Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pāriešana no krūtsbarošanas uz maisījumu, 4mēn.

Anna88

Anna88

Sveikas, kāda pieredze, ieteikumi no citām māmiņām, ja ir nācies 4mēn.jaunam bērniņam no krūts pāriet uz maisījumu. Pārējos bērnus esmu barojusi tikai ar krūti līdz pat gada vecumam, tāpēc par maisījumiem neko nezinu, kur nu vēl, kā labāk būtu mēģināt nomainīt barošanas veidu. Iemesli šim lēmumam IR. Paldies!

pumpurīte

Anna88
Man bija tāda pieredze. Kas tieši interesē?

Anna88

pumpurīte

Sveika, visvairāk interesē, kā tieši praktiski to realizēt. Cik dienās izdevās pāriet uz maisījumu, vai sākumā aizstāji tikai dažas ēdienreizes. Kā tikāt galā pa nakti? (pupu ēd pa nakti maksimums divas reizes) Interesē tieši pieredze, kā jums tas izdevās.

Vecāko sāku barot pēc 3m, vidējo pēc 2m, mums tas gan bija mana piena trūkuma dēļ.

Papildināts 06.10.2019 23:17:

Nezinu, kā ir tad, ja netīk maisījums, manējiem neko īpašu nevajadzēja - galvenais, ka bija ko ēst.

Терпение и труд-все перетрут.

pumpurīte

Anna88
Grūtākais bija atrast maisījumu kurš garšotu. Tur es patērēju kādu mēnesi un daudz naudas. Gribēdama labu, sāku ar kazas piena maisījumiem. Tad ar bio, bez laktozes, tad sojas, beigās meitai patika parastais aptamil, kuru paņēmu kā izmisumā un derēja. Mazā ēda ar gardu muti. Vēl dzirdēts ka grūti atrast pudeli. Mums te nebija grūti jo jau no dzimšanas savu pienu sevu caur pudeli. Visvieglākās bija naktis, jo tad viņai ciešs miegs un dzēra ar tos maisījumus kurus pa dienu špļāva laukā. Ar anti tad es arī sāku lai redzētu vai arī puncim maisījums ir gana labs. Pēc tam arī pa dienu devu. Bet kad sapratu ka garšo Aptamil tad pāriet 100% uz maisījumu vairs nebija grūti, būtībā saņēmos un vienā dienā sev pateicu ka tagad būt tikai maisījums.

queque

Anna88
Sākumā ieviesu vienu maisījuma ēdienreizi dienā, pēc kādas nedēļas tās bija jau divas, pēc apmēram vēl nedēļas devu krūti tikai naktī un no rīta (bet tad piena jau tik pat kā nebija), pēc nepilnas nedēļas atcēlu arī to.

Var arī straujāk to izdarīt, taču tik un tā labāk ne vienā dienā, bet kaut cik pakāpeniski.

Anna88

Paldies par atbildēm! Nopirkām vakar Aptamil. Vīrs uztaisīja un mazā ēda pilnām mutēm uzreiz! Tā, it kā to vien būtu darījusi. Klāt sākumā negāju, likās, ka, mani ieraudzījusi, prasīs krūti. Bet par mani neizrādīja interesi. Nekad nebūtu domājusi, ka tik viegli varētu izdoties. Pudeles galu nopirkām šķeltu, tādu kā knupim, kuru lietojam.

pumpurīte

Anna88
Super. Kautkas ir tai Aptamilā tāds ka uzreiz paņem. Mana ar bija tāda pati, kad es kā pēdējo no visiem izmēģinātajiem maisījumiem iedevu Aptamil, tā uzreiz paņēma

Sveikas dāmas.

Manam mazulim ir 3 nedēļas. Piena trūkuma dēļ liek lietot piena maisījumu jo mazulis vienkārši nepieņemams svarā. Man jautājums cik daudz jūs gatavojas to piena maisījumu priekš vienas ēdienreizes reizes? Ārsts ieteica 100 ml! Bet izskatās ka mazulis ir ļoti edeligs. Nopirku Aptamil.

mezhapuuce

Baibish
100ml vienai ēdienreizei 3 nedēļas vecam mazulim izklausās par daudz. Uz bundžām parasti ir norādīts aptuvenais daudzums uz katru vecumu, bet nevajag satraukties, ja tik daudz neizēd. Katrs ir individuāls. Galvenais censties ievērot tos 2-3h starplaikus starp maisījuma ēdienreizēm.

Ja gribas paturēt arī krūtsbarošanu mazulim, var barot jaukti- ēdienreizē sākumā krūts un tad pēc tam maisījums.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397795