pastāvīgi atrasties - uz lodžijas (DA puse) vai tomēr istabā (centrālā apkure un tml.)?

MioMioMio

Ja uz ziemu nolikt (un netiek ziemā lietots), tad es apsvērtu velo noliktavas. Šķiet, ka Gandrs un gan jau vēl vairāki citi piedāvā uzglabāt un pavasarī vēl pie viena apkopi uztaisīt. Man vismaz diezgan traucē velo dzīvoklī.

Cucamonga

NafiK manta, kuru nav kur nolikt.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Ja lodžija vaļēja, tad turēt tur velo nav droši (neatkarīgi no stāva). Istabā noteikti veselīgāk (un drošāk). Bet veloveikalu piedāvātā noliktava arī nav zemē metama, nu jāmaksā gan.

MioMioMio

NafiK manta, kuru nav kur nolikt.
Velo jau nav svečturu kolekcija bez pielietojuma Skaidrs, ka laikos, kad tas netiek lietots, lielākoties dzīvokļu īpašniekiem to īsti ērti nav, kur nolikt (ja nav paveicies ar šķūnīti, vietu kāpņu telpā vai tamlīdzīgi). Pārējo laiku gan jau tiek lietots.

Es pat nelielā dzīvoklī turēju - čakars liels, jo jānēsā pa kāpnēm, sabirst gruži utt. Bet forši, ka neesi piesiets ne sastrēgumiem, ne sabiedriskajam, turklāt vēl dabū ikdienā nelielu fizisku aktivitāti + ietaupi naudu.

Cucamonga

MioMioMio
Ko nevar celt, to nevar nest. Ja nav kur likt, tad nav ko pirkt. Man nav kur ielikt zirgu-tāpēc to nepērku.

Papildināts 06.10.2019 19:15:

Kaut zirgs man lieti noderētu-apart lauku, ekonomēt degvielu, apēstu zāli, kas ātri aug, būtu mēslojums un bonusā bērniem prieks. BET... nav kur turēt. Tas pats ar vellapēdiem pilsētā.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Pag, jautājums bija - kur labāk turet - uz lodžijas vai istabā. Nevis - ka nav kur turēt.

Observer
Par to, ka uz lodžijas nav droši, nebiju iedomājusies. Paldies par padomu.

Nu, ja ritenis lets un bus nauda servisam, tad var uz lodzijas. Ja nav naudas glabatuvei, tad var pielikt pie griestiem vai sienas.

teite

Musi
Ja plāno visu sezonu braukt, tad lodžija. Vai istaba, ja pašai netraucē. Ja bail, ka no lodžijas kāds var nocelt, pieslēdz ar atslēgu tā pat kā uz ielas atstājot, neredzu problēmu.

Ja neplāno pāris mēnešus braukt, tagad nu jau vairāki velo veikali piedāvā glabāšanu. Es savā laikā glabāju havaii expresī, jo ģeogrāfiski ērti bija.

Vēl var apjautāties draugiem, kam mājas, vai nevar par simbolisku vai ne tik simbolisku atlīdzību uzglabāt.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

teite
Ja bail, ka no lodžijas kāds var nocelt, pieslēdz ar atslēgu tā pat kā uz ielas atstājot, neredzu problēmu.
Kad tev to pieslēgto ričuku nozags, problēmu ieraudzīsi. Dajebkuru saslēdzēju var atlauzt mazāk kā minūtes laikā (ir bijuši eksperimenti) un lauž arī. Sezonas laikā praktiski katru nedēļu dzirdu vaimanas - vai, pieslēdzu, bet nospēra, palīdziet! Protams, visus velo jau uzreiz nenozog, tāpēc zināmu laiku var paveikties, bet nu principā tā ir krievu rulete.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397773