Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nevaru saprast - laba ideja, vai kā

Skabarga_85

Tātad - pārvācos pie drauga, pirms pāris nedēļām, uz citu valsti, bērnu paņēmu līdz. Tagad viņš man saka, ka neko nejūt vairs, un uzskata, ka attiecības jāizbeidz. Bez lielām dusmām, un aizvainojumiem, ir bijis labi kopā, ir bijis sarežģīti. Viņam piedāvā labu darbu vēl citā valstī, domā braukt prom.

Un man ir ideja fix, ka es negribu atpaka[ļ uz Lv, uz to tumsu, bezcerību, uz bērnudārzu rindām, utt. Šeit (esam Skandināvijā) ir krietni labāka sajūta, un man ir klusa doma, ka gribās sēit palikt, lai arī nezinu valodu...pagaidām iztieku ar angļu un google/translate. Dzīvot vismaz kādiem mēnešiem būtu kur, darbs ir, ne šiks, bet iztikt var.

Latvijā jau esmu viena kā pirksts (ok, ir vecāki, un daži draugi), tad šeit liekas vieglāk gandrīz - meklēt kopienas, citus latviešus, vai krievvalodīgos, un būvēt dzīvi tālāk. Māte saka, ka es ākstos un lai braucu atpakaļ, bet kad iedomājos.....ir panika, ka nē es negribu, lai man rauj jumtu nost no sāpēm, ir labi būt tālāk no ex., un visa, kas atgādina izirušo dzīvi...

tā tāda aizsargreakcija? bziks? pati nesaprotu, bet uz LV negribu

Draugs ir pipelis.

black sand

Nu galu gala kas notiks ja pameginasi palikt? Majas jau nekur nepazudīs ari ka neizdosies.

Ekss gan konkreta maita cilveku sveša valsti vnk uzmest un aizlaisties!

Rosalia

Gribi, brauc uz Latviju, negribi, nebrauc. Kur problēma?

12345

Kā menedžēsi bērna pieskatīšanu?

.- Šomāt, ēj, šomāt, ko tu darītu, kad tevi burlaki nosistu?

- Ko tad nu, mīļā, darītu, jādzīvo vien būtu!

12345
pati, zinu vietu, kur blakus tepat brīvdienās un vakaros ir centriņš, mamma šat tad var pieslēgties, iedot brīvu weekendu, biļetes nav dārgas.

Burunduks30

Es, pirmkārt, jau nebūtu pārcēlusies, bet, otrkārt, pat ja būtu pārcēlusies, tagad brauktu atpakaļ, jo iedomājos to "viens kā pirksts" sajūtu, turklāt dubultā, jo arī bērnam nav draugu, paziņu, rotaļbiedru. Zinot savu nesabiedriskumu, jaunus paziņas un draugus neiegūtu nedēļas vai mēneša laikā. Bet nu tā būtu es. Kā ir tev, varam tikai minēt.

Skabarga_85
Cik vecs ir berns? Tu mineji, ka bernudarznieks. Tad jau Tev vajadzes bernu darzu atrast un cik tur maksa, vai ir kadas atbalsta shemas. Ko darit, kad slimo?

Principa pati nedzivoju Latvija jau 10 gadus un meitai bija 3 gadi, kad parvacos. Es otro zeizi daritu tapat.

ligaalekse
4,5 gadi, bērnu dārzs nav dārgs, nav kosmoss, es neminu valsti, lai mani te neatpazīst. Esam rezidenti jau 2 gadu, tad ir viss valsts apmaksāts, kaut kāds pabalsts ikmēnēsa bērnam ar. Kad lsimos - slimības lapa, to var ņemt, ir ok.

leyla

Būšu nepopulāra, bet ja ir bērns pūrā, uz ārvalstīm pie "draugiem" dzīvot nebrauc. Tikai un vienīgi sevis dēļ Tieši šī iemesla dēļ, ka var pārdomāt un pateikt "atā", bet Tu visu savu un sava bērna dzīvi nomainīji tā cilvēka dēļ.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398291