Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sports, ja bērns ir mākslinieks

69Eva

Konflikts ar vīru. Tātad īss apraksts, puikam 10 gadi, sports neinteresē un nepatīk nekāds, izmēģināts futbols, basketbols, volejbols, nekas nesanāk un nepatīk, Iet uz peldēšanasw treniņiem 5 gadus 2x nedēļā, tas ir visu laiku un būs visu laiku, paraleēli peldēšanai 1,5 gadus iet hiphopā. Šodien paziņoja, ka negrib tās dejas, ka grib mākslas skolā ( ļoti skaisti zīmē un ir tāds mākslinieks dvēselē, visu laiku kaut ko taisa zīmē, veido multenes utt.) es itkā piekrītu atstāt dejas un nodoties tiešām tam kas patīk un sanāk,tobish māksla. Vīrs ir kategorisks - nēe nekādas mākslas skolas lai dejo! Es uzskatu, ka visi nevar būt sportisti, ir ārsti, arhitekti utt. Ko darīt? Vai piekrist vīram vai tomēr bērnam?

69Eva
Noteikti piekristu bērnam. Manai meitai identiski. Ļauju lai izvēlas....Es būtu laimīga ja būtu pierunājusi uz dejām, kaut uz laiciņu. Bet neparko Tā nu peld 2x nedēļā arī 5 gadus jau un apmeklē mākslas skolu, kas aizņem gana daudz laika. Bet galvenais, ka patīk. Kāda jēga spiest...Un mākslas skola tā ir papildus izglītība, varbūt var noderēt vairāk nekā hiphops

Ja vīram patīk hip-hops, tad lai viņš pats arī iet dejot Domāju, ka ar peldēšanu + sportošanu skolā fiziakajām aktivitātēm vajadzētu pieteikt.

Par volejbolu u.c - šie sporta veidi visdrīzāk nesanāca tāpēc, ka ir komandu sports. Ir cilvēki, kam piemērotāki ir individuālie sporta veidi.

Papildināts 16.10.2019 15:18:

Un piekritu, ka mākslas skola ir reāla papildus izglītība, to pabeidzot pat dod oficiālu diplomu (nezinu vai kāds gan reāli izmanto kaut kur).

smaidu

Kāpēc apslāpēt talantu? Tip bērns pēc daudziem gadiem pateiks paldies par to, ka spieda iet, tur kur negribās pašam bērnam! Es vēl saprastu, ja bērns sevi tajā hip-hopā būtu pierādījis un tad būtu kkāda nevēlēšanās neiet, jā tad var vecaki piespiest iet! Bet ne jau tad, kad negrib vispār un nesanāk! Par to jau sen runā, ka bērniem nav jābūt vecāku iegribu izpildītajiem!

mums arī meita pārgāja no mākslas vingrošanas uz dejām! Mums ar vīru patika vingrošana, bet, kad es vedu uz treniņu viņu, tad viemēr kkas sāpēja un nebija nekādas vēlmes viņai! Pusgadu pamocīju un sapratu, ka n

Papildināts 19.10.2019 00:19:

Kkas aprāvās! Tātad vēl pusgadu pamociju un atļāvu pamest ar jautājumu ko grib darīt vietā, teica, ka grib dejot! Tad nu ju gadu dejo un ir ļoti laimīga! Mājās mums rada visādus priekšnesumus! Ir izaugsme!

tākā jāatceras, ka bērns arī ir cilvēks un viņā ir jāieklausās un galvenais darīt to, kas patīk!!!

un tiešām - lai vīrs pats iet dejot to hip-hopu!

Elchi

Mēs vienmēr ieklausamies bērnā. Tālākais tik skatamais, lai neslinko un apmeklē ko ir izvēlējies.

12345

Bija paralēla tēma, kurā tikai skaidrāk pateikts, ka mātes vīrs nav bērna tēvs, savukārt, bērna tēvs, arī tāds māksliniecisks, ar bērnu uztur visnotaļ regulāras attiecības. Uz visa tā fona man šķiet, ka večiem ir jāizrunājas par tēmu- ko kurš regulē un finansē, un kur ir tā robeža, kur nejaucas.

.- Šomāt, ēj, šomāt, ko tu darītu, kad tevi burlaki nosistu?

- Ko tad nu, mīļā, darītu, jādzīvo vien būtu!

Elchi

69Eva

Peldēšna 2x ned. pilnīgi pietiek stājas uzlabošanai un fiziskajai attīstībai. Arhitektiem ir ļoti labi jāzīmē, ja gribās šo prestižo profesiju, iesaku jau laicīgi attīstīt māksliniecisko talantu.

Linda

Mans jaunākais arī vairāk uz mākslu orientēts, BET esmu pateikusi, ka sports (3x nedēļā džudo) paliek, jo uzskatu, ka viņam vajag kustēties un es to nevaru nodrošināt kvalitātīvā līmenī. Uz sacensībām gan nelieku braukt, jo viņu tas neinteresē. Paralēli sportam ir arī skolas koris un mūzikas skola.

Dear Lord, if you can't make me skiny, please make my sisters fat! :)
FirstAustria

Klausies bērnu, nepazaudē talantu.

Un vīru sūti uz hip hop dejām

Lai veicas.

Manam dēlam arī ir nepatika pret daudziem sporta veidiem. Tagad jau 4.gadu trenējas alpīnismā (alpīnisms, tūrisms, klinšu kāpšana) un ir sajūsmā, jo tas ir cita veida sports - daudz jādomā, nav "bezjēdzīgi jāskrien pēc bumbas" (citāts no dēla), vajadzīga koncentrēšanās, vienlaikus nepazūd komandas nozīme, jo citam citu jādrošina (vienatnē neviens nekāpj), sporta tūrismā jāsadarbojas. Visumā iesaku sporta veidu!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398233