Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nevaru saprast - laba ideja, vai kā

Skabarga_85

Burunduks30
man Lv ir tāda sajūta, ka viena kā pirksts, un lai kā mēģinu iedraudzēties, veidot jaunas attiecības, bērnam draugus utt. - liekas ka nevienam mani, šķirteni ar bērnu nevajag. ne uz ballītēm mūs aicina, ne draugi ar bērniem būtu rindām vien. Bieži brīvdienās klīdām vieni paši. Tad kāda starpība kur klīst liekas - tur vai te...

Papildināts 17.10.2019 18:27:

leyla
Būšu nepopulāra, bet ja ir bērns pūrā, uz ārvalstīm pie "draugiem" dzīvot nebrauc. Tikai un vienīgi sevis dēļ Tieši šī iemesla dēļ, ka var pārdomāt un pateikt "atā", bet Tu visu savu un sava bērna dzīvi nomainīji tā cilvēka dēļ.

nu es gadu domāju, kamēr izdomāju. Un šeit pašlaik jūtos labāk, kā LV...

Papildināts 17.10.2019 18:28:

p.s. paldies par viedkli, arī nepopulāru

Skabarga_85
Es kaut ka neizprotu laikam. Tu teici, ka paris nedelas atpakal parvacies uz citu valsti un bernu panemi lidzi.

Un velak raksti, ka esat rezidenti jau 2 gadus...

Ja Tu tur dzivo jau 2 gadus, tad kadi vel var but jautajumi palikt vai ne un, ja pasai labak patik tur.

Bet es ipasi neslepjos, tad varu pateikt, ka dzivoju Irija un tikko atbraukusiem nekadi dizie babalsti uzreiz nespid - janostrada kadu laiku.

Skabarga_85
Ja vari tur iztikt un ja tev tur patík, tad paliec un pa mėğini tur iedzívoties! Kăda gan tur dilemma?!

ligaalekse
jā, doma pārbraukt jau ir pasen, ik pa laikam ciemojāmies, nokārtojām dokumentus, bet faktiski pārcēlāmies nesen.

Es ar- paliec. Vēl ja nevelk, tad ko tur domāt. Dzimtā zeme netālu. Atgriezties var vienmēr.

RunaaKaijas

Painteresējies dārziņā, vai paņems jau iesāktā grupā. Ja jā, tad vispār nekādu problēmu. Neizklausies ne nobijusies, ne strupceļā. Atpakaļ aizbraukt vienmēr vēl paspēsi, ja gribēsies vai apstākļi sāks spiest. Draugi gan pašai, gan bērnam ar laiku būs. Kā sērijveida nomads varu to apliecināt.

Ibi bene ubi patria. Man šito nesaprast...

Tu citā valstī nekad nebūsi savējā. Tavs bērns varbūt, bet tu nē.

RunaaKaijas
dārziņā jau iet, ir viss ok, valodu nezin, bet ir viena uadzinātjā, kas saprot biski krievu val, tas palīdz...spēlējās ar bērniem ar visu valodas nezināšanu...

Rosalia

Skabarga_85
jā, doma pārbraukt jau ir pasen, ik pa laikam ciemojāmies, nokārtojām dokumentus, bet faktiski pārcēlāmies nesen.
Un jau ir gan darbs, gan bērnudārzs?

Kastanja
es jau LV neesmus savējā, ne man draugu lāga, ne kā, tik rubiju, te vismaz liekas, ka var uzelpot

Papildināts 17.10.2019 19:15:

Rosalia
jap, nepārbraucu jau uz dullo, sagatvota augsne kā saka, es tāpat nebrauktu, ka neko nezinu, tā ir lietas ar ko es rēķinos, un tas ir ok...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398291