Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Izplūdes gāzu samazināšana

inela

inela

Zinu, ka ir kaut kādi līdzekļi, kuri palīdz samazināt izplūdes gāzes. Varat ieteikt?

Drīzumā jāiet tehniskā, visādi citādi ir ok, bet tās atgāzes... jau pērn tāpēc neizgāju apskati ar pirmo. Tas nu toreiz izgāzējos kārtīgi un otrreiz knapi, knapi, bet izgāju.

Pa gadu jau pati redzu, ka atgāzes kļuvušas vēl intensīvākas. Visādi citādi mašīnītei nav ne vainas. Varat ieteikt, ko darīt, lai neriskētu ar apskates neiziešanu? Ir servos mēģināts atrast iemeslu, bet nevar atrast. Aizdoma, ka tāds motora defekts vnk.


Cucamonga

inela
Kad man bija vecais dīeļmersis, es vedu dīzeli no Itālijas (tur Kuveitas nafta ar augstu oktanskaitli , bez daudziem piemaisījumiem kā Latvijā. Lēju bākā 20Ls, 10-12 litrus izgazēju pa šoseju uz 140-160, ar atlikušajiem devos uz apskati. Atgazes bija kā modernajiem E5 klases dīzeļiem.


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

inela

Cucamonga
nu, jā... kur tik lai to Itālijas dīzeli rauj?

inela
Mamma ir lėjusi Nestē to kruto dīzeli, tas atgāzēm palīdzot.

Vīrs vnk izgāzē, bet tā kārtīgi, ała ar otro ieskrienās tā, ka uzreiz var piektajā likt (pilsētas satiksmē).


TrakaAnna

Kārtīga izgāzēšana ir kādi 50-100 km ar paaugstinātiem apgrieziieniem. Vēl var mazgāt izputēja pēdējo bunduli. Bet to labāk uzticēt meistariem.


It`s a Mad Mad Mad Mad World

Izņemt gaisa filtru uz apskati.

Autore jau nav noraadiijusi, diizelis vai benziins.

Protams diizelis pilseetas rezhiimaa buuus aizdirsts, taapeec pareizi saka, jaaielej Pro Dizelis no Nestes, veelams galiigi tukshaa baakaa, jaaizbrauc kaads sotaks ar paaugstinaatiem apgriezieniem, veelams uz redline robezhas, un uzreiz uz skati, pirms skates veel peedeejos km vispaar tikai redlainaa, otrajaa robaa. Un gaisa filtru arii jaaiznjem, taisniiba.

Ja tas neliidz, tad pa galvu tiem servismenjiem, vnk nemaak mekleet. Gaisa meeriitajs beigts,turbiinas gjeometrija varbuut ieeedusies, kaut kkur piesuuc gaisu, utt vnk visam jaaiet cauri metodiski izsleedzot paarbaudiitos variantus.


Coeo ergo sum!


«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

Vēl ir tāds līdzeklis "Wynns diesel system purge" bet lai to pielietotu, drusku lietpratējam jābūt. Tas nekur nav jālej, bet Jāsaliek trubeles un uz viņu jādarbina motors brīvgaitā 20min. Labi sprauslas attīra no uzdegumiem, tās vairs "nečurā", izplūde paliek tīrāka un autinš ekonomiskāks.

robchix
Atgāzes benzīnam tak nemēra.


PuupoliiC

eseni
..pipsīti caurumiņā bāž, un mēra


Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397783