Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ziņa no pagātnes

Instigator

Jau biju rakstījusi, ka ex no manis izšķīrās, vienkārši vairs neatbildot un ignorējot, ka pēc tam vēl par sevi atgādināja ik pa laikam, bet nekad godīgi neatbildēja, kas par vainu... Izšķīrāmies pagājušā gada vasarā.

Tagad saņēmu no viņa tādu ziņu:

"Sveika, XXX

Es laikam ignorētu to ziņu. Ko tu pati domā? Vai ir jebkādas jūtas palikušas pret viņu?

Atvainojos, kaut kur pazuda gandrīz viss teksts.

Papildināts 09.10.2019 23:28:

Sveika, XXX
Papildināts 09.10.2019 23:28:

Atkal neielikās...

Papildināts 09.10.2019 23:29:

Nezinu, izlasīsi - nē.... Nu, whatever....Kas toreiz notika..... Tev īsu stāstu vai garu? Hm.... Garš būs pārāk garš, laikam....Reiz bija man darbā viena meitene. Ne super skaista, ne super kaut kas, nu tā: meitene un meitene. Es pret visām vienādi izturējos.Un sagribējās tai meitenei mani dabūt sev. Es tā arī nezinu kāpēc līdz šim. Sagribēja un viss. Man klāt nenāca, bet tā - caur kolēģiem ar mājieniem. Nu, ar mietu mājieni..... Kādu vakaru gadījāmies vienā kompānijā. Nu ne nejauši, teiksim tā..... Es arī vainīgs, neizturēju un Tu biji tālu.... Sūdīgs attaisnojums, ne?
Papildināts 09.10.2019 23:29:

Tāda bija tā ziņa.

Papildināts 09.10.2019 23:34:

Ziņas turpinājums:
Mēs pārgulējām.Un tā panesās tās attiecības. Es nelietīgi Tevi ignorēju un gulēju ar citu, jā. Tā bija. Nevaru teikt, ka vis bija slikti, nevaru, ka labi..... Kaut kā.... Līdz viņai apnika.Tagad es biju aizgājis 2 mēnešus plostā, viņa guļ ar citu, es ārstējos no alkoholisma..... Vot tā.... Karma is bich. Ko es izdarīju Tev, man atgriezās.Bet Tu jau neizlasīsi.....Piedod, es tā negribēju....Un viss bija taisnība, kas Tavās dusmās sarakstīts.100%

Skābais

Ko atbildēji? Taisies atbildēt? Tā īsti pa ļauno būtu: "Kāpēc tu domā, ka mani tas interesē? Kad interesēja, tu neko neteici, tagad vienalga."

T.i. ja tagad meklē kaut kādus atpakaļceļus, vienaldzība ir sāpīga.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

Klavulapa
Par jūtām nemāku teikt. Vienkārši jūtos pretīgi. Protams, vajadzēja ignorēt, bet laikam kaut kāda ziņkāre ņēma virsroku. Labu laiku pārdzīvoju, tagad jau jutos diezgan labi un te atkal... Kāpēc tā jādara? Kāpēc neliekas mierā?

robchix

Vismaz viss skaidrs.

Un ponja, ka tev nav nekaada vaina.

Akmens nost.

Protams, ka tas arii ir meegjinaajums pieripot (podkatitj) Ar zemtekstu, ka buutu laimiigs, ja vareetu atgriezt bijusho, bet saprotot, ka var dabuut kurviiti.

Coeo ergo sum!

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

Skābais
Es apmēram tā arī teicu. Un vispār daudz ko izteicu. Bet viņš tikai- jā, vainīgs, bet esot par visu saņēmis atpakaļ. Viņš tagad ārstējoties, dzerot zāles, esot bijis divreiz tuvu insultam, priekšā vēl Minesotas programma un antidepresanti...

Patricia L

Instigator
Kāpēc tā dara, kāpēc neliekas mierā? Taustās pēc atpakaļceļa.

robchix
Jā, viņam vienam esot smagi ar visu tikt galā tagad DD Kad jautāju, ko viņš darītu, ja viņam bijusī žēlotos, ka pametis tas, kura dēļ izšķīrās, teica, ka tā jau esot bijis un "tas labi nebeidzās"

Papildināts 09.10.2019 23:46:

Patricia L
Atpakaļceļa nebūs.

Patricia L

Vai ta 2 mēnešos var tā kļūt par alkoholiķi, ka tik nopietni jāārstējas?!!

Tikai nesaki, ka Tev žēl viņu. Un pajautā, vai, ja tā beibe viņu nepamestu, par Tevi atcerētos? Vārdu sakot, nabadziņš.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18397931