Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Laimas slimība ir vai nav

mammaGita

Lūdzu iesakiet labu maksas infektologu. Laimas IGM 39, pozitīvs, IGG negatīvs. Ērce bija 18.jūlijā. Nekādu simptomu nebija,

Papildināts 09.10.2019 23:00:

Atvainojos, iphons.. tagad ik pa laikam saka ka galva iesāpas, tāpēc analīzes vispār veicu.

Papildināts 09.10.2019 23:06:

Varbūt īsi vat par savu pieredzi pozitīvo kāda uzrakstīt. Stress ir pamatīgs jo liekas ka sekas un ņemšanās visu atlikušo mūžu būs. 2,5 mēneši jau pagājuši. Visur par to pleķi rakstīts uz to arī koncentrējos. Tagad lasi ka katram 4.tajam pleķa nav.


Interesa

mammaGita
Cik gadu bērnam? Galva, kā noprotu, iepriekš nav sāpējusi?

Kāpēc ne pie pediatra un tālāk attiecīgi pie BKUS bērnu infektologa? Pat ne naudas dēļ, bet tāpēc, ka tas varētu būt efektīvākais variants.

2,5 mēneši nav tik liels periods, lai paliktu sekas uz mūžu. Kā reiz nekavējoties jāuzsāk antibakteriālā terapija. Visātrāk caur pediatru, jo tam ir vadlīnijas, kad, ar ko un kur ārstēt tieši bērnus pie tādiem vai citādiem rādītājiem (sūtīt akūti pie Bkus speca, ja klīnika ir neskaidra (nav tipiskā pleķa - migrējošās eritēmas)).

Nav pieredze ar bērnu, bet pašai. 2 mēneši no koduma līdz ārstēšanai un sekas nejūt.

Ir pieredze, ka infektologs - ne bērnu tāpat virza uz BKUS.

Interesa liels liels paldies.

aveniiite

mammaGita
Ja nav kur likt naudu var arī uztaisīt apstiprinoši testu kaut kādi 70 eur maksāja.. ka dakteris teica tie igg un igm nevienmer rada pareizi


Aveniite, ko nozīmē naudu nav kur likt? Runa ir par nopietnu slimību, ir vai nav.... Pie kam Tu raksti tā ka saprast nevar. Tie testi par 70 apstiorinās vai noliegs Laimas diagnozī vai arī pēc tiem nebūs īsti skadrības. Galvassāpes manam 10 gadniekam parasti vakarā, pēc skolas, bet ne katru dienu. Iesāpas kaut kur galva un pēc stundas saka ka vairs nesāp. Nedēļu atpakaļ nesūdzējās, brīvdienās viss OK, šonedēļ 2 vakarus iesāpējās. Kādas tās galvassāpes ir laimu pārslimojušie? Paldies par dažiem vārdiem

Ir bijusi ar šo saskarne. Infektologa vārdi ir tādi, ka standarta analīze ir kaķim zem astes. Viņai ir 50% ticamība. Jātaisa tā pa 70 eur.Tā esot daudz maz vērā ņemama.

Gāju Vc4 pie infektologa, jo bija vismazākās rindas. Visur citur pat par naudu gaidīsi 2 nedēļas. Un jāsāk steigšus ar ģimenes ārstu.

Padziļinātais tests, IgM pozitīvs, antivielas uz p41+ un OsCp+. Nekas labs laikam. Pieraksts BKUS pie infektologa uz 31.10.

mammaGita
Steigšus kaut vai pie ģimenes ārsta pēc antibiotikām.

lunatka

Sagaidiet bērna infektologa konsultāciju.


lunatka
Kāpēc? Man tika ļoti uzsvērts, ka antibiotikas ir jāsāk dzer pēc iespējas ātrāk. Citās valstīs vispār kā piesūcas ērce, raksta ab kursu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397929