Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nevaru saprast - laba ideja, vai kā

Skabarga_85

solar wind

Ja labi jūties tur, tad paliec un mēģini iedzīvoties. Bērns dārziņā valodu apgūs ļoti ātri. Vai tev pašai darbs un savas finanses ir?

RunaaKaijas

Skabarga_85
Ā, nu tad vispār. Un dārziņā arī valodu iemācīsies ātri vien.

solar wind
Ja labi jūties tur, tad paliec un mēģini iedzīvoties. Bērns dārziņā valodu apgūs ļoti ātri. Vai tev pašai darbs un savas finanses ir?
finanses ir, man no Lv vēl visādi darbiņi gadās, ko attālināti izdarīt, tad par to pagaidām neuztraucos.

solar wind

Skabarga_85
Tādā gadījumā neredzu problēmas tev palikt tur. Ja nemēģina, tad arī neko dzīvē nesasniedz sūti to kretīnu dillēs, mācies valodu un baudi dzīvi

Ja ir šāda vēlēšanās un apņēmība, kāpēc nemēģināt.

Skabarga_85
es jau LV neesmus savējā, ne man draugu lāga, ne kā, tik rubiju,
Nu, ja ir tik traki, tad lai veicas vismaz bērnam dot labāki nākotni.

Bet tu taču saproti, ka tev pašlaik ir rozā brilles ne tikai attiecībā uz draugu, bet arī attiecībā uz valsti. Tu nezini valodu, tev tai valstī, cik saprotu, nav atbalsta. Nē, es nebaidu, es tikai vēlos brīdināt, ka tev jau šodien, nu, labi, rīt, ir jāķeras pie darba, lai visu sāktu kārtot. Es ar mazu bērnu uz nezināmu valsti nebrauktu pat tad, ja man būtu jumts mīlas dēļ nobraucis. Lai cik slikti ir Latvijā, pēc tavām domām, bet te tev vismaz kaut vai sociālie dienesti varētu palīdzēt. Tur, ja netiksi galā, bērnu tev atņems, bet pašu izmetīs uz ielas..

Tāpēc ļoti, ļoti gribētos tev likt pie sirds, lai tu turpmāt būtu atbildīgāka pret dzīvi, jo tev ir bērns!

Kastanja
hmmm, kaut kā neredzu, kāpēc man būtu jāatņem bērns. Ne es alkoholiķe, man ir darbs, izglītība, esmu izpētijusi kur bērnu ves tuz pulciņiem, jāatrod ģim.a. vēl tikai.

Es ilgi domāju, ko un kā, un tas ir ļoti izsvērts lēmums, tāpēc vieglprātību man nevar īsti pārmest....

Vīrieti var saukt par piii, bet ne jau uz ielas viņš mani atstāj, godīgi pateica, kas ir kas. Vismaz. varēja jau pa kluso, aiz muguras šļūkt pa kreisi. Jā nav forši, bet vismaz kārtis ir uz galda.

No dotā - neredzu problēmu palikt. Skandināvijā slimības lapas strādā,ja bērns slimo. Bet tur arī slimošana savādāka. Zaļi puņķi līdz zemei neskaitās slims bērns. Valodu var apgūt, un vislabāk to darīt ikdienā, komunicējot.

Es teiktu-paliec! Uz Lv atskriet var jebkurā mirklī.

Lai veicas!

P. S. Esmu dzīvojusi arī Skandināvijā, šobrīd arī ne Lv. Tādēļ labi zinu kā ir, kad esi "viens kā pirksts".

RunaaKaijas

Cilvēks uzturas tur legāli, strādā, attiecīgi pienākas arī sociālais atbalsts gan ikdienā, gan krīzes momentos. Tāpat vien neviens bērnu neatņems.

no malas

Ekss gan konkreta maita cilveku sveša valsti vnk uzmest un aizlaisties!
-------

Kurā brīdī maita? Eksis ir malacis, ka neturpināja neperspektīvas attiecības.

a²+b²=c²

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398291