Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nevaru saprast - laba ideja, vai kā

Skabarga_85

Es ilgi domāju, ko un kā, un tas ir ļoti izsvērts lēmums, tāpēc vieglprātību man nevar īsti pārmest...

.Divas nedēļas ir ilgi???

Nu labi, varbūt mums ir dažādi uzskati par vieglprātību. Es netriektos pie mazpazīstama džeka uz svešu valsti ar mazu bērnu, un pēc pāris nedēļam, pēc džeka uzmetiena es nesāktu štukot, kā es varētu tur palikt, nezinot valodu, tikai tāpec, ka tur ir iepaticies.

Ja tas būtu manā ziņā,ea tevi nominētu par gada bezatbildīgāko cāleni, neskatoties uz komentāriem, kas tevi atbalsta.

MelnaKafija

Tu tāda mierīga pie esošās situācijas. ... vīrietis ir dirsa.

Sixpārnis

Ja pašai šobrīd ir darbs, dzīvesvieta, bērnam bd, patīk valsts - kur problēma palikt un dzīvot nost?

MelnaKafija

Kāda jēga vispār bija pārvākties ja jau pēc dažām nedēļām nemīl? Neizprotama situācija. No abām pusēm. No tavas varbūt vienīgi aprēķins

MelnaKafija

Es mierīga jo man jau nav variantu, nemīl tad nemīl, es varu izstiepties vai sarauties, bet nekas no tā nemainīsies. To jau zinu.

no malas

Un man ir ideja fix, ka es negribu atpaka[ļ uz Lv, uz to tumsu, bezcerību, uz bērnudārzu rindām, utt. Šeit (esam Skandināvijā) ir krietni labāka sajūta, un man ir klusa doma, ka gribās sēit palikt, lai arī nezinu valodu...pagaidām iztieku ar angļu un google/translate. Dzīvot vismaz kādiem mēnešiem būtu kur, darbs ir, ne šiks, bet iztikt var.
-------------------------

Bet, ja par tēmu, nu paliec, kāpēc ne. Dzīvojam mēs tikai vienreiz, un, ja gribas pamēģināt, tad mēģini. Tikai Skandināvijas valstīs tumsa pa ziemu būs lielāka nekā pie mums (nu, ja pieņemam, ka runājam par tumsu burtiskā nozīmē), un klimats, piemēram, tādā Norvēģijā, cik dzirdēts, ir visai draņķīgs, Latvija salīdzinoši ir paradīze.

a²+b²=c²

Vaarna

Man šķiet, ka nevis mierīga, bet drīzāk savaldīga. Ja cilvēks ārēji nekrīt histērijā, tas jau nenozīmē, ka iekšēji necieš tieši tāpat, kā jebkurš cits. Kāds vēl tur aprēķins??

Skabarga_85
Kaut kas jau tam likteņa pirkstam bija padomā, ja reiz jūs aizveda uz turieni? Galu galā, ja reiz šī iespēja ir dota (ne visiem tik veiksmīgi kārtojas sākums svešā zemē), kāpēc neizmantot? Bērns jau tikuntā drošvien bija noskaņojies, tā kā raustīt viņu šurpu-turpu, nez, vai būtu prātīgi. Es paliktu!

Kāda jēga pārvākties? LV pēc smagas šķiršanās likās ka visur ir ex ēna, utt. gribējās vidi pamainīt, ne uz laukiem galīgi, bet uz kādu saturīgu vidi. Un ar draugu labi sapratāmies, likās - ka jāmēģina vien ir. Arī tagad mierīgi runājam. Es jau izraudājos, varbūt vēlāk nāks vaļā....

teite

Kastanja
Vel sūdīgākā kā citā valstī nejusties kā savējam ir savējā valstī tieši tā pat nejusties kā savējam. Pec autores rakstītā saprotu, ka ur tieši otrais gadījums. Sliktāk nebūs, būs citādāk, ja nepatiks, brauks slikti justies uz lv. Nepamēģinās, neuzzinās.

Papildināts 17.10.2019 22:51:

Kastanja
Klau, baigi nesekoju līdzi taviem tekstiem, bet kaut kā liekas, ka tev vispār nekad nekas nav labi. Neesi portāla vissirslikti.lv dibinātāja?

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

SolSu

Skabarga_85
Es neredzu, kur ir problēma, un kàpēc tev būtu jābrauc atpakaļ, ja tu to negribi. Bērns iet bd, valodu iemācīsies, tev kā sapratu, darbs ir. Ņem valodas kursus , un mierīgi paliec, kur esi. Nav taču jāskrien no valsts prom, jo vīrietis izbeidza attiecības. Vēljovairāk ja biļetes lētas un vecāki var paciemoties, tu pie vecākiem vari paciemoties...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398291