Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sports, ja bērns ir mākslinieks

69Eva

blussiņa

Peldēšana arī IR sports!!!

Manējam ir identiski, atskirība tik tāda, ka neko neuzspiežu, un vīrs arī nē. Peld 3x ned., teātris 2xned., māksla 2xned.

Autores vīram lkm bērnībā neviens neko nav licis darīt. Man ir - un es nekad saviem bērniem neko nelieku tikai tapēc, ka uzskatu, ka tā vajag. Un viņi lieliski tiek galā, lielski sabalansē savu laiku starp atpūtu un skolu, un dara to kas interesē un padodas.

Malviine

Jūs esat mēģinājuši tikai komandas sporta veidus. Bet, kur tad paliek individuālie? Piem., sporta skolas piedāvā arī šaušanu. Varbūt viņam patiktu paukošana vai lokšaušana, vai varbūt kartingi. Peldēšana ir super, to es noteikti atstātu, plus ņemtu mākslas skolu, kā bērns vēlas. Mums tā ir 2x nedēļā, mājasdarbu nav, ar mācību materiāliem nodrošina skola

Vinnijs Pūks Sivēnam jautāja: “Kas šodien ir par dienu?”
Sivēns atbildēja: “Šodiena”
Vinnijs nopriecājās: “Šodiena ir mana mīļākā diena!”

Bērni vienmēr paši priekšā pateiks, kas viņiem ir nepieciešams. Tikai jāklausās uzmanīgi!

Bokss, paukošana utt.

Bokss ir ļoti foršs tikai vai 10 gadi nav par jaunu?

Camille

Nelasīju pārējās atbildes, bet izskatās, ka puikam vienkārši nepatīk komandu sporta veidi. Es biju tāda pati līdz atklāju sporta zāles šarmu 10. klasē, tad tur varēju pērties kaut katru dienu. Ja iet peldēt - forši! Jo sportu un kustību tiešām vajag. Bet ja bērns negrib dejot un grib mākslas skolu, tad jārespektē viņa viedoklis.

Kas vainas boksam? Sagatavotības ietvaros var peldēt, skriešana arī būs.

Gemma

Kas vainas boksam?

Sitieni pa galvu, lai kā mīkstināti, tomēr nav veselīgi. Un, ja grib pa īstam ar boksu nodarboties, agri vai vēlu tie notiek.

Es zinu. Cimdu primārā funkcija ir pasargāt rokas nevis " mīkstināt ", man prieks ka manējais tagad nodarbojas tikai ar boksu, nevis arī ar kikboksu.

Mākslniekam daudz neuzspiedīsi.

Lai paliek viens vispārīgās attīstības sports ( peldēšana ir ļoti laba) un mākslas nozari.

Tirliņš neizsaugs.

Peldēšanā ja grib augstus rezultātus ir ļoti daudz jāiegulda.

Boksam vismaz ir lielāka sadzīviska jēga. Peldēt ir ļoti ieteicami, tomēr ja nav augstu rezultātu, uz lielu karjeru var necerēt.

Daudzi citu sporta veidu sportisti arī labprāt peld, citiem tas ir iekļauts programmā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398233